PARNÍ ČISTIČE

PARNÍ ČISTIČ KÄRCHER ZABÍJÍ AŽ 99,999 % KORONAVIRŮ* A 99,99 % BAKTERIÍ**, které se vyskytují v domácnostech na běžných tvrdých plochách. Lze ho používat BEZ OHLEDU NA DOSTUPNOST DEZINFEKČNÍCH PROSTŘEDKŮ – k provozu je třeba jen elektřina a voda. Z široké nabídky si vyberete přístroj přesně pro své potřeby. O čisté plochy kuchyně nebo koupelny se postará klasický ruční parní čistič. Na podlahy si můžete vybrat buď parní mop nebo parní čistič EasyFix. Využít lze i parní žehličku, která šetří 50 % času stráveného u žehlicího prkna. A pokud hledáte něco opravdu speciálního, zkuste parní čistič s vysavačem.

parní čističe zabijí koronaviry

Parní čističe


Příslušenství


CERTIFIKACE: PARNÍ ČISTIČE KÄRCHER PROTI BOJI S KORONAVIRY

Laboratoře uvádí, že koronaviry jsou odolné do teploty kolem 56 °C. U našich parních čističů dosahuje teplota páry 100 °C, proto jsme se rozhodli otestovat jejich účinnost proti koronavirům v nezávislé laboratoři.

VÝSLEDEK: Při správném používání odstraní přístroje z tvrdých povrchů až 99,999 % obalených virů *, jako je koronavirus nebo chřipka.

 


Výhody parního čističe

PARNÍ ČISTIČ KÄRCHER ZABÍJÍ AŽ 99,999 % KORONAVIRŮ* A 99,99 % BAKTERIÍ** vyskytujících se v domácnostech na tvrdých plochách.

Vysoká teplota páry a vysoký parní ráz.

• Snadný, rychlý a hygienický úklid.

Čistí bez chemie, k provozu stačí voda z vodovodu.

• Široké možnosti příslušenství pro ještě flexibilnější úklid.

Využití parního čističe

Ruční parní čistič zle využít pro hygienické čistění všech tvrdých povrchů v domácnosti (například zrcadla, varné desky, digestoře, dřezy nebo umyvadla).

• S okenní hubící se promění na praktický parní čistič oken.

• S hubicí EasyFix funguje jako účinný parní čistič na podlahy.

Kobercový kluzák z něj udělá parní čistič na koberce.

Parní žehlička – dokonale vyžehlené prádlo s 50% úsporou času.


* Testy ukázaly, že při bodovém čištění v přímém kontaktu s čištěným povrchem po dobu 30 sekund při max. výkonu páry lze s parním čističem Kärcher odstranit 99,999 % obalených virů, jako je koronavirus nebo chřipka (s výjimkou viru hepatitidy B) na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech (testovaný zárodek: virus vakcínie Ankara).

** Při důkladném čištění s parním čističem Kärcher bude 99,99 % všech běžných domácích bakterií zničeno na standardních hladkých tvrdých površích v domácnostech, pokud bude rychlost čištění 30 cm/s při použití max. výkonu páry, a to za přímého kontaktu s čištěným povrchem (testovaný zárodek: Enterococcus hirae).


VÝHODY ESHOP

Vaše výhody v internetovém obchodě Kärcher

√ Oficiální e-shop Kärcher Česká republika

√ Profesionální a individuální poradenství: zákaznická linka nebo živý chat

√ Rychlé dodání 1-2 pracovní dny

√ Doprava zdarma nad 1000 Kč

√ Vrácení zboží zdarma do 30 dnů

√ Možnosti bezpečného placení