Loading

Specialista prodeje pro mycí linky a průmyslové mycí systémy

Do svého týmu hledáme schopného angažovaného kolegu na pozici "Specialista prodeje pro mycí linky a průmyslové mycí systémy".

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru podmínkou
  • prokazatelnou předchozí praxi v oboru nebo zkušenost s prodejem technického výrobku v průmyslové oblasti
  • MS Office
  • příjemné, profesionální vystupování, velmi dobré komunikační dovednosti
  • prodejní dovednosti na vysoké úrovni
  • AJ na úrovni B2
  • ŘP sk. B

Náplň práce:

  • prodej a poradenství zákazníkům pro oblast Kärcher stacionárních mycích zařízení
  • akvizice nových zákazníků, především pro sektor průmyslu
  • péče o stávající zákazníky
  • monitoring trhu a chování konkurence
  • spolupráce a projektová podpora Sales specialisty Wash systems
  • komunikace s mateřskou společností v Německu

Nabízíme:

  • atraktivní pracovní prostředí zcela nové kancelářské budovy
  • zázemí stabilní, prosperující společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. plat, bonusy z prodeje
  • 5. týdnů dovolené, 2 dny plně hrazeného pracovního volna
  • služební automobil i k osobnímu užití
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění v hodnotě 1.500 Kč/ měsíc
  • možnost jazykové výuky (AJ)
  • zajímavé slevy na firemní výrobky

Datum nástupu: ihned

Pokud Vás vypsaná pozice zaujala a splňujete požadavky, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem.

Mgr. Marcela Kratochvílová Trnková
HR Manager

marcela.trnkova@karcher.cz
+420 725 562 879