Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

Stroj na odsávání lehkého odpadu IC 15/240 W

U IC 15/240 W se jedná o kompaktní, moderní a funkční čisticí stroj pro bodové čištění venkovních ploch, vyvinutý především pro používání v komunální oblasti. Obzvláštní důraz byl kladen na funkčnost, uživatelský komfort, robustní vzhled, jakož i na sériové a doplňkové vybavení uzpůsobené potřebám uživatele, jako např. účinný filtr na jemný prach nebo funkci fukaru.

Objednací číslo: 1.183-903.0
Vyhledání prodejce:

IC 15/240 W je základním modelem produktové řady IC. Cílem je mechanizace čištění silnic a tím zvýšení efektivity komunálního čištění. IC 15/240 W se snadno obsluhuje a je vybavený výkonnou sací jednotkou, ale i volitelně dodávanou vyfukovací trubkou. Tím se výborně hodí pro bodové čištění těžko přístupných míst. Účinné zachycování nečistot principem sání, tzn. radiální turbína, umístěná ve středu stroje, vytváří vysoký podtlak, čímž je generován objemový proud až 700 m³/h. Přitom je sací trubkou nasáván venkovní vzduch spolu s nečistotami do zásobníku na zametené nečistoty. Vzduch odchází sacím kanálem přes ventilátor a vrací se zpět do okolního prostředí, přičemž jsou příslušné nečistoty zachyceny filtračním sítem v zásobníku na zametené nečistoty. Pro práci v prašném prostředí lze použít volitelně i filtr jemného prachu, který zaručuje bezprašnou práci a chrání kolo ventilátoru před znečištěním. Omyvatelný polyesterový filtr 3,6 m² s osvědčeným patentovaným oklepáváním odpovídá třídě prašnosti M se stupněm odlučování > 99,9%.

Charakteristické znaky a výhody
Stroj na odsávání lehkého odpadu IC 15/240 W: Jednoruční ovládání pomocí oje
Jednoruční ovládání pomocí oje
Snadná manipulace a řízení stroje - jedna ruka zůstává vždy volná pro práci.
Stroj na odsávání lehkého odpadu IC 15/240 W: Hydrostatický, bezúdržbový pohon pojezdu (vpřed/vzad)
Hydrostatický, bezúdržbový pohon pojezdu (vpřed/vzad)
Komfortní práce i na stoupání; usnadnění přepravy.
Stroj na odsávání lehkého odpadu IC 15/240 W: Koncipován k použití se standardní popelnicí (240 l), celosvětová dostupnost
Koncipován k použití se standardní popelnicí (240 l), celosvětová dostupnost
Flexibilní koncepce likvidace odpadu na základě snadné výměny popelnice.

  • bvseo_sdk, p_sdk, 2.4.0.0
  • CLOUD, getContent, 125.07ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;