Vše pro vaši zahradu

Kvalitní zahradní technika Kärcher se postará o to, aby vaše soukromá oáza klidu dostala tu nejlepší péči. AKU sekačka bude udržovat travní porost v té správné výšce, zavlažovací systémy budou s láskou pečovat o veškerou zeleň a praktická tlaková myčka rychle zbaví nečistot jak auto, tak fasádu domu. Se zametačem rychle zatočíte s nečistotami na terasách a chodnících, a pokud potřebujete zásobit dům vodou nebo ji vyčerpat z míst, kde není užitečná, přijde vhod tlakové nebo ponorné čerpadlo.

vše pro vaši zahradu

Kompletní sortiment

Zahradní technika

Zahradní technika

Pro údržbu trávníků, živých plotů, stromů, nebo pro odstraňování plevelů a listů: se zahradní technikou Kärcher se zahrady stávají ještě příjemnějšími.

KOMPLETNÍ NABÍDKA ZDE

Čerpadla

Čerpadla

Ať už potřebujete zásobovat dům i zahradu užitkovou vodou z alternativních vodních zdrojů nebo chcete rychle a snadno odčerpat nežádoucí vodu, Kärcher nabízí čerpadla pro každou oblast použití.

KOMPLETNÍ NABÍDKA ZDE

Zavlažovací systémy

Zavlažovací systémy

Pro vaši radost ze zahradničení nabízí Kärcher postřikovače, pistole, zavlažovače, hadice, zavlažovací automaty a časovače, hadicové spojky a rozbočky a úložné systémy.

KOMPLETNÍ NABÍDKA ZDE

Tlakové myčky

Tlakové myčky

Šetrné mytí nebo silné čištění - tlakové myčky Kärcher jsou řešením pro všechny vaše úkoly. Kärcher udržuje hodnotu vašeho majetku: Tam, kde dříve byly nečistoty, je nyní čistota.

KOMPLETNÍ NABÍDKA ZDE

Zametače

Zametače

Zametejte jako profíci. Sbohem koštěti a lopatce: se zametacími stroji Kärcher vyčistíte chodníky, cesty, vjezdy a dvůr až pětkrát rychleji. 

KOMPLETNÍ NABÍDKA ZDE

AKU zahradní technika

AKU technika

Trápí vás zamotávající se kabely nebo absence připojení do sítě při práci na zahradě? Pak se nechte inspirovat AKU technikou Kärcher.

KOMPLETNÍ NABÍDKA ZDE

Zákazníci nejčastěji nakupují