Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

Sací lišta, 1.400 mm, ve tvaru do V

Sací lišta ve tvaru V, dlouhá 1400 mm, vhodná pro podlahový mycí stroj s odsáváním typu B 250. Sací stěrky z průhledného polyuretanu jsou odolné proti oleji a mají vynikající kluzné vlastnosti.

Objednací číslo: 4.777-082.0
Vyhledání prodejce:

Sací stěrky z rýhovaného, průhledného a velmi odolného polyuretanu jsou výrazným znakem této sací lišty ve tvaru V, která byla speciálně vyvinuta pro náš podlahový mycí stroj s odsáváním B 250. Kromě toho se sací stěrky velmi snadno vyměňují, jsou čtyřnásobně použitelné a zajišťují vynikající kluzné vlastnosti na všech obvyklých podlahách, a především na spárách. Nastavitelná opěrná kolečka se průběžně starají o správnou vzdálenost od podlahy, vestavěná vodováha usnadňuje přesné nastavení. Díky nasávacímu hrdlu s optimálním designem pro správné proudění nedochází k ucpání a zároveň se ještě zvyšuje kvalita odsávání. Doplňková závaží udržují přítlak na konstantní úrovni.

Specifikace

Technické údaje

Délka (mm) 1400
počet na stroj (kusy) 1
Menge (kusy) 1
Barva průhledný
tvar ve tvaru do V
Hmotnost včetně obalu (kg) 9,1
Rozměry (D x Š x V) (mm) 1400 x 308 x 125
Kompatibilní přístroje
Aktuální produkty
Produkty, které se již nevyrábí