Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

Časté dotazy ohledně chytrých produktů pro váš domov.

RC 3 – robotický vysavač

RC 3 lze ovládat pouze pomocí aplikace, pokud jsou robot i aplikace ve stejné bezdrátové síti.

RC 3 čistí samostatně a nevyžaduje dohled. Pomocí aplikace lze nastavit různé časové bloky. V těch RC 3 uklízí úplně sám a není vyžadován žádný dohled. Nezapomínejte, že oblast, která má být uklizena, by měla být před vyjetím robota připravena. Lehké, rozbitné a pohyblivé předměty, koberce a podložky vyšší než cca 20 mm, dětské hračky a šňůry musí být před úklidem bezpečně umístěny mimo cestu robota.

Doba nabíjení se pohybuje mezi 120 a 240 minutami v závislosti na úrovni nabití baterie.

RC 3 může být používán na všech tvrdých površích (dlaždice, parkety atd.) a kobercích s nízkým vlasem. Přístroj je vhodný pouze pro koberce s vlasem vysokým do 20 mm.

Nádoba na odpad na RC 3 má kapacitu 350 ml. Kontejner musí být vyprázdněn každé 2–3 dny v závislosti na stupni znečištění.

Plocha, kterou lze čistit pomocí RC 3 na jedno nabití baterie je závislá na velikosti a stavu podlahy. Na otevřené tvrdé podlaze může vyčistit až 160 m².

RC 3 se vrací do stanice, pokud je stav nabití akumulátoru nízký, nebo je-li čištění dokončeno.

 

RC 3 se systematicky pohybuje pomocí inteligentního navigačního systému CAMLAS. Na začátku úklidu se orientuje do místnosti a vytváří čistící mapu celé oblasti. Pak se RC 3 naviguje systematicky přes místnost, aby vyčistila každou její část. Pomocí senzorů se pohybuje kolem překážek a nenaráží do nich. Pokud je baterie před dokončením čištění RC 3 vybitá, přesune se do nabíjecí stanice a po úspěšném nabití pokračuje v čištění na naposledy vyčištěném místě.

Pomocí snímačů dokáže RoboCleaner detekovat schody, a jiné hrozby pádu, takže nespadne. Senzory detekce překážek preventivně informují RC 3 o jakýchkoliv překážkách, tak aby se k nim mohl pomalu přiblížit a obratně manévrovat kolem nich. Může se otáčet a pohybovat v různých úhlech, což jmu umožňuje najít cestu i v obzvlášť těsném prostoru.

RoboCleaner může díky bočnímu kartáčku také sbírat nečistoty z rohů a hran. Pokud je však úhel rohu příliš ostrý, RC 3 nebude schopen do něj zasáhnout.
Vzhledem k tomu, že RC 3 Vaše podlahy neustále čistí, zůstanou i rohové plochy výrazně čistší.

RoboCleaner má snímače, které registrují okraje a místa s rizikem pádu a vysílají robotu signál, který potřebuje ke změně směru.

Ano, robotický vysavač může pracovat i bez světla ve zcela tmavé místnosti.

Úklid robota můžete přerušit v aplikaci. Úklidovou úlohu můžete také zastavit přímo na přístroji RoboCleaner krátkým stisknutím tlačítka "Automatický" uprostřed zařízení. Pokud si přejete manuálně poslat RC 3 zpět na základnu, musíte stisknout a podržet tlačítko "Automatický" uprostřed zařízení po dobu dvou sekund. Samozřejmě můžete také přes aplikaci říct RC 3, aby se vrátil do základny.

Pomocí této aplikace lze provádět následující funkce:

  • Spuštění úklidu (automatický režim a režim manuální)
  • Nastavte časových bloků
  • Zobrazit mapu vyčištěných oblastí
  • Zobrazit stav baterie

RC 3 je primárně řízena prostřednictvím aplikace, a proto nemá dálkové ovládání.

Ujistěte se, že k přihlášení nepoužíváte Facebook účet.

Na základě technického problému na straně Facebooku, všichni uživatelé, kteří používají přihlašovací údaje Facebook, aby se připojili k produktům Kärcher - IoT (RC3 a Smart Watering), v aplikaci „Kärcher Home & Garden“, musí provést re-login přístupu do aplikace.

Bohužel  bude nutné, aby uživatelé znovu procházeli procesem integrace, protože pravděpodobně budou ztracena všechna data a konfigurace zařízení.

V případě potřeby kontaktujte naši technickou podporu.