Loading

ADMINISTRATIVNĚ TECHNICKÁ PODPORA SKLADU/ SKLADNÍK

Požadujeme:
• SOU/SŠ vzdělání
• zkušenost s prací ve skladu min. 1 rok
• zkušenost s obsluhou VZV – výhodou
• znalost práce na PC (MS Office)
• zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost a solidní vystupování

Náplň práce:
• administrativně technická podpora oddělení logistiky/skladu
• zpracovávání dokladů a trackování balíčků
• komunikace se zásilkovou službou (práce v jejich aplikaci), svozy, odvozy atd.
• řešení reklamací
• součástí je i manipulace se zbožím (třídění, přebírání zboží, balíků, třídění krabic, výpomoc s úklidem) - zaskladňování palet atd. je v režii skladníka
• případný zástup skladníka (alespoň lehčí věci nebo nutné věci)
• další drobné činnosti dle pokynů nadřízeného

Nabízíme:
• jednosměnný provoz - pondělí až pátek
• pracovní doba od 8,00 do 17,00, v pátek do 14,30
• zaškolení na danou pozici samozřejmostí
• 5 týdnů dovolené
• 2 dny plně hrazeného zdravotního volna
• možnost příspěvku na stravování a dopravu
• zaměstnanecké slevy na Kärcher výroky

Datum nástupu:
• ihned, místo výkonu práce Modletice

Pokud Vás vypsaná pozice zaujala a splňujete požadavky, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem. Budeme Vás kontaktovat nejpozději do 3 týdnů, od zaslání Vašeho CV na níže uvedený kontakt:

Mgr. Marcela Kratochvílová Trnková
HR Manager
Napsat email