Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

Víceúčelové vysavače

Ať suché nebo mokré, hrubé nebo jemné: multifunkční vysavače firmy Kärcher odstraní každou nečistotu - dokonce i větší množství vody. Ideální pro auto, garáž, sklep, dílnu, renovaci a vše kolem domu.

Multifunkční vysavače Kärcher: Třída sama pro sebe

Hrubé nečistoty, jemný prach nebo kaluže vody: multifunkční vysavače Kärcher ručí za silný sací výkon, energetickou efektivitu a inovativní vysávání s vysoce kvalitním příslušenstvím, vysávání mokrých nebo suchých nečistot. Naše multifunkční vysavače můžete používat flexibilně a zabodují u vás s dlouho trvající sací silou.

√ optimální pojímání nečistot
√ rychlé vysávání pro vysokou časovou úsporu
√ mnohostranné možnosti použití, protože jsou vhodné pro sání mokrých i suchých nečistot
√ žádné ucpávání díky velkému průměru sací hadice
√ velká volnost pohybu a sání při vyvíjení malé síly
√ komfortní vyprazdňování bez kontaktu s nečistotami a rychlé a jednoduché čištění filtru
√ originální kvalita Kärcher pro dlouhou životnost

 

Cena (Kč)
Objem nádrže (l)
Délka kabelu (m)
Spotřeba energie (W)
20 produkty/ů

Příslušenství

Různé možnosti použití

Pro každodenní používání multifunkčních vysavačů Kärcher nabízíme rozsáhlý a užitečný sortiment příslušenství. Od správné podlahové hubice a příslušné sací hadice až po speciální filtrační systémy. Všechny naše komponenty jsou navrženy tak, aby spolu byly v souladu. Tímto způsobem mohou multifunkční vysavače Kärcher splnit specifické požadavky místa, na kterém jsou používány a zajistit všude vynikající čistotu.

Ideální přístroj pro každý účel.

S novou řadou multifunkčních vysavačů WD nabízí Kärcher správné řešení pro každý požadavek na vysávání nečistot v domácnosti - jak pro příležitostné, tak i intenzivní používání. Díky široké škále vysavačů s různými příkony, různorodou velikostí nádob a funkcemi vám můžeme nabídnout správný přístroj.

Víceúčelové vysavače na baterie

Výkonné víceúčelové vysavače Kärcher, které jsou napájeny bateriemi, zajišťují důkladné čištění tam, kde víceúčelové vysavače s kabelem nemohou dosáhnout a v oblastech, které jsou pro ně obtížně přístupné - ať už v autě, pod autem, na chalupě nebo zahradních chodnících. Zároveň poskytují stejnou funkci jako zařízení s kabelem. Žádná šňůra ani limit: Bateriový vysavač WD 3 s velkou 17litrovou nádobou a kompaktní bateriový vysavač WD 1 v přenosném provedení.


Rozdíl spočívá v sací síle!

Síla multifunkčních vysavačů je vyjádřena technickou jednotkou sací výkon (W). Čím vyšší je tato hodnota, tím vyšší sací výkon vysavač má. Sací výkon přístroje se měří podle standardizované IEC 60312 metody měření. Skládá se ze dvou parametrů - průtok vzduchu (l/s) a podtlaku (mbar). Cílem při vývoji nových multifunkčních vysavačů Kärcher bylo vytvořit extrémně výkonná zařízení s mnohem vyšší sací silou než jak tomu bylo u jejich předchůdců z roku 2010. Lepší výkon nových WD vysavačů je založen na nových energeticky účinných motorech, podlahových hubicích a hadicích přestavěných od nuly, optimálním utěsnění přístrojů a připojení příslušenství, stejně jako optimalizovaném designu vysavače. Díky kombinaci těchto faktorů mají vysavače na podlahových hubicích vyšší sací výkon než předtím. Např. současný nejsilnější model WD 6 P Premium má sací výkon 260 W, zatímco nejsilnější z jeho předchůdců z roku 2010 - WD 5.600 MP - měl sací výkon pouhých 220 W.

Ostatní technické parametry, jako je proudění vzduchu (l/s) a podtlak (mbar) neukazují sílu multifunkčního vysavače. To samé platí o často vysoce ceněných hodnotách watt u multifunkčních vysavačů jiných značek. Tato hodnota watt obvykle označuje jmenovitý příkon zařízení, tj. kolik energie zařízení spotřebuje. Čím vyšší je tato watt hodnota, tím více elektrické energie vysavač potřebuje.

Ultra power

Trvale vysoký sací výkon.

Díky integrované funkci čištění filtru mohou být špinavé filtry ve všech vysavačích třídy Top WD 5-6 rychle a efektivně vyčištěny pouhým stisknutím tlačítka čištění filtru. To znamená, že i při náročném domácím vysávání je k dispozici trvale vysoký sací výkon (viz obrázek).

Přehled výhod: nevyžaduje žádné ruční čištění, bez přerušení, žádný kontakt s nečistotami, vysoký sací výkon.

Multifunkční vysavače vysoký sací výkon

Komfortní jako nikdy dříve.

Ještě praktičtější, ještě důkladnější

Nové standardní příslušenství bylo speciálně vyvinuto pro nové víceúčelové vysavače a přináší v kombinaci s novými přístroji netušenou účinnost čištění.

Mehrzwecksauger abnehmbarer Handgriff

Odnímatelná rukojeť

Odnímatelná rukojeť: Ergonomicky tvarovaná odnímatelná rukojeť pro optimální proudění vzduchu, na kterou lze příslušenství rychle a pohodlně nasadit. To umožňuje ergonomické držení těla během vysávání. U vysavačů tříd WD 5+6 zabraňuje speciální složení materiálu rukojeti vzniku elektrostatického náboje, což zajišťuje bezproblémovou práci. 

Přehled výhod: nedochází k ucpání, jednoduché a pohodlné vysávání i na úzkém prostoru, bezpečná ochrana před elektrostatickým nábojem. 

Mehrzwecksauger Saugschlauch flexibel

Optimalizovaná sací hadice

Nové sací hadice nabízejí větší průměr a jsou velmi pružné.

Přehled výhod: nedochází k ucpání, vysávání bez přerušení práce, neomezený pohyb při vysávání.

Mehrzwecksauger hohe Qualität stabile Kunststoffrohre

Stabilní plastové trubky

Nové plastové trubky se představují v lepší kvalitě. Obstojí při zátěži a přesvědčí dlouhou životností.


Přehled výhod: vyšší kvalita pro delší životnost.

Mehrzwecksauger Bodendüse erstklassig

Prvotřídní podlahové hubice

Ať už se jedná o suché nebo mokré, jemné nebo hrubé nečistoty – podlahové hubice z vlastního vývoje dokonale pojmou veškeré nečistoty, nadchnou vás optimálním vedením a snadno je přizpůsobíte pro vysávání mokrých nebo suchých nečistot: U podlahové hubice s klipy vyměníte jednoduše vložky hubice, u přepínatelné podlahové hubice použijte pohodlný nožní přepínač. Speciální podlahové hubice zaručují příjemné vysávání po celou dobu.


Přehled výhod: rychlé odstranění nečistot beze zbytků, ideální pro vysávání mokrých a suchých nečistot, vysávání s vynaložením minimální síly.  


Speciální funkce vysavače WD přehledně:

1 Odnímatelná rukojeť
Ergonomickou rukojeť lze snadno odpojit od sací hadice, aby bylo možné upevnit další příslušenství jako jsou např. kartáče.

2 Snadné vyjímání filtru
Inovativní patentovaná technologie umožňuje rychlé a snadné vyjmutí filtru bez nutnosti kontaktu s nečistotami.

3 Extrémně odolná
Robustní, plastová hadice s dlouhou životností.

4 Optimální pojímání nečistot
Pomocí přepínače nastavte hubici tak, aby vyhovovala vašim potřebám při vysávání (suché nebo mokré vysávání).

5 Nízká potřeba námahy
Kolečka po stranách hubice zajišťují plynulý pohyb bez námahy.

6 Kvalitní těsnění
Díky lepšímu utěsnění mezi nádrží a hlavou přístroje, jakož i lepšímu připojení hadice k nádrži má přístroj ještě lepší těsnicí vlastnosti. To zabraňuje nasávání vnějšího vzduchu a výkon zůstává v přístroji. Výsledkem je špičkový sací výkon přístroje.

7 Efektivnější turbíny
Naše vysavače jsou podstatně účinnější díky vylepšené konstrukci motoru. To znamená, že mají silnější sací výkon při menší spotřebě elektrické energie.

8 Optimální proudění vzduchu
Vysoce flexibilní sací hadice se dodává s širším otvorem, aby se předešlo ucpávkám při vysávání. Zlepšená geometrie hadice zajišťuje podstatně nižší průtokový odpor.

Mehrzwecksauger Besonderheiten

Časté dotazy

Hrubé nečistoty lze vysávat i bez sáčku, nicméně pro suché nečistoty a prach sáčky rozhodně doporučujeme. Zajistí delší životnost vysavače, ochrání filtr a umožní lehčí čištění. 

Při vysávání mokrých nečistot se sáčky nepoužívají a voda a mokré nečistoty padají do sběrné nádoby.

Vysavače WD jsou primárně určené pro tvrdé povrchy (dlažbu, beton, lino a pod.). Pro použití na kobercích je vhodné dokoupit kobercovou podlahovou hubici

Na vysávání jednotlivých suchých listů multifunkční vysavač použít můžete, při větších množstvích listí však ne. Tvrdé nebo mokré listí může rychle ucpat sací hadici vstup do nádržky.

Stupeň 2 byl koncipován pouze pro provoz s elektrickým nářadím. Při zapnutí elektrického nářadí vysavač naběhne a po vypnutí elektrického nářadí dobíhá ještě cca 15-20 sekund.

Při vysávání jemného prachu byste měli bezpodmínečně používat filtrační sáček.

Zkontrolujte, že je sací hadice správně nasazena a není poškozená. Dále zkontrolujte, zda je ve vysavači filtr a není poškozený. Vložte do vysavače filtrační sáček.

Vyměňte filtrační sáček, vyčistěte filtrační patronu/plochý skládaný filtr, hubici, sací trubku a sací hadici. Případně vyměňte těsnění.

Přístroj se vypne, když je nádoba na nečistoty příliš plná. Pokud jsou kontrolka stavu naplnění a plášť přístroje mokré, může vzniknout přenos vlhkosti. Nechte přístroj uschnout a vyčistěte kontrolku stavu naplnění.

Přezkoušejte pojistku a zásuvku a prohlédněte, zda kabel nebo zástrčka nejsou poškozené. Pokud by byly spínač přístroje, uhlíkový kartáček nebo zásuvka přístroje vadné, vyhledejte prosím některého z našich servisních partnerů nebo nás kontaktujte.

Odstraňte filtrační patronu a vyprázdněte nádobu. Pokud by se nacházela ve filtrační patroně voda, nechte patronu vyschnout.

Přezkoušejte zásuvku a vyhledejte prosím některého z našich servisních partnerů nebo nás kontaktujte.