50 milionů prodaných vysokotlakých čističů

 
header_zubehor01

50 milionů prodaných vysokotlakých čističů na celém světě!

#
#
#
#
#
#

Nápad, který oběhl svět.

Na jaře roku 2010 byl prodán padesátimiliontý vysokotlaký čistič Kärcher pro použití v domácnostech – historie úspěchu, k níž lze jen těžko nalézt paralelu. Vždyť kdyby se těchto 50 milionů vysokotlakých čističů postavilo vedle sebe do řady, odpovídala by její délka přibližně obvodu naší Země!

Kdo by si v roce 1935 myslel, že Alfred Kärcher svým vynálezem vysokotlakého čističe takto revolučně promění zvyklosti lidí v oblasti úklidu a čištění? Významné úspěchy mohou nicméně slavit i vysavače Kärcher pro vysávání mokrých i suchých nečistot. Tyto jsou stále oblíbenější a starají se o dokonalou čistotu ve stále vyšším počtu domácností.

A vzhledem k tomu, že se historie úspěchů nepíší jen tak samy od sebe, sází společnost Kärcher i do budoucna důsledně na inovace, užitek pro zákazníka a prvotřídní kvalitu. To se přirozeně netýká pouze našich vysokotlakých čističů a vysavačů pro vysávání mokrých i suchých nečistot, ale také našich zametacích strojů, parních čističů, bateriových košťat, čističů oken, vysavačů prachu, čerpacích a zavlažovacích systémů a našeho obsáhlého sortimentu příslušenství.

Zkrátka: Na kvalitu značky Kärcher je spolehnutí – již více než 75 let!

Společnost Kärcher slaví padesátimiliontý prodaný vysokotlaký čistič – a vy z toho můžete mít prospěch! Pořiďte si právě teď jedinečnou verzi vysokotlakého čističe Kärcher K 5.650 T250 Celebration s doposud nevídaným kompletním vybavením!

Zde více o nabídce.

K5650_t250_200x200