Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

AVON Pochod 2018

Pro letošní rok se naše společnost Kärcher stala generálním partnerem AVON Pochodu 2018. Jsme společensky odpovědnou společností a snažíme se pomáhat tam, kde je to potřeba. Letošní jsme podpořili BOJ ZA ZDRAVÁ PRSA. 

avon pochod úvodní foto

Jsme rádi, že jsme toho byli součástí.

avon pochod 1
Avon Pochod 2
Avon Pochod 3
Avon Pochod 4
Avon Pochod 5
Avon Pochod 6

KDY a KDE AVON Pochod proběhl?

KDY? 9.6.2018

ČAS? Start ve 12:00

KDE? Staroměstské námestí, Praha 1

CÍL? Ostrov Štvanice, Praha 1, kde proběhne bohatý odpolední a večerní  program, v rámci programu se můžete těšit mimo jiné na vystoupení Dary Rolins, Václava NOIDA Bárty, Davida Deyla, Lake Malawiho, Polemiců aj.

avon

Charitativní Tričko Klára

  • charitativní designová trička vznikly v dílně světoznámé návrhářky Kláry Nademlýnské
  • ve variantách dámské, pánské a dětské
  • dostupné ve všech velikostech: dámské S/M a L/XL, pánské M/L a XL/XXL a dětské v univerzální vel. 3-12 let
  • výtěžek z každého prodaného Trička Klára putuje na konto AVON za zdravá prsa
tričko avon

Kde si mohu tričko zakoupit?

Charitativní Trička Klára můžete zakoupit na prodejnách Kärcher ZDE:

Kärcher Center Praha 5, Vrchlického 1E, Praha 5

Kärcher Center Praha, Modletice 141, Modletice

Kärcher Center Brno, Heršpická 11c, Brno

Kärcher Center S+S Machinery, Vídeňská 124a, Brno

Kärcher Center Kolín, Havlíčkova 929, Kolín

Kärcher Store Teplice, Srbická 469, Teplice – Sobědruhy

Kärcher Center Čistící stroje, Litvínovice 319, České Budějovice

Kärcher Center REA CZ, Týnecká 939/31, Olomouc – Holice

Kärcher Center Čistící stroje, Nákupní centrum G, Sousedská 599, Liberec

Kärcher Center CHEMIE STAR, K Dolíkám 717/8a, Hradec Králové

 

 

 

prodej

TVÁŘE PROJEKTU

norisová
ZDRAVÁ PRSA

Soňa Norisová

Co vám účast na takové události osobně dává?*

Možnost podpořit krásnou akci, která má obrovský význam. Zažít nádhernou atmosféru, kdy se spojí lidé, jimž jde o to, aby pomohli. Je to úžasná energie a já za ni děkuji. Na Avon Pochodu jsem si jistá, že jsem ve správné chvíli na správném místě.

a cup
ZDRAVÁ PRSA

A Cup of Style

Mladé blogerky A Cup of Style se v roce 2016 staly poprvé také ambasadorkami a moc se těší, že svému publiku předaji zážitky z AVON Pochodu.

olga
ZDRAVÁ PRSA

Olga Šípková

„Ani chvilku jsem neváhala přijmout nabídku stát se ambasadorkou Avon pochodu. Téma rakoviny si odžívám už léta. Na tuto zákeřnou nemoc odešli brzo oba mí rodiče. Maminka před 17 lety právě na rakovinu prsu. Nedožila se ani mého největšího titulu mistryně světa a co víc, svých dalších vnoučat. Odešla v době, kdy jsme jí, my děti mohly, vracet vše, co do nás s tatínkem vložila. Proto se s plnou vervou vrhám do prevence a šíření tohoto tématu mezi další ženy i muže. Díky za to, že doba pokročila a my si můžeme plnými doušky dopřávat radostí života.“

PARTYŠOVÁ
ZDRAVÁ PRSA

Gabriela Partyšová

Co byste vzkázala lidem, kteří s účastí na Pochodu zatím váhají?*

Určitě bych jim řekla, ať se řídí svým srdcem. Jsem si jistá, že jim poradí, aby s námi na Pochod vyrazili. Nebudou litovat, bývá to silně emotivní záležitost a má velkou hloubku i obrovský význam. Těším se už teď…

HYBNEROVÁ
ZDRAVÁ PRSA

Vanda Hybnerová

Proč jste se rozhodla stát se ambasadorkou?*

Důvod není jen ten, že ráda a se samozřejmostí podpořím tak bohulibou akci, ale i osobní, sama jsem podstoupila vyšetření na mamografu, zažila si ten čas nejistoty a pak úlevu, že jsem v pořádku. Tento pocit přeji všem ženám, je to asi ten nejpodstatnější důvod, proč růžový den podporuji.

PAZDERKOVÁ
ZDRAVÁ PRSA

Iva Pazderková

„Zapojila jsem se, protože mi přijde samozřejmé pomáhat. Prevence je nejlepší lékař. A Avon Pochod je jedna z nejlepších akcí, které nejen informují a prevenci tím podporují, ale i aktivně a účelně pomáhají těm, co o své zdraví právě bojují. Jsem velmi šťastná, že se mohu účastnit.“

DEBBI
ZDRAVÁ PRSA

Debbi

Svoji pěveckou kariéru nastartovala Debbi v 19 letech hitem Touch The Sun, který se stal nejhranější skladbou roku 2011 v českém éteru a zároveň získal prestižní ocenění Anděl v kategorii Skladba roku. Dalším hitem se stala letní píseň La, La a v loňském roce zpěvačka vokálně vypomohla rapperovi Lipovi v jeho songu Ležím v Tvé blízkosti. I tato skladba dosáhla mimořádných úspěchů.

tanya g
ZDRAVÁ PRSA

Tonya Graves

„Rakovina prsu a prevence tohoto onemocnění je natolik důležitá věc, že když můžu být jakkoliv nápomocná, ráda to udělám.“

vagner
ZDRAVÁ PRSA

Petr Vágner

Herec, moderátor a dabér Petr Vágner se narodil 1. září 1977 v Bílovci. Vystudoval Střední odbornou školu polygrafickou v Praze, a poté pražskou Vyšší odbornou školu hereckou. Ještě v dobách studií hrál v Národním divadle, Stavovském divadle, Divadle na Vinohradech, divadle Metro a v Divadle Radka Brzobohatého. V současné době je v povědomí diváku hlavně díky moderování oblíbených VIP zpráv na TV Prima.

kovarik
ZDRAVÁ PRSA

Jan Kovařík

Honzo, proč jste se rozhodl stát se ambasadorem AVON Pochodu proti rakovině prsu?

Mám maminku, sestru, ženu a dvě dcery , to je celkem pět velmi osobních důvodů. A pak ještě ten, že věřím tomu, že pochodovat má smysl!

svoboda
ZDRAVÁ PRSA

David Svoboda

David Svoboda je český moderní pětibojař, olympijský vítěz z londýnských her 2012, mistr Evropy pro rok 2010 a držitel světového rekordu v klasickém formátu moderního pětiboje. David se připojil mezi známé tváře ambasadorek a ambasadrů v roce 2015 a podporuje tak boj za zdravá prsa už třetím rokem.

deyl
ZDRAVÁ PRSA

David Deyl

David je skladatel a zpěvák s mimořádnou barvou hlasu a sugestivním podáním svých vlastních písní se silnou melodickou linkou, kterou podtrhuje hrou na klávesy. David je s projektem AVON proti rakovině prsu spojen několik let a pro Pochod složil již dvě hymny – Budu tu stát a a Nic nevzdávám.

vojtek
ZDRAVÁ PRSA

Roman Vojtek

Roman AVON Pochod již v minulosti moderoval a v roce 2015 se přidal také mezi ambasadorky a ambasadory. K celé akci má velmi kladný vztah a boj proti rakovině prsu podboruje i proto, že jeho maminka zemřela na tuto zákeřnou nemoc.

holišová
ZDRAVÁ PRSA

Hana Holišová

Čím je podle vás tato událost, která se koná každý rok v červnu, výjimečná?*

Avon Pochod proti rakovině prsu je celý růžový a jediný svého druhu. Nepožaduje zvýšení platu, nerozčiluje se nad politickou garniturou, bojuje pozitivním duchem a osvětou za zdraví našich prsou, které máme i ve svých rukou.

Lašková
ZDRAVÁ PRSA

Gabriela Lašková

Gabriela Lašková (narozená 11. 2. 1990 v Chotěboři). Absolventka Vysoké školy hotelové a Vysoké školy finanční a správní. Česká Miss 2013. Vicemistryně Evropy 2013 mažoretek. Hrála roli Lindy ve filmu Bony a klid II. Od června 2014 moderuje na Primě s Romanem Šebrlem hlavní zpravodajskou relaci Zprávy FTV Prima.

noid
ZDRAVÁ PRSA

Václav Noid Bárta

Charizmatický zpěvák s nezaměnitelným hlasem, sólista Hudebního divadla Karlín, hudební skladatel. Na poli populární a rockové hudby v průběhu let spolupracoval jako skladatel, aranžér a zpěvák s předními hudebníky ČR – Bára Basiková, Helena Vondráčková, Ondřej Brzobohatý a další