Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

Rallye Dakar

I v roce 2018 jsme opět oficiálním sponzorem soutěže Rallye Dakar, nejznámější vytrvalostní pouštní soutěže světa. Po velkém úspěchu čisticích stanic Kärcher v posledním ročníku se budeme již po sedmé v řadě starat o čistotu vozů.

Rallye Dakar 2018 Header

Čisté pouštní dobrodružství - Kärcher čistí Rallye Dakar 2018

Začátek roku 2018 je opět tady, a známá Rallye Dakar startuje v Limě 06. ledna 2018. Podél trasy zřídíme dvě čisticí stanice, ve kterých mohou všechny týmy zbavit své vozy s využitím vysokotlakých čističů a vysavačů pro vysávání mokrých a suchých nečistot prachu a špíny, než budou vozy přes noc opět uvedeny do skvělé kondice pro příští den. Oblíbený servis je k dispozici v Pisco (Peru) a Chilecito (Argentina).

Naše technologie čištění umožňuje v porovnání s běžným mytím až 80% úsporu čisté vody, přičemž vysokotlaké čističe představují alternativu šetrnou k životnímu prostředí, která v kratším čase dosáhne lepšího výsledku. V čisticí stanici se voda z mytí zachytává a recykluje.

V průběhu posledního závodu jsme podrobili více než 1500 závodních a doprovodných vozidel důkladnému mytí a přispěli tak k bezpečnosti jezdců.  

Program der Rallye Dakar 2018

leden 6: Lima - Pisco
leden 7: Pisco - Pisco
leden 8: Pisco - San Juan de Marcona
leden 9: San Juan de Marcona - San Juan de Marcona
leden 10: San Juan de Marcona - Arequipa
leden 11: Arequipa - La Paz
leden 12: Rest day at La Paz
leden 13: La Paz - Uyuni
leden 14: Uyuni - Tupiza
leden 15: Tupiza - Salta
leden 16: Salta - Belén
leden 17: Belén - Chilecito
leden 18: Chilecito - San Juan
leden 19: San Juan – Córdoba
leden 20: Córdoba - Córdoba

Quelle: http://www.dakar.com/en/overall-route

Rallye Dakar 2018 Programme

Ohlédnutí za Rallye Dakar 2017

Naše čisticí stanice byla během Rallye Dakar 2017 vysoce ceněna. Bohatou historií opředená Rallye Dakar, která se koná od roku 2009 v Jižní Americe, představuje pro člověka a stroj tu nejvyšší zátěž. Abychom dostáli této výzvě, poskytuje Kärcher, jako oficiální dodavatel, technické vybavení účastníkům závodu již šest let. V Saltě, Argentině jsme zřídili čisticí stanici, ve které týmy zbavují svá auta, motorky, čtyřkolky a kamiony písku, prachu a nečistot ze soutěžních etap. Servis, který byl dobře přijat: Po dobu konání rallye navštívilo více než 1.500 vozidel čisticí stanici Kärcher pro důkladné umytí před údržbou. Špinavá voda byla zachytávána, filtrována a upravena pro další čištění.


Rally Dakar Impressum