30 let v Česku!

Připravili jsme pro vás to nejlepší z naší nabídky. Nakupovat můžete jak on-line na našem oficiálním e-shopu, tak osobně na prodejnách Kärcher Center. Méně peněz, více Kärcher! Pro využití záruky 24 + 30 měsíců je potřeba vyplnit níže uvedený formulář.

Slavte s námi 30 let

30let ikony pro web

Službu prodloužené záruky Kärcher (dále jen „záruka 24+30“) 30 měsíců navíc poskytujeme všem konečným spotřebitelům (neplatí na nákup na fakturu s IČO), kteří si zakoupí vybrané výrobky Kärcher z prodejní akce „Prodloužení záruky 30 měsíců“

Aktivování prodloužené záruky je podmíněno registrací výrobku do 30 dnů od provedení nákupu přes níže uvedený registrační formulář. Pro nákupy v internetovém obchodě platí datum uvedené na faktuře (ne datum objednávky). 

Níže také naleznete ke stažení podrobné podmínky prodloužení záruky. Pro uplatnění prodloužené záruky +30 měsíců musí zákazník SOUČASNĚ předložit potvrzení o prodloužení záruky spolu s dokladem o nákupu.

Akce je platná od 1. 1. 2023 do 31. 12. 2023.

 Vybrané produkty s dlouhodobě sníženou cenou* a prodlouženou zárukou o 30 měsíců

*na produkty s dlouhodobě sníženou cenou již nelze na našem e-shopu využívat další slevy (slevové kódy), pokud není v podmínkách využití uvedeno jinak.


Formulář pro registraci prodloužené záruky


Výrobní číslo naleznete na typovém štítku stroje. Štítky jsou na přístroji viditelně připevněné. Nápověda zde.

Produkt lze registrovat nejpozději 30 dní od nákupu.

*

* povinné pole

Vezměte prosím na vědomí, že políčka označená * jsou povinně vyplnitelná políčka.

Záruka, která Vám byla poskytnuta společností KÄRCHER spol. s r.o., nemá vliv na Vaše zákonná práva jako spotřebitele dle zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ve spojení se zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele. Další podrobnosti k obsahu záruky, k její délce a k územní platnosti záruční ochrany, stejně jako název a adresu poskytovatele záruky naleznete v záručních podmínkách.


Záruční podmínky

Záruka platí jen pro produkty kategorie Home & Garden, které se používají pouze pro soukromé, ne pro komerční účely. Záruka neplatí u závad a nedostatků, které vznikly například nevhodným používáním přístrojů. Kompletní reklamační a záruční podmínky najdete ve VOP internetového obchodu.