Čistič s nejvyšším tlakem HD 13/35-4

Pracovním tlakem až do 350 bar odklidí tyto stroje z cesty i pevně ulpívající nečistoty. Robustní Cage-Design z nich dělá obzvláště stabilní stroje: Mohou být bezpečně nakládány jeřábem. S principem zavazadlového vozíku pro snadnější přepravu.

Tlak až 350 bar uvolňuje i ty nejúpornější nečistoty. Robustní designové provedení Cage nabízí celkovou ochranu ze všech stran a umožňuje bezpečnou manipulaci pomocí jeřábu. Mnoho dalších předností se stará o to, že se tento stroj stal volbou číslo jedno při profesionálním používání. Praktický a pohodlný: Díky držáku pracovního nástavce a integrovanému háku hadice je příslušenství stále připravené na stroji. Počítadlo provozních hodin zobrazuje přesnou dobu chodu čerpadla. Bezpečné uložení: Příslušenství a nářadí jsou vždy chráněné díky uložení v odkládací přihrádce.Vše je tak vždy přehledně uloženo. Snadná přeprava: Na principu zavazadlového vozíku lze stroje snadněji přepřavovat než čtyřkolové - především na nerovném terénu jako jsou stavby. Spolehlivost a bezpečnost: Výkonné čerpadlo s klikovou hřídelí KÄRCHER se stará o potřebný tlak. Volitelná pojistka proti nedostatku vody chrání uživatele a čerpadlo zároveň. Bezpečné uložení: Příslušenství a nářadí jsou uloženy v chráněné přihrádce. Snadná přeprava: Díky principu vozíku mohou být stroje přepravovány snadněji než čtyřkolové stroje - především v terénu jako jsou stavby. Spolehlivost a bezpečnost: Nejvýkonnější čerpadlo s klikovou hřídelí Kärcher zajišťuje potřebný tlak. Volitelná pojistka proti nedostatku vody chrání jak uživatele, tak čerpadlo.

Charakteristické znaky a výhody
Čerpadlo s klikovou hřídelí a maximálním výkonem
  • Spolehlivé a s dlouhou životností: Čerpadlo Kärcher s klikovou hřídelí a maximálním výkonem zabezpečuje optimální úroveň tlaku.
Bezpečné uložení
  • Příslušenství a nářadí jsou vždy chráněny díky uložení v odkládací přihrádce. Vše je tak vždy přehledně uloženo.
Specifikace

Technické údaje

Pracovní tlak (bar/MPa) 100 - Max. 350 / 10 - Max. 35
Průtok (l/h) 500 - 1300
Teplota přívodní vody (°C) Max. 60
Pohon E-motor 400 V / 50 Hz
Palivo Elektro
Výkon motoru (kW) 15
Hmotnost bez příslušenství (kg) 160
Hmotnost (vč. příslušenství) (kg) 190
Rozměry (D x Š x V) (mm) 930 x 800 x 920

Vybavení

  • Vysokotlaká hadice, 10 m, Těžký provoz
  • Ruční stříkací pistole, Průmyslová pistole
  • Pracovní nástavec z ušlechtilé oceli, 700 mm
  • Tryska s plochým paprskem
  • Bezpečnostní ventil
  • Počitadlo provozních hodin
Čistič s nejvyšším tlakem HD 13/35-4
Čistič s nejvyšším tlakem HD 13/35-4
Čistič s nejvyšším tlakem HD 13/35-4

Videa

Příslušenství