Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Bateriová košťata

Připravené na vše, co přijde: Nové bateriové koště Kärcher KB 5. Když se z roztomilého dětského pokoje stává špinavý, pak vstoupí do hry bateriové koště: úsporné na místo, na bateriový pohon a komfortní při manipulaci. Je okamžitě tam, kde ho je zapotřebí. Díky svému rotujícímu kartáči udělá to, co umí nejlépe: skutečně čistit.

AKU koště na čištění tvrdých podlah a koberců.
Porovnat výrobky |
2 produkty/ů

Pohotověji po ruce než vysavač

Kdo by to neznal: Sotva jste s vysáváním hotovi, leží na podlaze již opět drobečky. Bateriové koště Kärcher je ideálním řešením pro průběžné čištění – aniž by bylo nutné hned složitě vyndávat vysavač. Díky jeho kompaktní konstrukci v moderním designu lze bateriové koště uložit všude tam, kde ho je zapotřebí, a je proto vždy po ruce.

Akku

Vždy po ruce: Bateriové koště KB 5 může pojíždět díky technologii lithium ionových baterií po tvrdých podlahách až 30 minut.

KB 5 immer griffbereit

Vždy po ruce: Bateriové koště KB 5 může pojíždět díky technologii lithium ionových baterií po tvrdých podlahách až 30 minut.

KB 5 Bauform

Všude uklizené: Kompaktní KB 5 se vejde všude a je proto vždy na správném místě.


Mimořádný výkon i na malém prostoru

Inovativní Kärcher Adaptive Cleaning System bateriového koštěte firmy Kärcher se postará o mimořádně spolehlivé výsledky čištění: Díky pohyblivé hraně zametání, optimálnímu vedení nečistot a speciálnímu kartáči se nečistoty dopraví bezpečně, beze zbytku a bez zvíření prachu do nádoby na nečistoty.


Komfortnější než koště

Svým jedinečným vybavením je bateriové koště KB 5 dokonalým kompromisem mezi vysavačem a koštětem. Klikněte na kruhy a objevte vlastnosti a funkce, které dělají rozdíl.

icon_arrow

Rozmanité možnosti použití

Nové bateriové koště firmy Kärcher je zachráncem při všech menších a větších nehodách v každodenním životě – například k odstranění zvířecích chlupů nebo drobečků po jídle. Koště KB 5 lze používat na všech tvrdých a kobercových podlahách.

Časté dotazy

Ano, bateriové koště se dodává s 2 kartáči, 1 standardním kartáčem a 1 kartáčem na zvířecí chlupy. Kartáč na zvířecí chlupy umožňuje snadné a hygienické odstranění zvířecích chlupů ze všech podlahových krytin.

Nabíjejte bateriové koště ve vypnutém stavu minimálně 3,5 hodiny. Pokud akumulátor nebude ani po 14-hodinové době nabíjení plně nabitý, vyhledejte prosím některého z našich servisních partnerů nebo nám pošlete e-mail s krátkým popisem vady a paragonem.

 

Kontaktujte nás

Nabijte akumulátor a vyčistěte kartáč od nečistot (provázky atd.).

Nabijte akumulátor, vyčistěte kartáč od nečistot nebo vyměňte kartáč, pokud je opotřebovaný.

Přezkoušejte funkčnost vodicích koleček, vyčistěte je a případně je vyměňte.