Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

Ruční tlaková pistole

Stačí připojit hadici a můžete začít: S pomocí inovativní ruční tlakové pistole KHB 5 Battery s vyměnitelnou 18V baterií rychle vyčistíte všechno okolo domu - bez nutnosti připojení k síti.

KHB 5 Battery handheld cleaner

Čistí rychleji než jeho stín

Posuňte hranice čištění. Baterií napájená ruční tlaková pistole KHB 5 Battery. Neomezená svoboda pohybu! Bez kabelů, bez přídavné jednotky. S baterií poháněnou KHB 5 Battery je čištění zahradního nábytku, jízdních kol nebo dětských hraček rychlé a snadné: stačí připojit hadici, a přesný plochý proud s tlakem až 24 bar vykoná svou práci. Nová tlaková pistole KHB 5 Battery: Navrátí lesk vašemu zahradnímu vybavení a vyčaruje úsměv na tvářích všech příměstských kovbojů!

Produkty


Ruční tlaková pistole KHB 5 Battery s 18V baterií

Stačí jen připojit hadici a můžete začít: Nový typ čištění venkovního prostoru je tak pohodlný – s inovativním KHB 5. Díky kompaktnímu uspořádání čerpadla, motoru a 18V akumulátoru se čisticí pistole snadno se drží v ruce a nabízí maximální flexibilitu. Efektivní a šetrný střední tlak činí z KHB 5 Battery ideální nástroj pro rychlé čištění zahradních přístrojů, zahradního nábytku, jízdních kol, motocyklů a mnoha dalších v celém domě. A pomocí plošného čističe, který lze dokoupit jako příslušenství, vyčistíte důkladně i malé plochy.


Výhody ruční tlakové pistole

 

Neomezená svoboda!
Protože tlaková pistole nepotřebuje elektrickou přípojku, dostanete se i do míst, které jsou daleko od zásuvky. Díky tomu je čištění snadné a rychlé.

Střední tlak
Tryska se šetrným plochým proudem umožňuje efektivní čištění citlivých povrchů.

Síla v ruce
Pohodlně se vejde do ruky, je rychle připraven k použití a zabere málo místa při skladování.

icon_arrow


Neomezené příslušenství

Power Scrubber Handheld

PS 20 Nástavec na čistění podlah

Nástavec na čistění podlah je ideálním doplňkem k čistící tlakové pistoli KHB 5 Battery, díky kterému vyčistíte menší plochy nebo schody.

Handheld Multi-Jet

MJ 24 Pracovní nástavec 5 v 1 Multi Jet

5 druhů proudů pro KHB 5 Baterry: bodový, plochý, oplachovací, se sníženým tlakem a vylévací. Snadno nastavitelný otáčením hlavy trysky.

Variable Jet Handheld

VJ 24 Rozstřikovací tryska 360°

Variabilní rozstřikovací tryska s nastavitelným 360° otočným kloubem je ideální pro čištění oblastí, které jsou obtížně přístupné.


Bateriová platforma Kärcher Battery Power