Čerpadla

 

Čerpadla Kärcher – kvalita pro každého.

Také v oblasti čerpadel jsme ve svém živlu: odčerpávání vody, zavlažování, zásobování domácností vodou - to není pro Kärcher žádný problém! Jako světový leader ve výrobě vysokotlaké techniky stanovujeme měřítka výkonu a komfortu.
 
pump_header_702x220

Kärcher přináší život do Vaší zahrady

Chcete zásobovat svůj dům a zahradu užitkovou vodou z alternativních vodních zdrojů? Chcete rychle a jednoduše odčerpat nežádoucí vodu? Kärcher vám nabídne čerpadlo pro každý požadavek a oblast použití.

Tlaková čerpadla Kärcher čerpají dešťovou nebo podzemní vodu ze sudů, cisteren a hloubených studní s dostatečným tlakem tam, kde je zapotřebí. Zavlažování zahrady nebo zásobování domu užitkovou vodou, které šetří nejen přírodní zdroje ale i vaši peněženku, lze realizovat tímto způsobem.
Čerpadla pro odčerpávání vody oproti tomu odstraňují nežádoucí nebo již nepotřebnou vodu: využijete je před jarní očistou bazénu nebo po zatopení sklepa. Výkonná a robustní čerpadla pomouhou rychle a spolehlivě při vysoušení.

/cms/images/t
 
Čerpadla pro odčerpávání vody

Čerpadla pro odčerpávání vody

Čerpadla pro odčerpávání vody.Jarní úklid v bazénu nebo voda ve sklepě? Výkonná a komfortní čerpadla Kärcher pomohou rychle a spolehlivě při odčerpávání vody.
Tlaková čerpadla

Tlaková čerpadla

Mnohostranné využití v domě a na zahradě: Používejte čerpadla pro zavlažování nebo s jejich pomocí zásobujte užitkovou vodou Vaši pračku a toaletu.
Přehled použití čerpadel

Přehled použití čerpadel

Videa

Videa