Loading

Účetní

Do svého týmu hledáme schopnou angažovanou kolegyni nebo kolegu, na pozici "Účetní".

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
• praxi v účetní problematice 3 a více let
• uživatelská znalost finančního SAP – výhodou
• uživatelská znalost MS Word, MS Excel
• AJ na úrovni (A2) – podmínkou , NJ na komunikativní úrovni výhodou
• profesionální a odpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost

Náplň práce:
• příprava dodavatelských faktur k účtování
• vyúčtování služebních cest
• vedení pokladny
• DPH
• práce s odběratelskými otevřenými položkami a pohledávkami, zápočty
• příprava a předávání podkladů pro externí účtárnu, se sídlen v Německu
• spolupráce s hlavní účetní a finanční manažerkou
• další ad hoc administrativní podpora vedení společnosti

Nabízíme:
• zázemí stabilní, prosperující společnosti
• příjemné pracovní prostředí
• možnost roční odměny nad smluvní rámec, 13.plat
• stravenky, flexi pass
• občerstvení na pracovišti
• zaškolení na uvedenou pozici
• slevu na firemní výrobky/služby aj.

Místo výkonu práce je centrála společnosti – Modletice 141, okres Praha východ.
Pokud Vás vypsaná pozice zaujala a splňujete požadavky, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem.

Mgr. Marcela Kratochvílová Trnková
HR Manager

marcela.trnkova@karcher.cz
+420 725 562 879