Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Connected Cleaning

Budoucnost je propojená.

connected cleaning keyvisual

Budoucnost čištění přichází již nyní.

Objevte svět propojeného čištění. Jste připraveni. Pomocí software Connected Cleaning pro vás vyvíjíme digitální produktové portfolio, ve kterém všechny části bez problémů spolupracují. V prvním kroku spojíme 2 velkolepé digitální produkty, Kärcher Fleet a Kärcher Manage, na společné platformě.

Sjednocením do jednoho software vytvoří tyto moduly účinné synergie: manuální čištění a stroje, místa nasazení, plánování nasazení, reporting a servis – kompletní infrastrukturu vaší flotily k čištění. Budoucí možnosti propojeného čištění jsou téměř bez hranic. Představte si, že vaše plánování čištění probíhá automaticky podle aktuálního počasí a počtu pracovníků v různých poschodích, které hlásí zásobníky na vodu nebo výtahy. A jaké by to bylo, kdyby byly čisticí prostředky automaticky objednávány a dodávány podle jejich spotřeby? Pracujeme průběžně na tom, abychom pro vás rozšířili tyto a mnohé další skvělé funkce.

connected cleaning zukunft

Jsme připraveni. Pojďte s námi.

Systém Kärcher učinil rozhodující krok do sítí propojené budoucnosti. Jsme přesvědčeni o tom, že vám v podobě Kärcher Fleet a Kärcher Manage dáváme do ruky téměř ideální nástroje pro přechod ze současného způsobu práce do digitalizace čisticí techniky.

Váš vstup do propojeného čištění začne ideálně naším kompletním řešením pro strojové a ruční čištění. V něm společně vedené produkty Kärcher Fleet a Kärcher Manage můžete nasadit i nezávisle na sobě. Oba produkty jsou založeny odděleně a fungují každý právě tak dobře samostatně jako i společně. Pracujete tak vždy na stejné ploše a s pouze jedním přihlášením. Tím máte jednoduchý přístup k vašemu centrálnímu přehledu. Souhra produktů Kärcher Fleet a Kärcher Manage vám nabízí důležitou nadhodnotu při provádění všech úkolů a činností. Udělejte nyní první krok do světa digitalizovaného čištění a zažijte, jak rychle tím přeměníte skryté potenciály v úspory.

connected cleaning

Máte všechna vlákna v ruce.

Connected Cleaning vám mnohé usnadní a od vás převezme, jedno však ne: vaše vlastní rozhodnutí. Tento princip sleduje i Kärcher Fleet.

Profesionální řešení managementu flotily Kärcher Fleet orientované na budoucnost zajišťuje rozsáhlý přehled o strojích a aktivitách čištění. Díky software Kärcher Fleet jsou procesy čištění podstatně přehlednější a efektivnější. Výsledkem jsou plynulé pracovní postupy a atraktivní úspory nákladů. Technickým základem pro Connected Cleaning jsou podlahové mycí stroje s odsáváním BR 45/22 C, B 40 C/W, B 60 W, B 80 W, B 120 W, B 95 RS, BD 50/70 R, B 150 R, B 200 R, B 250 R vybavené již ze závodu jednotkou Telematics Control Unit (TCU). Starší stroje firmy Kärcher a stroje jiných výrobců lze také bez problémů dodatečně vybavit. Jednotka TCU eviduje definované údaje strojů a přenáší tyto do software Kärcher Data Management System. Pod vaším přihlášením máte možnost vaše upravená data zobrazit kdekoli na světě prostřednictvím webportálu Fleet. Každý stroj bude automaticky přidělen vašemu prodejci. Nemusíte se o nic starat. Vydejte se jednoduše do epochy digitálního čištění. Váš první přístup obdržíte prostřednictvím vašeho poradce v oblasti prodeje.

Možnosti a výhody software Kärcher Fleet vás nadchnou:

optimalizované plánování nasazení a kontrola úspěchu
• při pozdějším zahájení práce: zpráva na váš smartphone
průběžná kontrola stavu strojů
alarm při výpadcích strojů
vyhodnocení doby chodu strojů
• rychlý, resp. automatický požadavek servisu
• (pokud je aktivováno)
ochrana proti krádeži díky geofencingu
optimalizace flotily, nákladů a kvality

Všechny informace o výhodách a možnostech naleznete v části Kärcher Fleet. Tam si můžete také stáhnout aktuální brožuru Fleet.

Tak řídíte úspěšně.

Pracujte na vašem úspěchu. Poskytneme vám k tomu všechny nutné informace. Pomocí software Kärcher Manage získáte přehled o vašich manuálních aktivitách čištění.

Kärcher Manage je evolucí známého software ECO!Manager, díky kterému si zajistíte kdykoli a o všem kompletní a přehled: o čištění, pracovní době, kontrolách a brzy také o škodách na objektu, nákladech na jednotlivé činnosti a vybavení na čištění. Všechna relevantní data jsou přenášena online a jsou poté bezprostředně k dispozici. Ještě nikdy nebylo manuální čištění tak transparentní. Evoluce znamená změnu a vývoj. Na konci těchto evolučních stupňů stojí Kärcher Manage s daleko intuitivnějším prostředím, výrazně nižšími náklady na přípravu objektu a automatickým přenosem naskenovaných dat.

Možnosti a výhody Kärcher Manage Vás nadchnou:

• analýza a reporting časů čištění
rychlá a přesná dokumentace individuálními čárovými kódy
optimalizace procesů úklidu
jednoduchý přístup na portál pro objekt a vedoucího pobočky
efektivní kontrola kvality díky Kärcher Manage App
• odpadá manuální dokumentace díky elektronické evidenci dat
snadné přidělování pracovníků do objektů
ergonomické a robustní skenery pro evidenci dat
Manage – dokovací stanice: automatický přenos dat a současné nabíjení až 10 USB skenerů

connected cleaning manage

Jak chcete v budoucnu pracovat?

Vše je možné. Musíte jen říci. Víte, že jsme vždy nakloněni přáním našich zákazníků. A že z toho také vzniknou výrobky a řešení, která pro vaši práci a úspěch potřebujete. U řešení Connected Cleaning tomu není jinak. Jako u všech prvků systému Kärcher bychom se pro další vývoj systému Connected Cleaning chtěli co nejvíce zaměřit na vaše přání a požadavky. Proto jsou pro nás vaše zkušenosti, podněty a nápady vždy vítané.

 

vorläufig connected cleaning

Kontakt

Wenn Sie sich für unsere innovative Lösung interessieren, dann nehmen Sie doch gleich Kontakt mit uns auf: