Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

Rozšíření automatické protimrazové ochrany VT 60 bar

Vyfoukáním přívodních hadic, rozdělovače vody a trubek postřiku tlakovým vzduchem zamezí automatická protimrazová ochrana 60 bar škodám způsobených nízkými teplotami.

Objednací číslo: 2.642-854.0
Vyhledání prodejce:

Určité konfigurace u portálových mycích linek osobních a užitkových vozů vyžadují automatickou protimrazovou ochranu. Pokud zařízení pracuje například s tlakem 60 bar nebo je zvolena opce programu mytí podvozku, která je zásobována externím vysokotlakým čerpadlem a z externí nádrže, je tato funkce nutná. Přitom jsou všechny relevantní díly zařízení vedoucí vodu po mytí vyfoukány a vysušeny tlakovým vzduchem. Pomocí vypouštěcích ventilů jsou odvedeny zbytky vody, které by mohly při nízkých teplotách způsobit škody. Systém je řízen termostatem, který sleduje venkovní teplotu.

Specifikace

Technické údaje

Hmotnost včetně obalu (kg) 4,5
Kompatibilní přístroje
Aktuální produkty
Oblasti použití
  • Volitelná automatická protimrazová ochrana pro portálové mycí linky pro osobní vozy a pro mycí linky pro užitkové vozy

  • bvseo_sdk, p_sdk, 2.4.0.0
  • CLOUD, getContent, 101.83ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;