Vysokotlaké čističe

 
Kaercher_high_pressure_cleaners_702x220

Pro dům a zahradu

Kdo by se chtěl zdržovat uklízením? Na světě existuje přece mnohem lepší zábava. Ačkoli: s vysokotlakými čističi Kärcher Vás čištění bude dokonce velmi bavit. Vysoce kvalitní, komfortní a výkonné přístroje uvolní během několika sekund i pevně ulpívající nečistoty a krusty - rychle, jednoduše a bez námahy jen stisknutím tlačítka. A Vaše ruce u toho zůstanou pěkně čisté. Pohodlněji už to nejde. Více tipů ze světa čištění naleznete na našem blogu.

Proč tlakovou myčku a proč právě od Kärchera?

Vysokotlaké čističe jsou všestrannými pomocníky v domě a snadno se s nimi manipuluje.: přístroj napojíte na vodu a do zásuvky, otočíte vodovodním kohoutkem, zapnete tlakovou myčku a radost z čištění může začít. V kombinaci s příslušenstvím se z přístrojů stává opravdový multitalent: možnosti použití jsou skoro neomezené - a je lhostejné, zda je použijete pro mokré otryskávání, čištění potrubí, teras nebo okapů.

Zde se dozvíte více o našich strojích...
 

Příslušenství a čisticí prostředky

Kärcher nabízí pro každé čištění odpovídající příslušenství. Např. nový Kärcher čistič podvozků pro perfektní čištění a péči o vozidlo. Je ideální pro všechny vozy, od sportovních až po terenní, obytné vozy nebo přívěsy. Čistič podvozků odstraní bez námahy špínu, písek nebo vrstvy posypové soli a tím přispívá k udržení hodnoty Vašeho automobilu.

Více o příslušenství a čisticích prostředcích...
 

Použití bez hranic

Mechem porostlé cestičky, špinavé zahradní přístroje, zdi, fasády, žaluzie nebo auta - díky dobře dávkovatelné síle vysokotlakých myček Kärcher lze vyčistit bez problémů silně znečištěné venkovní plochy. Přitom nejsou tlakovky Kärcher – ve srovnání s čištěním zahradní hadicí - jen výkonnější, ale také spotřebují podstatně méně vody.

Podívejte se na nejrůznější oblasti použití...
 

Pro každý účel vhodný přístroj

Nároky na komfort, výkonnost, mobilitu a velikost vysokotlakých myček jsou od uživatele k uživateli jiné. Podle vkusu a účelu použití nabízí Kärcher přístroje v nejrůznějším provedení. V jednom bodě jsou ale všechny vysokotlaké čističe Kärcher stejné: každý přístroj Vás přesvědčí svou kvalitou bez jakýchkoli kompromisů. Bez jakéhokoli ale.

Najděte si svou vhodnou výkonnostní třídu...
 

Co hovoří pro vysokotlaké čističe Kärcher

Vysokotlaké čističe jsou mnohostranně použitelné čisticí přístroje se snadnou obsluhou. Poté, co připojíte přístroj k vodě a el. proudu, otočíte vodovodním kohoutkem a zapnete přístroj.A zábava může začít.
 • Vodou chlazené motory Kärcher
 • Perfektní a vysoká účinnost
 • Šetrné zacházení s vodou
 • Šetrné k životnímu prostředí
 • Vyrobené v Německu


  Zde se dozvíte více o jejich přednostech...
   

  Videa použití

  V našem rádci použití Vám ukážeme pomocí krátkých videí mnohostranné možnosti využití našich přístrojů.

  Tudy se dostanete k našemu rádci...