55. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Kärcher - partner čistého festivalu KVIFF 2021
Logo KVIFF


55. MFF KARLOVY VARY
20.-28. 8. 2021

 

Společnost Kärcher je nejenom synonymem v oblasti úklidových a čisticích strojů a technologií, ale je také významným podporovatelem kultury a kulturního dědictví. Je partnerem Bachakademie Stuttgart, stojí za důkladným a šetrným vyčištění staveb jako jsou např. v České republice pražské Národní divadlo, Mount Rushmore v USA či socha Krista Spasitele v Rio de Janeiru. Nyní se spojila také s kulturně-společenskou událostí č. 1 v ČR, Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary.

 

Kärcher - partner čistého festivalu

 „Velice si vážíme toho, že jsme letos součástí KVIFF a můžeme tak pomoci se zajištěním a udržením čistoty celého průběhu festivalu. Rádi poskytneme naše nejnovější stroje, technologie a řešení, které se osvědčily při boji s pandemií u našich zákazníků v ČR ale i po celém světě. Věříme, že si návštěvníci festivalu užijí letošní ročník i přes mírné komplikace naplno,” říká Milada Skutilová ze společnosti Kärcher.

Kärcher po dobu průběhu festivalu v exponovaných částech města a festivalových lokalitách poskytne uklízecím četám své nejmodernější čisticí a úklidové technologie pro zajištění maximální čistoty a pohodlí hostů. Současně bude návštěvníkům festivalu k dispozici speciální žehlicí koutek ve středobodu festivalu, hotelu Thermal. Experti společnosti Kärcher budou připraveni zajistit poradenství a supervizi úklidového řešení festivalu.

 

Chcete se dozvědět více o samotném festivalu? Více informací o MFF Karlovy Vary naleznete na oficiálních webových stránkách festivalu.


Jak nás nepřehlédnout

Údržba vnitřních prostor

Postaráme se o vnitřní prostory

Kinosály, festivalové prostory hotelu Thermal máme pod palcem. Nasazeny budou profesionální vysavače, tepovače i podlahové mycí stroje, o skleněné plochy se postarají okenní vysavače. Současně zde můžete potkat naše dezinfekční čety, vybavené vozíky pro manuální čištění. Čištěné povrchy budou zároveň profesionálně ošetřeny a dezinfikovány. 

Údržba venkovních prostranství

Venkovní prostranství a cesty

Naše flotila profesionální komunální techniky v čele se samosběrným zametacím strojem MC 250 se postará o úklid venkovních ploch. Určitě nepřehlédnete ani ručně vedené zametací stroje. Festivalová místa určená k posezení budou ošetřována metodou čištění horkou vodou a párou. 

Žehlicí koutek

Žehlicí koutek - pasáž Hotelu Thermal

Návštěvníkům festivalu bude k dispozici i speciální žehlicí koutek vybavený parní žehlicí stanicí Kärcher, kde se postaráme o Vaše zmačkané oblečení.

Aktuální dění můžete sledovat i na našich sociálních sítích


Úklid venkovních prostor


Úklid vnitřních prostor


Žehlírna v hotelu Thermal


Mohlo by vás zajímat:

Novinky ze světa Kärcher

Novinky ze světa Kärcher

Nejčerstvější novinky a informace ze světa Kärcher.

Novinky
Cíle udržitelnosti

Udržitelnost ve společnosti Kärcher

Udržitelnost je pro rozvoj společnosti ústředním bodem našich aktivit.

Udržitelnost
Alfred a Irene Kärcher (1935)

O společnosti Kärcher

"Aby byl život snažší a efektivnější" je naším cílem od roku 1935.

O nás