Čištění je radost

 

Čistý domov nemusí být navoněnou klecí

Byt může být sebelépe vybavený, ale pokud není dokonale uklizený, nikdy není pořádným domovem. A udržet čistý takový rodinný domek, to dá už pořádnou práci. Jenže jak to zvládnout a nestat se otrokem hadru a kbelíku?
 
House_Car_Kiew_TV_side_by_side_2-40921-150DPI_702x220

Ideál, nebo noční můra?

Jen si to představte. Domeček jako klícka, načinčané povrchy, ručně napastovaná podlaha a u toho usmívající se ženuška, jejíž jedinou životní náplní je celé tohle hnízdečko udržovat. V amerických filmech ze 40. a 50. let to možná vypadá skvěle, současná žena by se ale s takovou navoněnou zlatou klecí hodně rychle rozloučila. Mezi neuklizenou domácností a rolí uklízečky na plný úvazek již není třeba volit. Zvládnout lze obojí – jak práci a zábavu, tak i péči o dům a zahradu. Úklid a práce kolem domova by měla být zábavou, ne úmornou dřinou. Práci za vás už nějakou dobu mohou zastat profi přístroje, tak proč je nevyužít?

Čistá domácnostČistá domácnost
 

Vysavače Kärcher

Vysavačů je na trhu bezpočet a stejně pestrá je škála jejich cen. Obecně platí, že stojí za to spoléhat na kvalitní značku. Levnější vysavače mívají malý tah, takže při vysávání s ním musíte jedno místo přejet několikrát, náročnější bývá i jejich čištění. Neplýtvají jen vaším časem – dovedou provětrat i peněženku. Pozor na skryté poplatky v ceně sáčků, které mohou být u atypických neznačkových vysavačů velmi vysoké. Dobrou volbou jsou profesionální i domácí vysavače Kärcher. Tato značka dodává čisticí stroje do firem i domácností a její jméno je už léta synonymem kvalitního a výkonného vysavače. Na výběr jsou vysavače sáčkové, bezsáčkové i šikovné tepovače, které se rovnou postarají o vyčištění podlahy, koberce nebo odsátí rozlité vody. Anebo co na to rovnou pustit automatického černožlutého pomocníka? Robotický vysavač Kärcher projede byt a nečistoty posbírá i bez vašeho dohledu.
Robotický vysavač KärcherRobotický vysavač Kärcher
 

Tajný trik na čistá okna

Myjete okna několika druhy hadříků, načež je stáhnete jelenicí a dokonale vyleštíte zmuchlanými novinami? Výsledek je sice famózní, ale ty hodiny času strávené leštěním vám nikdo neproplatí. Proto se ve firmách používá stěrkový systém. A víte co? Funguje! Kärcher proto vymyslel domácí stěrku na okna, kterou může používat skutečně každý. Nastříkat tekutinu, lehce ji rozetřít po okně, nechat pár vteřin působit a pak stáhnout. A kapky? Žádné, akustěrka je rovnou odsaje. Okna jsou dokonale čistá a ušetřený čas můžete věnovat něčemu, co vás baví víc než slaňování parapetu.
Stěrka na okna Kärcher Stěrka na okna Kärcher
 

Horká pára, tajemství šéfkuchaře i uklízecí čety

Že se na páře skvěle a dietně vaří, to ví každý. Víte ale, že ji lze použít i k čištění? Ale skutečnému čištění, ne jen teleshopingovému rozmazávání špíny. Parní čističe jsou na trhu už pěknou řádku let. Na trhu se však vyskytuje víc „strojků na horkou mlhu“, než silných strojů, které vám skutečně ulehčí práci. I tady se vyplatí spoléhat na žlutou. Parní čističe Kärcher generují natlakovaný proud páry, který nečistoty doslova rozpustí a strhne. Poradí si se zaschlou špínou, skvrnami, vodním kamenem, ale největším specialistou je na mastnou špínu.
Parní čistič KärcherParní čistič Kärcher
 

Kärcher – profi řešení pro čistou domácnost

Výše uvedené výrobky zdaleka nejsou jediné, které společnost Kärcher pro úklid nabízí. Špinavou práci kolem domu spolehlivě zajistí vysokotlaká vapka, vyvinutá původně pro profesionální provozy. S Kärcherem můžete zametat před domem a stejně rychle si poradí s naleštěním parket nebo tvrdých podlah. Parní systém se žehličkou se postará o kupu prádla a spolehlivé rychlé stroje a profi čisticí prostředky zas o dokonalou čistotu vašeho domova a jemnost vašich rukou.

Mít čistou domácnost totiž není „otročina“. Je to zábava. To ví každý uživatel žlutého pomocníka Kärcher.


V případě jakýchkoli dotazů jsme vám k dispozici osobně v našich prodejnách, telefonicky či nás můžete kontaktovat .
Leštič podlah KärcherLeštič podlah Kärcher