Loading

Promotér specialista

Pozice je koncipována jako dlouhodobá brigáda, je vhodná pro studenty vysokých škol nebo vitální důchodce.

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• Technickou gramotnost
• Příjemné, profesionální vystupování, velmi dobré komunikační dovednosti
• Prodejní a prezentační dovednosti na vysoké úrovni
• Praxe v obchodní oblasti velkou výhodou
• Vlastní automobil
• ŘP sk. B podmínkou

Náplň práce:
• Indoor a outdoor prezentace Kärcher výrobků
• Promo akce ve spolupracujících marketech v Praze a Čechách
• Komunikace, poradenství zákazníkům
• Časové období březen až červen a září až prosinec
• Časová dotace - pátek, sobota, výjimečně neděle od 9,00 do 17,00 případně dle domluvy

Nabízíme:
• Zaškolení na danou pozici samozřejmostí
• Podpora zkušeného kolegy z Kärcher
• Zaměstnanecký poměr na částečný úvazek nebo DPP/ DPČ
• Hodinová odměna 115,- Kč
• Proplácení cestovních nákladů/ amortizace
• Slevu na firemní výrobky/služby

V případě zájmu, prosím zašlete své CV na níže uvedený kontakt:

Mgr. Marcela Kratochvílová Trnková
HR Manager
+420 725 562 879

Napsat email