Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

Modul napájecího čerpadla 100/4,8

Tento modul napájecího čerpadla zajišťuje během provozu portálových mycích linek pro osobní vozy jak konstantní hydraulický tlak od 4 do 6 bar, tak i množství vody 100 l/min.

Objednací číslo: 4.540-007.0
Vyhledání prodejce:

PPoužívání nádrží pro zásobování vodou instalovaných zákazníkem pro portálové mycí linky osobních vozů vede v mnoha případech k nekonstantnímu nebo také příliš nízkému tlaku vody a vyžaduje speciální čerpadlo. Přitom není rozhodující, zda se jedná o nádrž na čistou vodu nebo recyklovanou vodu při používání recyklačního zařízení vody. Aby byl během provozu zařízení kdykoli zajištěn jak potřebný hydraulický tlak, tak i potřebné množství vody (4–6 bar, resp. 100 l/min), vyvinula společnost Kärcher tento modul napájecího čerpadla, skládajícího se z čerpadla a příslušného řízení. Spolu s vysokotlakým čerpadlem tak může být zajištěn bezporuchový provoz. Řídicí jednotka čerpadla je instalována ve skříňovém rozvaděči vysokotlaku.

Specifikace

Technické údaje

Hmotnost (kg) 61
Hmotnost včetně obalu (kg) 67
Rozměry (D x Š x V) (mm) 1435 x 580 x 515
Kompatibilní přístroje
Aktuální produkty
Oblasti použití
  • Volitelný modul zásobovacího čerpadla pro portálové mycí linky osobních vozů

  • bvseo_sdk, p_sdk, 2.4.0.0
  • CLOUD, getContent, 99.01ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;