IVR-L 100/40

Mobilní vysavač na kapaliny a kovové třísky pro široké spektrum používání IVR-L 100/40. Vysává spolehlivě a bezpečně oleje, chladicí emulze i jemné a hrubé (kovové) třísky.

Vysavač pro vysávání kapalin a kovových třísek IVR-L 100/40, který disponuje sběrnou nádobou na nečistoty objemu 100 litrů a s výkonem 4 kW je ideální pro vysávání středních množství. Jemné, lehké kovové třísky, hrubé špony ale i oleje a chladicí emulze jsou typickým uplatněním pro tichý vysavač se střídavým napájením a skutečně snadným servisem. Stabilní a robustní konstrukce přitom umožňuje i tvrdší používání v průmyslovém prostředí. Výkonný a energeticky efektivní kompresor (IE2) s optimalizovanou geometrií oběžného kola pro vysoký podtlak se stará o vysoký sací výkon v trvalém provozu, který je zajištěn pracím kapsovým filtrem s dlouhou životností. Komfortní řešení s ergonomickým sklopným podvozkem umožňuje jednoduché vyprazdňování sběrné nádoby na nečistoty bez odnímání hlavy pohonu. Kapaliny je možné také jednoduše vypouštět povolením vypouštěcí hadice s ukazatelem úrovně naplnění. Díky mobilnímu podvozku lze místa nasazení flexibilně volit, přičemž je vysavač použitelný i čistě stacionárně.

Charakteristické znaky a výhody
 IVR-L 100/40: Jednoduché a bezpečné vyprázdnění bez odstranění hlavy pohonu
Jednoduché a bezpečné vyprázdnění bez odstranění hlavy pohonu
Usazovací podvozek a pojízdná sběrná nádoba na nečistoty pro ergonomické vyprazdňování.
 IVR-L 100/40: Komfortní, manuální a bezpečné vyprazdňování kapalin
Komfortní, manuální a bezpečné vyprazdňování kapalin
Vypouštěcí hadice na sběrné nádobě nečistot pro bezpečné vyprazdňování olejů a chladicích prostředků. Optický ukazatal stavu naplnění na vypouštěcí hadici a zařízení k zamezení přeplnění.
 IVR-L 100/40: Nehlučný provoz
Nehlučný provoz
Nehlučný provoz díky zvukově izolované jednotce pohonu.
Specifikace

Technické údaje

Druh proudu (Ph/V/Hz) 3 / 400 / 50
Množství vzduchu (l/s/m³/h) 137,5 / 495
Podtlak (mbar/kPa) 140 / 14
Jmenovitá šířka přípojky DN 70
Jmenovitá šířka příslušenství DN 70 DN 50
Hmotnost bez příslušenství (kg) 168
Hmotnost (vč. příslušenství) (kg) 178
Hmotnost včetně obalu (kg) 182
 IVR-L 100/40
 IVR-L 100/40
Příslušenství