Loading

Produktový Specialista Senior

Pro náš tým na centrále v Modleticích hledáme posilu na pozici PRODUKTOVÝ SPECIALISTA SENIOR.
Pozice je koncipována jako dlouhodobý pracovní poměr.

Popis pozice:

• cenotvorba
• Kärcher výrobky a jejich uvádění na trh
• statistiky, vyhodnocení prodejích akcí, reporting
• mapování konkurence na českém trhu
• příprava marketingových materiálů: katalogy, produktový program, letáky
• spolupráce s marketingovým oddělením
• podpora Key Account Managera

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• velmi dobrou MS Word, MS Excel
• prokazatelnou praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky
• dobrou orientaci na trhu
• AJ na úrovni (B1/B2)
• prezentační a organizační schopnosti
• profesionální, aktivní a odpovědný přístup
• odolnost proti stresu
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• zázemí stabilní a prosperující společnosti
• dobré platové ohodnocení (13. plat, roční bonusy)
• 5. týdnů dovolené, sick leave
• penzijní připojištění
• notebook, mobilní telefon
• slevu na firemní výrobky

Datum nástupu:
• ideálně 07/08 2017

Pokud Vás vypsaná pozice zaujala a splňujete požadavky, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem na níže uvedený kontakt:

Mgr. Marcela Kratochvílová Trnková
HR Manager
Napsat email

Budeme Vás kontaktovat nejpozději do 3 týdnů, od zaslání Vašeho CV.