Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

PODLAHOVÁ MYČKA S ODSÁVÁNÍM FC 5 A FC 5 CORDLESS

Pomocí podlahových myček s odsáváním FC 5 a FC 5 Cordless (bateriová verze) vyčistíte nečistoty v jednom pracovním kroku. Úklid je tak snazší, důkladnější a rychlejší než kdy předtím. Podlahová myčka FC 5 Cordless navíc nabízí volnost pohybu díky technologii baterie.

Podlahová myčka FC 5 Premium

Čisticí prostředky a příslušenství

S kompletním programem příslušenství pro podlahový mycí stroj můžete čištění a péči dokonale přizpůsobit potřebám vaší podlahy. Standardní čisticí prostředek je vhodný pro každou tvrdou podlahu, zatímco speciální čisticí prostředky pro dřevo a kámen tyto podlahy navíc udržují a chrání.

Stírání a odsávání v jediném pracovním kroku

Připravený na vše, co přijde: Revoluční čistič tvrdých ploch FC 5 firmy Kärcher

Revoluční čistička na tvrdé podlahy 2-v-1: Nejen stírá, ale také odsává. A sice v jednom jediném kroku. Rotující válce pojmou všechny nečistoty. Ty jsou vždy smáčeny čistou vodou, zatímco je špinavá voda přímo odsávána. Díky automaticky poháněným válcům odpadá únavné drhnutí. Tak dosáhnete bez námahy čisté podlahy.

icon_arrow

O 50 % rychlejší než běžné metody*

Čistička tvrdých ploch Vám ušetří v kompletním procesu čištění podlah drahocenný čas: Počáteční vysávání odpadá a ušetří tak 50 % času.

* Spojení obou pracovních kroků vysávání a stírání v pouze jeden pracovní krok ušetří při čištění podlah až 50 % času.
FC

O 20 % lepší výkon čištění**

Díky automaticky poháněným válcům se pohybuje tento podlahový mycí stroj pro domácnosti po podlaze téměř sám od sebe a zvládne s 500 otáčkami za minutu mnoho pohybů stírání při pouze jednom přejetí. Tak docílíte hygieničtějšího a efektivnějšího výsledku oproti běžnému stíracímu mopu.

** čistička na podlahy FC 5 oproti běžnému stíracímu mopu s návlekem v kategorii testování „stírání“. Vztahuje se na zjištěné výsledky při testování efektivnosti čištění, zachycení nečistot a čištění krajů.

20 % bessere Reinigungsleistung

Vhodná pro všechny typy tvrdých podlah

Ať dřevo, kámen nebo plast: V kombinaci s čisticími a údržbovými prostředky Kärcher odvádí čistička na podlahy FC 5 na všech tvrdých podlahách vynikající práci – díky kvalitním válcům z mikrovláken a nízké zbytkové vlhkosti dokonce i na citlivých parketách.

Široký výběr speciálních čisticích prostředků pro optimální ochranu naleznete zde.

Verschiedene Hartböden
Schnelle Trocknung

Do 2 minut suché

Díky vysávání špinavé vody zanechá čistička tvrdých ploch velmi malou zbytkovou vlhkost, takže můžete po setřené podlaze do dvou minut opět chodit.

fc

Čištění podlah bez námah

Díky novému revolučnímu čištění podlah je stírání tak snadné a nenáročné jako nikdy předtím. Nepatrné vynaložení síly – zcela bez drhnutí!

Tank

85% úspora vody ve srovnání s běžnými metodami

Podlahový mycí stroj FC 5 šetří drahocennou vodu. Na byt o rozloze cca 60 m² spotřebuje čistička tvrdých ploch pouze 600 ml vody, pro běžné čištění je přitom zapotřebí nejméně 5 až 10 l.

Na jaký typ podlah můžeme použít?

Podlahový mycí stroj FC 5 září v každé situaci na všech tvrdých podlahách (dlažba, vinyl, linoleum, plovoucí a dřevěná podlaha). Tam, kde jste museli doposud vysávat a stírat, vám tato čistička na tvrdé plochy ušetří jeden pracovní krok.

Walze Reinigung bis an den Rand

Inovativní pracovní koncept ve středu čisticí hlavy dovoluje čištění až bezprostředně ke kraji – pro vynikající výsledky v rozích a na krajích.

Reinigung unter niedrigen Möbeln

Díky flexibilnímu otočnému kloubu nepředstavují ani nízký nábytek a úzké členité prostory problém.

Reinigung von Treppen

Dlouhý kabel a vysoká flexibilita dokonce umožňují bez problémů i čištění schodiště.

Kroky použití

Snadná manipulace a rychlá připravenost k použití jsou významnými přednostmi nové čističky na podlahy. Pouze několik pohybů – a můžete začít.

TV-Spot

Sledujte naši novou televizní reklamu na podlahovou myčku FC 5.

Bateriová podlahová myčka FC 3 Cordless

Objevte také bateriovou podlahovou myčku FC 3 Cordless se kterou budeme mít vždy čistě vytřeno. Rotující válce jsou neustále zvlhčovány čistou vodou z nádrže čisté vody. Nečistoty jsou otírány a shromažďovány v nádrži špinavé vody. Tak vytíráte vždy čistou vodou a nečistoty se neroznášejí. Pro hygienickou čistotu.