30 let v Česku!

Připravili jsme pro vás to nejlepší z naší nabídky. Nakupovat můžete jak on-line na našem oficiálním e-shopu, tak osobně na prodejnách Kärcher Center. Méně peněz, více Kärcher! Pro využití záruky 24 + 30 měsíců je potřeba vyplnit níže uvedený formulář.

Slavte s námi 30 let

30let ikony pro web

Službu prodloužené záruky Kärcher (dále jen „záruka 24+30“) 30 měsíců navíc poskytujeme všem konečným spotřebitelům (neplatí na nákup na fakturu s IČO), kteří si zakoupí vybrané výrobky Kärcher z prodejní akce „Prodloužení záruky 30 měsíců“

Aktivování prodloužené záruky je podmíněno registrací výrobku do 30 dnů od provedení nákupu přes níže uvedený registrační formulář. Pro nákupy v internetovém obchodě platí datum uvedené na faktuře (ne datum objednávky). 

Níže také naleznete ke stažení podrobné podmínky prodloužení záruky. Pro uplatnění prodloužené záruky +30 měsíců musí zákazník SOUČASNĚ předložit potvrzení o prodloužení záruky spolu s dokladem o nákupu.

Akce je platná od 1. 1. 2023 do 31. 12. 2023.

 Vybrané produkty s dlouhodobě sníženou cenou* a prodlouženou zárukou o 30 měsíců

*na produkty s dlouhodobě sníženou cenou již nelze na našem e-shopu využívat další slevy (slevové kódy), pokud není v podmínkách využití uvedeno jinak.


Formulář pro registraci prodloužené záruky


Výrobní číslo naleznete na typovém štítku stroje. Štítky jsou na přístroji viditelně připevněné. Nápověda zde.

*

* povinné pole

Vezměte prosím na vědomí, že políčka označená * jsou povinně vyplnitelná políčka.

Záruka, která Vám byla poskytnuta společností KÄRCHER spol. s r.o., nemá vliv na Vaše zákonná práva jako spotřebitele dle zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ve spojení se zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele. Další podrobnosti k obsahu záruky, k její délce a k územní platnosti záruční ochrany, stejně jako název a adresu poskytovatele záruky naleznete v záručních podmínkách.


Záruční podmínky

Záruka platí jen pro produkty kategorie Home & Garden, které se používají pouze pro soukromé, ne pro komerční účely. Záruka neplatí u závad a nedostatků, které vznikly například nevhodným používáním přístrojů. Kompletní reklamační a záruční podmínky najdete ve VOP internetového obchodu.