Mobilní myčky

Ať už se věnujete turistice, cyklistice nebo procházkám se psem: Venku a na cestách je prostě zábava. A někdy, také bláto. S mobilní outdoorovou myčkou OC 3 vás bláto nedostane, ani když jste na cestách, a lesních chodnících, kam bláto obvykle patří.


Mobilní myčky Kärcher: Kompletní sortiment

0 produkty/ů



Mobilní tlaková myčka


Sofistikovaný koncept úložiště

Hadici a tlakovou pistoli lze pohodlně uložit pod nádrž na vodu. Zařízení tak zůstává kompaktní a snadno se přenáší.

Krabice na příslušenství Kärcher OC 3

Flexibilní provoz diky baterii

Integrovaná lithium-iontová baterie umožňuje mobilní čištění bez potřeby zdroje energie.

Výkonnost baterie nízkotlaké myčky OC 3

Nádrž na vodu a indikátor stavu naplnění

Nádrž na vodu o objemu 4 litry (OC 3 Plus: 7 litrů) vystačí až na 2 jízdní kola nebo několik malých předmětů.

Nádrž na vodu a ukazatel stavu naplnění pro mobilní tlakovou myčku Kärcher

Efektivní nízký tlak

Plochý proud s nízkým tlakem čistí citlivé součásti důkladně a šetrně.

Žena čistící své kolo s Kärcher OC 3

Kärcher na cestách


Kdekoli. Kdykoliv. Mobilní outdoorová myčka v kufříku. 


Díky integrované baterii a 4 litrové nádržce na vodu (OC 3 Plus: 7 litrů) můžete rychle a snadno odstranit bláto a jiné nečistoty přímo na místě, takže interiér vašeho vozu a i váš domov zůstanou čisté.

Extrémně praktický: Univerzální mobilní outdoorová myčka pro venkovní použití lze optimálně rozšířit o různé doplňky.

V kufříku s příslušenstvím pro dobrodružství, jízdní kola a domácí mazlíčky najdete správné vybavení pro šetrné, ale důkladné čištění bot, jízdních kol nebo domácích zvířat.

Tlaková myčka na cesty

Možnosti využití

Ať už se chystáte na túru sami, s domácími mazlíčky nebo na kolo, máme pro každou příležitost to správné řešení.

Adventure Box

Procházky divočinou přinášejí nejen skvělou zábavu, ale bohužel za sebou často zanechávají i nepořádek. Naštěstí existuje skvělé řešení v podobě mobilního venkovního čističe Adventure Box Kärcher. Tento inovativní čistič je vybaven lithium-iontovou baterií a odnímatelnou nádrží na vodu o kapacitě 4 litry (u modelu OC 3 Plus dokonce 7 litrů). S přiloženým příslušenstvím dokáže efektivně odstranit bláto, špínu a písek z bot a kočárků, takže nemusíte mít obavy, že by zanešený nepořádek skončil na vašem autě či domově. Díky těmto vlastnostem se stává ideálním společníkem pro každý rodinný výlet.

 

Bike Box

Čištění kola se může jevit jako náročný úkol, ale díky mobilnímu venkovnímu čističi Bike Box to bude hračka. Jeho tlaková pistole šetrně odstraní nečistoty z citlivých částí, zatímco víceúčelový kartáčový nástavec se postará o odolnější nečistoty. Vaše ráfky, rám a běhouny budou zářit. V balení naleznete integrovanou lithium-iontovou baterii, odnímatelnou 4litrovou nádrž na vodu (OC 3 Plus: 7 litrů), čisticí prostředek a mikrovláknový hadřík pro dokonalý vzhled vašeho kola.

 

Pet Box

Život je pes. Každý výlet můžete zakončit tím, že osvěžíte vaše čtyřnohé přátele – nebo omyjete auto či koberečky. Díky šetrné nízkotlaké sprchové hlavici pro zvířata nabízí mobilní venkovní čistič s přídavným příslušenstvím pro mazlíčky šetrné odstranění nečistot a bláta přímo na místě. Integrovaná lithium-iontová baterie a odnímatelná nádrž na vodu umožňují čištění dokonce i pro štěňata. Poskytněte vašemu psovi tu nejlepší péči pomocí mobilního venkovního čističe.

 



Karcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.