Servisní technik Brno

Do svého týmu hledáme schopného angažovaného kolegu na pozici "Servisní technik" pro oblast Brno a okolí.

Náplň práce:

  • servis a údržba techniky Kärcher
  • komunikace se zákazníky, technické poradenství
  • administrace servisních a obchodních zakázek v interním systému
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • poradenství zákazníkům
  • pracovní doba flexibilní obvykle 8:00- 17:00

Požadujeme:

  • min. vyučen / středoškolské vzdělání
  • vyhláška č. 50, min. § 6
  • aktivní řidič (ŘP sk. B, B-E )
  • bežná znalost práce na PC
  • příjemné profesionální vystupování, ochota, zodpovědný přístup, samostatnost
  • časová flexibilita, odolnost proti stresu, ochotu cestovat

Nabízíme:

  • zázemí stabilní, prosperující společnosti, světové jedničky na trhu v oboru čisticí techniky
  • práci na HPP
  • zajímavé finanční ohodnocení +13. plat + roční bonus
  • 5. týdnů dovolené, 2 dny plně hrazeného pracovního volna
  • služební notebook a telefon
  • služební automobil
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění v hodnotě 1.500 Kč / měsíc
  • možnost individuální jazykové výuky (AJ)
  • zajímavé slevy na firemní výrobky
  • firemní oblečení

Místo výkonu práce:

  • oblast Brno a servisní centrála společnosti - Modletice, výjimečně celá ČR

Datum nástupu:

  • ihned

Pokud Vás vypsaná pozice zaujala a splňujete požadavky, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem.

Mgr. Marcela Kratochvílová Trnková
HR Business Partner

marcela.trnkova@karcher.com+420 725 562 879

Pro zaslání životopisu můžete využít náš formulář

* povinné pole