Bateriový čistič oken s odsáváním WV

 

Čištění je radost

Bez námahy, šmouh a zbytečných kapek: Bateriový čistič oken Kärcher s odsáváním.
Krátké kärchrování místo dlouuuhého leštění!

wv50_mood

Čistá, lesklá okna beze šmouh!

Čištění oken není jen namáhavé a časově náročně, ale také není vůbec jednoduché. Pro dosažení lesku bez šmouh je nutné být trochu zručný. Snažší cesta, jak docílit urychlení Vaší práce, je úklid pomocí nového bateriového čističe oken - aku stěrky - s odsáváním WV 50 od firmy Kärcher, kterou znáte z TV reklamy. Tento bateriový čistič oken - aku stěrka - s odsáváním můžete zakoupit od naší společnosti, kde jej dodáváme v kompletní sadě s postřikovačem, který je opatřen utěrkou z mikrovlákna.

Čištění už nemůže být snažší a rychlejší. 
Pomocí WV vyčistíte nejen okna, ale také ostatní skleněné plochy, zrcadla a obklady. K zisku kvalitně vysokého lesku doporučujeme dodržovat tento čisticí postup: nejprve okna opláchnete, poté nastříkáte čisticí roztok, necháte krátce působit a ulpívající nečistoty uvolníte pomocí utěrky z mikrovlákna. Takto zpracovanou plochu následně stáhnete pomocí bateriového čističe - aku stěrky - s odsáváním. Odkapávající špinavá voda je z povrchu ihned odsávána, aniž by zanechávala šmouhy či skvrny. To funguje i tehdy, když přístroj držíte v jakékoli poloze, ať už svisle, vodorovně, přes hlavu nebo směrem dolů.

V sadě čističe oken WV 2 je také obsažen koncentrát čisticího prostředku na mytí oken, který díky svému praktickému balení zajišťuje přesné dávkování čisticí emulze. Z jednoho balení koncentrátu lze namíchat až 250 ml čisticího roztoku. Roztok odstraňuje jak běžné nečistoty, tak i nečistoty emisní, nikotýn, mastnoty, vodní kámen a další znečištění.

Okenní vysavač WV 2 je napájen Lithium-Ionovou baterií. Díky své hmotnosti 600 gr je velmi lehký a dobře se s ním manipuluje.  Doba provozu na jedno nabití baterie je až 25 min. V praxi to znamená, že můžete vyčistit plochu cca do 75 m2 nebo až 25 oken. Nejen čištění, ale i samostatný úklid stroje je jednoduchý.

Aku stěrka Kärcher