Mobilní myčky

Ať už se věnujete turistice, cyklistice nebo procházkám se psem: Venku a na cestách je prostě zábava. A někdy, také bláto. S mobilní outdoorovou myčkou OC 3 vás bláto nedostane, ani když jste na cestách, a lesních chodnících, kam bláto obvykle patří.

AKU mobilní myčka

Mobilní myčky Kärcher


Kärcher na cestách

Kdekoli. Kdykoliv. Mobilní outdoorová myčka v kufříku.

Díky integrované baterii a 4 litrové nádržce na vodu můžete rychle a snadno odstranit bláto a jiné nečistoty přímo na místě, takže interiér vašeho vozu a i váš domov zůstanou čisté. Extrémně praktický: Univerzální mobilní outdoorová myčka pro venkovní použití lze optimálně rozšířit o různé doplňky. V kufříku s příslušenstvím pro dobrodružství, jízdní kola a domácí mazlíčky najdete správné vybavení pro šetrné, ale důkladné čištění bot, jízdních kol nebo domácích zvířat.

 

icon_arrow


Cleveres Aufbewahrungskonzept

Propracovaný systém skladování

Hadici a stříkací pistoli lze pohodlně uložit pod nádržku na vodu. Zařízení tak zůstává kompaktní a snadno se přepravuje.

Flexibler Akkubetrieb

Flexibilní bateriový provoz

Integrovaná lithium-iontová baterie umožňuje mobilní čištění bez potřeby externího napájení.

Wassertank mit Füllstandanzeige

Nádržka na vodu s indikátorem hladiny

Zásobník na 4 litry vody je dostačující pro 2 kola nebo několik drobných předmětů.

Effizienter Niederdruck

Efektivní nízký tlak

Plochý proud s nízkým tlakem důkladně a šetrně čistí i citlivé součástky.


Příslušenství

Univerzální mobilní outdoorová myčka lze optimálně rozšířit různými boxy s příslušenstvím i jeho jednotlivými kusy. Boxy s příslušenstvím jako Adventure, Bike nebo Pet nabízejí přesně takové vybavení, aby bylo vlastní čištění ještě jednodušší a kompletnější. Veškeré příslušenství lze objednat i samostatně.


Čistící kufřík pro dobrodružství

Procházky v divočině mohou přinést velkou zábavu. Někdy ale zanechají ještě větší nepořádek. Mobilní tlaková myčka s kufříkem pro dobrodružství od společnosti Kärcher má perfektní řešení. Se svou lithium-iontovou baterií, odnímatelnou 4 litrovou nádržkou na vodu a příslušenstvím, umývá bláto, špínu a písek z bot a kočárků - dřív, než mohou vaše auto a domov znečistit. Díky tomu je ideálním společníkem pro všechny rodinné výlety.

 


Čistící kufřík pro kola

Čištění kola na cestách se může jevit jako nedostupná meta, ale s mobilní outdoorovou myčkou v kufříku pro kola si můžete svůj downhill vychutnat naplno. Stříkací pistole bezpečně omyje nečistoty z citlivých částí, zatímco kartáčový nástavec odstraňuje tvrdší špínu - vaše špice, rám i brzdy vypadají skvěle. Krabice je dodávána s integrovanou lithium-iontovou baterií, odnímatelnou 4 litrovou vodní nádrží, čisticím prostředkem a hadříkem z mikrovlákna.


Čistící kufřík pro vaše mazlíčky

Je to život psa. Každý výlet končí tím, že čistíte svého čtyřnohého přítele – nebo vaše auto a koberce. Díky sprše s nízkým tlakem, šetrné ke zvířatům, čistí mobilní outdoorová myčka pro mazlíčky nečistoty a bláto hned na místě. Díky integrované lithium-iontové baterii a odnímatelné nádržce na vodu je možné čistit také štěňata.


Použití

Reference a zkušenosti s OC 3


Zalévání květin na balkónu

Daniel / Francie - 24.03.2017 09:10

Moje počáteční zpětná vazba a doporučení pro uživatele:

SILNÉ STRÁNKY
• Kvalita a výkon dvou dostupných paprsků vody
• Efektivita paprsků vody
• Hlučnost stroje není nijak rušivá – stroj je po spuštění prakticky tichý
• Stroj je relativně lehký, což je praktické pro přenášení
• Velmi jednoduché počáteční spuštění i samotné používání
• Musíme samozřejmě počkat, abychom posoudili, jak si stroj povede v průběhu času, ale špičkový design i použité materiály vyvolávají dojem spolehlivosti
• Design je podle mě atraktivní a „cool“ – to je výhoda navíc
• V závislosti na konkrétním využití se nádrž na vodu o objemu 4 l zdá plně dostačující – její kapacita by mohla být větší u XL modelu, aby bylo možné používat stroj déle, nebo případně – dle přiložených pokynů – lze systém využívat s větší samostatnou (oddělenou) nádrží
• Vzhledem k jeho velikosti lze stroj velmi snadno uskladnit, což je dle mého názoru výhoda pro mobilní outdoorové využití – ještě se k tomuto později v jednom z dalších bodů vrátím.

MOJE DOPORUČENÍ
• Jak jsem již řekl, skvělá by byla možnost 12 V zapojení
• Doba nabíjení je 3 hodiny pro následných 15 minut používání – nedalo by se toto zlepšit?
• Rukojeť pro přenášení by mohla být praktičtější (připevnění i používání) – ale to je spíše drobnost
• Uzávěr plnícího otvoru netěsní dostatečně a někdy není snadné ho správně nasadit

To jsou v tuto chvíli hlavní věci, kterých jsem si všiml – s OC3 jsem prozatím opravdu spokojen a už se velmi těším, až budu moci neuvěřitelně praktické funkce tohoto systému využít při mých outdoorových aktivitách příští týden!

 


První jarní vyjížďka a odstranění zimních nečistot z mého městského kola

Andy / Spojené království - 26.03.2017 21:30

Dnes byl tady v UK překrásný den a pro mě také první den zpět na kole po mé nehodě na horském kole. Na projížďku po místních cyklostezkách jsem vyrazil na svém městském kole. Bylo opravdu teplo a na některých štěrkových úsecích i celkem prašno. Normálně by to byl problém, nebo důvod k návštěvě jednoho z mých kamarádů, abych si u něj půjčil hadici a kolo mohl očistit – bydlím totiž v bytě s garáží, ve které není elektřina ani voda.

Dnes tomu ale bylo jinak! Svůj Kaercher to Go jsem si předem naplnil, aby byl připraven, až se vrátím z projížďky domů. Používá se tak snadno. Začal jsem aplikací čisticího prostředku na kolo a po nějaké době působení, když odvedl svou práci, jsem použil Kaercher to Go ke spláchnutí kola. Bylo to opravdu snadné a rychlé.

Nejen, že tento stroj chci, já ho především potřebuji – a to pro mé horské, městské i silniční kolo. Už nikdy více si nebudu muset půjčovat něčí hadici a co je vůbec nejlepší, nízkotlaký paprsek je velmi výkonný, ale současně šetrný, takže mám jistotu, že svá kola při čištění nijak nepoškodím.

Nemohl jsem odolat a rovnou si očistil i stojánek na kolo, který jsem měl v garáži celou zimu. I potom jsem měl v čističi stále dostatek vody i energie, abych očistil svůj gril Cobb BBQ. V tuhle chvíli se zdálo, že nic nezůstane mému čištění ušetřeno. Baterie i voda ale došly bohužel dříve, než jedno z mých dětí seběhlo dolů za mnou.

Opravdu skvělý nápad Karcher. Pokud bych přece jen měl mít jeden návrh, byla by to variabilní tryska, která vám umožní vybrat si mezi intenzivnějším jedním proudem nebo jemnějším rozprašováním širšího paprsku vody.


Na shledanou zimo – vítám tě jaro!

Alexej / Rusko - 20.03.2017 19:27

Stroj jsem chtěl poprvé vyzkoušet k očištění mého kola v rámci přípravy na jaro. Den předtím ale sněžilo a tak jsem nemohl zkoušku provést venku. Stroj jsem tedy otestoval na balkóně. Jak vidíte na videu, čistič odvedl opravdu vynikající práci – kolo vypadá po odstranění nečistot jako nové. Vody bylo k dispozici víc než dost, tak jsem se rozhodl umýt si ještě své zimní boty a připravit je tak na uložení do botníku, kde budou čekat na další zimu. S drobnými nečistotami si paprsek vody poradil snadno. Na ulpívající nečistoty pak bylo třeba více času. Voda došla dříve, než baterie. Po doplnění nádržky vlažnou vodou jsem chtěl otestovat čistič také na balkónové dlažbě – to jsem také udělal, ačkoli jen na části balkónu. Díky venkovní teplotě pod nulou totiž voda, kterou jsem čistil své kolo, na povrchu balkónu zamrzla. Stříkací pistoli jsem používal bez jakéhokoli příslušenství a fungovala skvěle. Po skončení práce jsem odpojil nádržku s vodou, vylil nepoužitou vodu a nechal nádržku důkladně vyschnout.


Zahradní domek „Wendy House“ & kolečka kočárku mojí dcerky

Iain / Spojené království - 25.03.2017 15:00

Je tak malý, OPRAVDU MALÝ! Už jsem tento stroj zahlédl dříve, ale úplně jsem zapomněl, jak malý vlastně je. Je navržený tak, aby se snadno přenášel a nezabíral místo v zavazadlovém prostoru auta/nákladního vozu/dodávky.

PRVNÍ POUŽITÍ:
Den byl jako stvořený k projížďce! Asi po hodině ježdění převážně v nedalekých blátivých lesích se nám rychle naskytla příležitost, jak tento produkt podrobit ostrému testu. 4l nádrž čištění zvládla, ale měla na mále! K odstranění nečistot a bláta musíte tryskou opravdu blízko, ale funguje to! K dokonalému proveden práce by se hodil ještě jeden litr v nádrži navíc.

DRUHÉ POUŽITÍ:
Sluníčko svítilo a jaro bylo v rozpuku, tak jsem se rozhodl, že vyčistím dcerce její zahradní domek, na kterém se během zimy nahromadily nečistoty a pavučiny. Myslím, že když bych použil běžný tlakový čistič, mohl bych poškodit ochranný nátěr, takže tento malý přenosný systém je pro podobnou práci jako stvořený. Celkem snadno se mi podařilo odstranit pavučiny, aniž bych musel nějak zvlášť spěchat nebo dokonce použít hadřík. Za méně než 2 minuty byla práce hotová a domek, který teď vypadá mnohem lépe, je skvěle připraven na letní hry!

Další v pořadí byly kolečka na dětském kočárku mé dcerky. Ty se podařilo vyčistit během několika málo vteřin.

Už se nemůžu dočkat, co dalšího vyčistím!


První zkoušky

Simon / Německo - 22.03.2017 09:30

První zkoušky

Úplně první zkouška proběhla na mém kole. Musím přiznat, že jsem kolo nemyl nejméně rok – to je asi zřejmé z fotografií. Bláto a nečistoty tak byly na mém kole opravdu zaschlé a přilnuté. Když jsem s čištěním kola začal, moc jsem si od toho popravdě nesliboval. O to více jsem byl překvapen, jak silný výkon tenhle malý stroj od společnosti Kärcher nabízí. Odstranit se mi podařilo veškeré nečistoty, což zcela předčilo mé očekávání. A nemusel jsem ani použít kartáč. Výsledek je opravdu okamžitý. Velmi mě potěšilo, co všechno takhle malý čistič dokáže. Ideální společník, vyrážíte-li s kolem někam ven, například na závody nebo podobně. Je totiž velmi praktické umýt si pneumatiky ihned po skončení jízdy, ještě před návratem domů. Čištění je samozřejmě vždy jednodušší, nenecháte-li nečistoty zaschnout. Myslím, že je to nezbytný pomocník pro každého cyklistu. Při čištění kol jsem si také všiml, že čtyřlitrová nádrž je víc než dostačující pro jedno kolo. Pokud byste ale chtěli čistit dvě kola, hodila by se nejspíš náhradní nádrž nebo alespoň šestilitrová nádrž. Což mě přivádí k dalšímu návrhu na vylepšení – zvýšení kapacity nádrže na šest litrů. To by zlepšilo čisticí výkon a stroj by si přitom zachoval své kompaktní rozměry umožňující přenášení. Praktický by byl také ramenní popruh. Hadice není příliš dlouhá pro čištění větších předmětů. Pokud by se dalo zavěsit si čistič Kärcher přes rameno, zůstaly by vám obě ruce volné na práci...

Dalším, kdo měl tu čest vyzkoušet Kärcher, byl náš pes. Popravdě není velkým fanouškem venkovního mytí, tak jsme čistič použili doma, ve sprchovém koutě. Jak vidíte na fotkách, také doma čistič funguje skvěle. Myslím, že případná možnost regulace tlaku se dvěma přednastavenými úrovněmi tlaku by byla praktická a usnadnila by práci s čističem. Tlak by pak bylo možné využívat cílenějším způsobem. Přepínač úrovně tlaku by mohl být zabudován do spouště stříkací pistole. Když byste stiskli spoušť napůl, generoval by se nižší tlak než při úplně stisknuté spoušti. Standardní tryska se mi zdá nepraktická pro čištění domácích zvířat. Většina vodního paprsku tlapky našeho psa zcela míjela. Pro tento úkol se mnohem lépe osvědčila kónická tryska ze sady dostupného příslušenství...


15 % SLEVA NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

Přihlaste se k odběru novinek a získejte:

√ 15 % sleva na první nákup.

√ Přednostní informace o akčních nabídkách.

√ Praktické tipy k zakoupeným produktům.

√ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

Přihlásit se k odběru novinek

VÝHODY MYKÄRCHER

Přidejte se do naší Kärcher rodiny: zaregistrujte se do myKärcher a získejte:

√ Uvítací slevový kód ve výši 15 %.

√ Stav a přehled o všech objednávkách na jednom místě.

√ Pohodlné on-line odbavení záručního i pozáručního servisu pro stroje řady Home & Garden.

 

Registrovat se do MyKärcher