Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

Samoobslužný vysokotlaký cistič HDS-C 9/15 lakovaná ocel

Samoobslužné jednomístné zařízení HDS-C 9/15 s robustním pláštěm z ušlechtilé oceli, který chrání techniku před vlivy životního prostředí.. Nabízí různé mycí programy a je vhodné pro celoroční použití.

Objednací číslo: 1.319-216.0
Vyhledání prodejce:

Samoobslužný vysokotlaký čistič HDS-C 9/15 Steel kombinuje výhody mobilního vysokotlakého čističe s ohřevem s přednostmi samoobslužných zařízení. Mrazu vzdorný kryt umožňuje pevnou instalaci ve venkovním prostoru a celoroční provoz. Robustní ocelový kryt chrání techniku před vlivy životního prostředí. Uzamykatelný kryt ovládacího panelu zabraňuje přístupu nepovolaným osobám a vandalismu. Na straně přístroje se nachází obslužné místo s programovým otočným přepínačem, kterým lze snadno a pohodlně krok za krokem navolit různé mycí programy. Externí leddiodový ukazatel informuje obsluhu o provozním stavu a poskytuje informace o provozní bezpečnosti, poruchách hořáku, hlášení o vyprázdnění nádrže na čisticí prostředky a o přehřátí vysokotlakého čerpadla.

Charakteristické znaky a výhody
Jednoduchá volba programu
  • Programy jsou volitelné krok za krokem otočným knoflíkem.
  • Samovysvětlující piktogramy usnadňují obsluhu.
Flexibilní vybavení
  • Dovybavení mechanickým mincovníkem, držákem pracovního nástavce, držákem hadice, otočným ramenem a pokyny pro obsluhu.
Specifikace

Technické údaje

Příkon (kW) 6,8
Pracovní tlak (bar/MPa) 150 / 15
Systém ohřevu vody Olej
Průtok (l/h) 900
Druh proudu (Ph/V/Hz) 3 / 400 / 50
Rozměry (D x Š x V) (mm) 1040 x 727 x 1360

  • bvseo_sdk, p_sdk, 2.4.0.0
  • CLOUD, getContent, 103.95ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;