Loading

Specialista Prodeje - oblast jižní čechy

Do svého týmu hledáme schopného angažovaného kolegu na pozici "Specialista Prodeje" pro oblast Jižní Čechy.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s nepřímým prodejem a akvizicemi
  • prokazatelnou praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky
  • dobrou orientaci na trhu
  • uživatelskou znalost MS Word, MS Excel
  • AJ na úrovni (B1/B2)
  • prezentační a organizační schopnosti
  • profesionální, aktivní a odpovědný přístup
  • odolnost proti stresu
  • časovou flexibilitu a ochotu cestovat
  • ŘP sk. B

Náplň práce:

  • prodej výrobků Kärcher Professional
  • akvizice nových zákazníků
  • péče o stávající zákaznickou síť
  • monitoring trhu a chování konkurence
  • komunikace s mateřskou společností v Německu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • dobré platové ohodnocení (13. plat, fixní složka platu + pohyblivá roční odměna/ bonus)
  • 5. týdnů dovolené
  • penzijní připojištění, sick days
  • služební automobil i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon
  • slevu na firemní výrobky

Datum nástupu: ihned

Pokud Vás vypsaná pozice zaujala a splňujete požadavky, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem. Budeme Vás, nejpozději do 3 týdnů, kontaktovat.

Mgr. Marcela Kratochvílová Trnková
HR Manager

marcela.trnkova@karcher.cz
+420 725 562 879