Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

Vysavač EB 30/1 Adv Li-Ion

EB 30/1 Professional Li-lon je první elektrické koště s bateriovým pohonem pro profesionální uživatele na trhu. Profesionální verze obsahuje vedle druhého výměnného akumulátoru rychlonabíječku namísto síťové nabíječky. Nově vyvinutý přístroj je vybavený snadno vyměnitelným zametacím válcem a jednoduše odnímatelnou nádrží na nečistoty. Tím se stává koštětem a lopatkou v jednom. Koště umožňuje rychlé, tiché (56 dB(A)) a spolehlivé čištění znečištěných míst na tvrdých a kobercových podlahách během otvírací doby.

Objednací číslo: 1.545-127.0
Vyhledání prodejce:

Prostřednictvím druhého výměnného akumulátoru lze zdvojnásobit provozní dobu tohoto přístroje. S rychlonabíječkou v sériovém vybavení se dá nabíjecí doba zkrátit ze 3 hodin na 90 minut. Výměnné akumulátory dovolují pracovat bez přerušení. Koště EB 30/1 Professional Li-lon lze zapnout a vypnout nožním spínačem. Tento plochý přístroj (90 mm) podjede topná tělesa i nábytek, pojme nečistoty až do vzdálenosti 2 mm od okraje. Teleskopická tyč s rukojetí lze přizpůsobit výšce obsluhující osoby a prostřednictvím kardanového kloubu lze s přístrojem pohybovat všemi směry. O pracovních přestávkách zapadne teleskopická tyč do svislé polohy. Vzhledem k tomu, že přístroj pracuje bez kabelu, není téměř potřeba času na přípravu jeho použití. Elektrické koště pracuje na kobercových podlahách okolo 60 minut, na tvrdých podlahách okolo 80 minut, než se výkonný litium-iontový akumulátor vybije a musí se znovu nabít či vyměnit.

Charakteristické znaky a výhody
Vysavač EB 30/1 Adv Li-Ion: Rychlonabíječka
Rychlonabíječka
Krátká doba nabíjení, dlouhá doba použití: rychlonabíječka BC 1/1.8 baterie zcela nabije za pouhých 65 minut.
Vysavač EB 30/1 Adv Li-Ion: Snadná výměna baterií
Snadná výměna baterií
Výkonnou baterii vyjmete a vyměníte jednou rukou.
Vysavač EB 30/1 Adv Li-Ion: Výměna kartáčů bez nářadí
Výměna kartáčů bez nářadí
Válcový kartáč vyjmete bez nářadí, a tak ho jednoduše vyčistíte.
Specifikace

Technické údaje

Pracovní šířka (mm) 300
Objem nádrže (l) 1
Napětí (V) 7,2
Kapacita (Ah) 2,6
Hmotnost bez příslušenství (kg) 2,4
Hmotnost včetně obalu (kg) 3,3
Rozměry (D x Š x V) (mm) 250 x 300 x 1340

Vybavení

  • Rychlonabíječka BC 1/1.8
  • Válcový kartáč standard
  • Filtrační sáček, Vliesový filtrační vak

Videa