Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

Vysavač EB 30/1 Li-Ion

Elektrické koště na bateriový pohon pro profesionální uživatele, EB 30/1 Li-Ion. Stroj je vybavený snadno výměnným zametacím válcem a jednoduše vyjímatelnou nádobou na zametené nečistoty.

Objednací číslo: 1.545-126.0
Vyhledání prodejce:

EB 30/1 Li-Ion se zapíná a vypíná nožním pedálem. Ploché koště (90 mm) podjede topná tělesa i nábytek a pojme volné nečistoty i ve vzdálenosti jen 2 mm od kraje. Teleskopickou tyč s rukojetí lze nastavit na výšku postavy obsluhy a pohybovat jí pomocí kardanového kloubu všemi směry. O pracovních přestávkách zapadne do svislé polohy. Jelikož EB 30/1 Li-Ion pracuje bez kabelu, není téměř zapotřebí čas na přípravu. Elektrické koště může pracovat na kobercích okolo 30 minut a na tvrdých podlahách 45 minut, než je třeba opět nabít výkonný niklokadmiový akumulátor. S volitelnou rychlonabíječkou lze dobu nabíjení zkrátit ze 3 hodin na 90 minut. Výměnný akumulátor umožňuje práci zcela bez přerušení.

Charakteristické znaky a výhody
Snadná výměna baterií
  • Výkonnou baterii vyjmete a vyměníte jednou rukou.
Výměna kartáčů bez nářadí
  • Válcový kartáč vyjmete bez nářadí, a tak ho jednoduše vyčistíte.
Specifikace

Technické údaje

Pracovní šířka (mm) 300
Objem nádrže (l) 1
Napětí (V) 7,2
Kapacita (Ah) 1,3
Hmotnost bez příslušenství (kg) 2,8
Hmotnost včetně obalu (kg) 3,1
Rozměry (D x Š x V) (mm) 250 x 300 x 1340

Vybavení

  • Válcový kartáč standard
  • Filtrační sáček, Vliesový filtrační vak

Videa