Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

KIRA B 50 - PROFESIONÁLNÍ PODLAHOVÝ MYCÍ ROBOT S ODSÁVÁNÍM

Objevte nové cesty.

Kira B50 Header

Vítejte ve světě autonomního čištění. Vyvinuli jsme pro vás řešení, pomocí kterého můžete již na relativně malých plochách využít naplno ekonomický přínos a nezávislost této techniky. Přání člověka zbavit se monotónních a zatěžujících činností je tak staré jako lidstvo samo. Celá technika sleduje tento princip – od pračky až po robot na sekání trávy. Autonomní pozemní dopravní prostředky našly v průmyslu již své pevné místo. Roboty v zemědělství, drony pro nejrůznější úkoly a v neposlední řadě autonomní jízdy náš pracovní svět i náš život celkově již velmi brzy trvale změní. V profesionálním čištění je představitelem těchto změn KIRA: Kärcher Intelligent Robotic Applications.

S aplikací KIRA vytvoříte platformu pro všechny naše profesionální robotické produkty. A tím uvedete do života i naši odpověď na vaše vzrůstající výzvy v technice čištění.
Zařízení KIRA B 50 jsme vyvinuli od základu sami. Díky tomu obdržíte systém, který nese náš rukopis, a kterým získáte autonomní odpověď na cenový tlak a nedostatek personálu. Vícenáklady na zařízení KIRA oproti standardnímu zařízení vyrovnáte již jen úsporou personálních nákladů za pouhých cca 500 - 600 pracovních hodin.


KIRA B 50 – inteligentní čisticí robot

Úspěšně jsme integrovali spolehlivou techniku senzorů, konektivitu, transparentnost a plný výkon čištění: do KIRA B 50.

Nasazením KIRA B 50 získá váš úklidový personál více času na plnění sensibilnějších a komplexnějších úkolů. K tomu přichází přenesení čištění podlah jako takové na stroj i stálý výsledek čištění. Integrovaný bezpečnostní systém zamezí poškozením z důvodu kolizí. Celkově nižší náklady na čištění vám otevřou šance v konkurenčním prostředí. A v neposlední řadě snížíte díky aplikaci KIRA vaše správní náklady, především v administrativě.

Pro dokonalou bezpečnost a spolehlivost v každé situaci je KIRA vybavena multisenzorovým systémem. KIRA rozpozná osoby i překážky a reaguje spolehlivě zastavením nebo objetím. Ve spojení s mobilním přenosem dat, aplikacemi GPS Tracking a Kärcher Fleet nabízí KIRA kompletní transparentnost díky plynulému napojení, podrobným údajům analýzy a aktuálním SMS zprávám na váš mobilní telefon. Jedním z milníků v autonomním čištění je inovativní KIRA dokovací stanice. Zde se nabíjejí výkonné lithium-ionové baterie, tankuje čistá voda, likviduje špinavá voda a vyplachuje nádrž na špinavou vodu. Celý systém byl koncipován tak, aby byl jednoduchý a všestranný. KIRA může pracovat zcela autonomně nebo ji můžete i manuálně vodit. Tím ušetříte běžný podlahový mycí stroj s odsáváním a získáte bezprostředně výhodu inovativního, uživatelsky příjemného designu a intuitivní obsluhy prostřednictvím dotykového displeje. 

Čisticí výkon zařízení KIRA se neliší ani v nejmenším od našich standardních zařízení. Kombinací válcových kartáčů s funkcí předzametání a integrovaného postranního kartáče pro čištění až ke kraji vám KIRA zajistí bezvadné, konstantní výsledky čištění – dokonce i za úplné tmy. Náš bezchybný servis a podpora se postarají o neustálou připravenost stroje.

icon_arrow


Vše je možné.

Naše KIRA B 50 je profesionální podlahový mycí robot s odsáváním a vstup do kompletního programu autonomních čisticích strojů. Abyste získali skutečně samostatný a spolehlivý čisticí robot, vyvíjeli jsme zařízení KIRA B 50 od počátku jako robot, který je navíc vybavený pohodlným manuálním ovládáním. Neustálý tlak nákladů a nedostatek pracovních sil jsou dobrými důvody pro pořízení čisticího robota. Kromě toho existuje mnoho dalších přesvědčivých argumentů.


Dobrá rentabilita, efektivnost a trvalost – to je KIRA.

 

Mít na zřeteli náklady je zcela jistě rozumný požadavek. Známkou inteligence je posuzovat přitom všechny současné i budoucí náklady. Od pořízení přes celkovou dobu užívání až po likvidaci. KIRA představuje cenově atraktivní robot, se kterým dosáhnete vysoké rentability již i na velmi malých plochách. S KIRA profitujete nejen z hmatatelných úspor personálu, mnoho dalších faktorů právě tak přispěje k vašemu úspěchu.    

Trvalost je na celém světě ústředním tématem a jedním z principů našeho podnikatelského myšlení a jednání. KIRA optimálně upraví parametry čištění podle čištěné plochy a šetří tak energii, vodu a čisticí prostředky. 

KIRA_Wirtschaftlichkeit_de_ohne_Zahl

Autonomní čištění za cenu stroje s posedem.

Chcete a musíte vaší prací vydělávat peníze. Přitom vám pomůže KIRA. Zařízením KIRA vám nabízíme velmi cenově atraktivní robot na čištění, který můžete hospodárně použít i na již relativně velmi malých plochách. 

KIRA_supermarket

Se zařízením KIRA B 50 hospodárně vyčistíte plochy od 500 m². Plošný výkon činí 1.200 m²/h při rychlosti čištění 2,2 km/h. Naše KIRA B 80 zvládne s jedním naplněním nádrže až 2.400 m² a má poté ještě dostatečnou rezervu baterie na dalších 1.200 m².

Kira_Dockingstation

Po ukončení čištění, resp. v případě potřeby aktivuje vaše KIRA samostatně dokovací stanici pro dobití baterií, načerpání čisté vody, vyčištění nádrže a vypuštění špinavé vody. Přitom KIRA vypočte potřebu energie pro příslušnou zakázku čištění a nabije baterie podle potřeby. To zkrátí dobu v dokovací stanici na minimum. Obvyklé přípravné časy tak patří minulosti. Pouze nádrž čisticích prostředků naplníte manuálně podle potřeby.


100% bezpečnost a přitom naprostá flexibilnost.

U autonomních robotů má bezpečnost nejvyšší prioritu. Robot KIRA jsme konstruovali absolutně bezpečně. A navíc mimořádně flexibilně se zaměřením na skutečné potřeby. Bezpečnost v každé situaci. Zatímco KIRA pracuje, nabízí přesný systém senzorů stoprocentní bezpečnost pro člověka, robot a objekt. Optické signály zobrazují zákazníkovi chování robota. KIRA rozpozná osoby a překážky s absolutní jistotou a příslušně reaguje okamžitým zastavením a přesným objetím. Vysoce přesné senzory vytvářejí virtuální nárazník dokola kolem stroje a umožňují také projetí úzkých koridorů a čištění ke krajům ve vzdálenosti pouhých 10 centimetrů ke stěně. Kombinace vícero bezpečnostních konceptů zamezuje s naprostou jistotou kolizím a pádům, například do eskalátorů. KIRA splňuje veškeré relevantní standardy příslušné země a je certifikována pro denní čištění s výskytem veřejnosti.

Mimořádně promyšlený je režim obrysů: V tomto režimu manuálně objedete s robotem KIRA požadovanou plochu a ten poté čistí takto označenou plochu samostatně. V neposlední řadě vám nabízí režim „Individuální trasa“ klasické zaučení, při kterém s KIROU kompletně manuálně objedete čištěnou trasu a tuto uložíte do paměti zařízení. Tak můžete uložit do paměti několik tras a tyto jednoduše zobrazit nebo v případě potřeby i změnit.

Kira_anwendung

Flexibilnost na čtvrtou. Robot KIRA pracuje tak, jak požadujete. K tomu máte na výběr 4 jízdní režimy. Režim „Celá mapa“ znamená kompletní čištění plochy. V režimu „Výběr zón“ navolíte jednotlivé hygienické zóny celkové plochy. Díky tomu můžete hygienicky citlivější prostory, například oddělení zeleniny a ovoce nebo wellness prostory v hotelech čistit častěji nebo navíc.

Kira accu

Lithium-ionové baterie s dlouhou životností umožňují více než 1.500 cyklů nabití. Automatika stopy je tak přesná, že se dráhy čištění překrývají pouze 5 centimetrů. To šetří jízdy, čas a energii. KIRA přesně dávkuje vodu a čisticí prostředky podle rychlosti pojezdu a používá znovu vodu v rámci kartáčovací hlavy.  

Kira_anwendung_display

Bezpečnost začíná u infrastruktury. Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího místa pro dokovací stanici a nastavíme vaše zařízení KIRA pro jeho první nasazení. Jednorázové zmapování pracovního prostoru trvá například u supermarketu s plochou 450 m² pouze 20–25 minut. Díky uživatelsky přívětivému designu, intuitivní obsluze pomocí dotykového panelu a vám známému a osvědčenému systému Kärcher KIKSystem zvládnete nastavit a spravovat robot KIRA bez problémů i sami. Naši plnou podporu obdržíte v každém případě kdykoli.


Video