Čisticí a ošetřující prostředky Professional

Rychlé a lepší čištění s malou spotřebou energie a nízkým zatížením odpadních vod zbytky minerálních olejů – tím se vyznačují profesionální čistící prostředky Kärcher. Takže ať už se věnujete čistění koberců, pracujete v průmyslu nebo v potravinářství, můžete se vždy spolehnout na dokonale odvedenou práci.

Kompletní sortiment čisticích prostředků Professional

Pomocí vyhledávače čisticích a ošetřujících prostředků spolehlivě najdete to pravé pro váš konkrétní Kärcher stroj.
Kärcher Vysoký tlak

Vysoký tlak

Přednosti jsou přesvědčivé: rychlejší a lepší čištění při nižší spotřebě energie a menším zatížení odpadních vod. Čisticí a ošetřovací prostředky Kärcher zabezpečují skvostné výsledky v průmyslu, řemeslech a potravinářství. Vysokotlaké čističe a čisticí prostředky jsou navíc vzájemně dokonale sladěné.

Kärcher Povrch

Povrch

Všechny produkty Kärcher pro ruční čištění jsou vyvinuty speciálně podle požadavků poskytovatelů čisticích a úklidových služeb. Odstraňují spolehlivě a rychle všechny typické nečistoty, aniž by poškozovaly povrch. Samotný výkon z hlediska čištění dnes již neuspokojuje profesionální nároky firem poskytujících čisticí a úklidové služby ani požadavky správců budov. Zvolené prostředky musejí nabízet mnohem více: příjemnou vůni, odpovídající šetrnost vůči životnímu prostředí, spolehlivé dávkování koncentrátů a snadnou manipulaci, resp. dobrou ergonomii lahví.

Kärcher Podlaha

Podlaha

Čisticí prostředky firmy Kärcher FloorPro mají vysoký stupeň účinnosti a pomohou Vám vykonávat práci snadněji, rychleji a pohodlněji. Tak dosáhnete s menším vynaložením síly vyššího výkonu čištění za kratší dobu. Kärcher nabízí komplexní čisticí systém, ve kterém jsou stroje, příslušenství a čisticí prostředky navzájem perfektně sladěné. Tím zajišťují optimální ochranu čisticích strojů a ochrání čištěný povrch.

Kärcher Koberec

Koberec

Řada CarpetPro šetrným a úsporným způsobem čistí a pečuje o textilní povrchy. Inovativní systém zkracuje doby čištění a schnutí, předchází brzkému opětovnému znečištění a šetří tak nejen ošetřované plochy, ale také životní prostředí a rozpočtové náklady. Nové produkty řady CarpetPro jsou založeny na technologii iCapsol, díky které se nečistoty obalí a vážou na čisticí prostředek. Vymývání koberce již není nezbytné, neboť obalené zbytky nečistot se jednoduše vysají při následném údržbovém čištění. Koberec je během krátké doby opět suchý a pochůzný.

Kärcher Součásti

Součásti

V průmyslové výrobě je třeba každý den vyčistit miliony dílů v rámci přípravy na povrchovou úpravu nebo finální montáž. Požadavky na účinek čištění, povrchovou ochranu a nepřítomnost zbytků nečistot jsou v této oblasti extrémně přísné. Firma Kärcher vyvinula pro tento účel speciální, vysoce účinné čisticí prostředky, které v klasických zařízeních na čištění dílů a rovněž v zařízeních na čištění dílů Kärcher Bio dosahují velmi přesvědčivých výsledků. Díky tomu byla zařízení firmy Kärcher Bio, konkrétně PC Bio 100 a PC Bio 200 vyznamenána oceněním „Automechanika Award“. Veškeré prostředky Kärcher na čištění dílů neobsahují nittrilotriacetát (NTA) ani rozpouštědla (bez těkavých organických látek -VOC).

Kärcher Voda

Voda

K zajištění trvale bezporuchového provozu zařízení a dobrého výsledku úpravy vody nabízí firma Kärcher vhodné chemikálie. Produkty se skvěle osvědčily při dlouholetém provozu a jsou optimalizované pro příslušné použití a příslušný typ zařízení.

Kärcher Vozidlo

Vozidlo

Naše čisticí prostředky jsou plně účinné při každé tvrdosti vody a přesně přizpůsobené pro mycí linky Kärcher. Speciální příměsi chrání díly vedoucí vodu před korozí. Veškeré produkty ASF jsou díky patentovaným recepturám zajišťujícím jejich rychlé odbourávání zvlášť šetrné vůči životnímu prostředí.

Kärcher Nádrž / kontejner

Nádrž / kontejner

Pro profesionální čištění nádrží a nádob platí zvláštní předpisy a požadavky. Novou řadou Kärcher TankPro, která byla optimálně vyvinuta pro tuto technologii zařízení, nabízíme perfektní řešení pro všechny požadavky čištění. Nic pro nás není dost obtížné – prostřednictvím produktů TankPro poskytujeme každému zákazníkovi optimálně upravené, individuální řešení jeho potřeb. Všechny produkty jsou vysoce koncentrované, a tedy mimořádně vydatné a hospodárné. Jsme si vědomi naší odpovědnosti vůči člověku, stroji a životnímu prostředí, a i přes maximální kvalitu nepoužíváme látky škodlivé pro životní prostředí a zdraví.

Kärcher Sanitární povrchy

Sanitární povrchy

Svěží vůně; gelové složení pro lepší přilnavost; chrání materiály a šetří životní prostředí; každodenní čištění; odstraňuje vodní kámen, nečistoty a zbytky mastnoty; např. na toalety, pisoáry; některé produkty i biologicky odbouratelné; dezodorující a antibakteriální.


Bezpečnostní datové listy

Bezpečnostní pokyny pro nakládání s chemickými látkami naleznete zde:


Jeden přístroj. Jeden čisticí prostředek. Jeden výrobce: Kärcher.

Odborníci v čištění vědí, co je při čištění skutečně důležité: účinnost a péče při současném šetrném zacházení s lidmi, stroji a životním prostředím. A samozřejmě i bezpečnost uživatele.

Stejně tak důležitými faktory jsou čas a výnosnost. Aby se tyto výhody mohly efektivně spojit, vyžaduje to dokonale sladěný systém sestávající se z čisticího přístroje, čisticích prostředků a příslušenství. Systém Kärcher. Včetně profesionálního servisu. Od jedničky na světovém trhu čisticí techniky.

Čisticí prostředky - zavedení

10 důvodů pro čisticí prostředek Kärcher.

Může-li být dobrý důvod rozhodujícím faktorem pro rozhodnutí, pak není 10 dobrých důvodů nic jiného
než jistota, že se rozhodnete správně.

 • Vysoce efektivní a hospodárné formulace výrobků
  Do čisticích prostředků Kärcher se používají kvalitní suroviny. Tak je možné výrobky používat ve velice malých, náklady šetřících dávkách.
 • Patentovaná receptura podporující odlučování (ASF)
  Mnoho výrobků Kärcher disponuje recepturou podporující odlučování, která v olejovém odlučovači vede k rychlému oddělení vodní a olejové fáze a tím podporuje dodržování zákonných požadavků.
 • Materiálově snášenlivé receptury s antikorozními komponentami a dalšími speciálními přídavnými látkami
  Čisticí prostředky Kärcher jsou speciálně navrženy pro použití v přístrojích Kärcher. Tento soulad zaručuje nejlepší odstraňování nečistot a současně šetrné zacházení s přístrojem. Mnoho čisticích prostředků také obsahuje speciální přísady pro péči a ochranu přístrojů.

 • Vysoký tlak a teplota stabilní až do 150 °C
  Vysokotlaké čisticí prostředky Kärcher jsou speciálně přizpůsobeny pro použití ve vysokotlakých čističích.

 •  Konstantní vývoj prostřednictvím vývojového oddělení společnosti Kärcher
  Čisticí prostředky Kärcher jsou neustále dále vyvíjeny, aby bylo dosaženo lepšího čisticího výkonu, kratších expozičních časů nebo ještě ekologičtějších receptur.

 • Zodpovědnost za životní prostředí, lidi a stroje
  Kärcher se důsledně vyhýbá používání zbytečných rozpouštědel, těžkých kovů a jiných přísad, které jsou škodlivé pro životní prostředí a zdraví. Pro nejlepší možnou ochranu uživatele, stroje a životního prostředí.

 • Šetrné k životnímu prostředí díky menšímu objemu obalů
  Čisticí prostředky Kärcher jsou vysoce koncentrované a proto spotřebují méně obalového materiálu. Tím se šetří přírodní zdroje a usnadňuje likvidace obalového materiálu.

 • Vyvinuté pro nejvyšší nároky
  Mnoho čisticích prostředků Kärcher je schváleno pro potravinářskou oblast a při správném použití je lze využít ve všech oblastech výroby potravin. 

 • Nejlepší účinek se svěží vůní
  Mnoho čisticích prostředků Kärcher obsahuje vonné látky, např. citrusové oleje, proti nepříjemným zápachům a vytváří tak atmosféru čistoty a svěžesti.

 •  Kompletní systém pod jednou střechou
  V systému Kärcher tkví spojené odborné znalosti, ze kterých uživatelů profitují: Jeden výrobce přístrojů, čisticích prostředků a příslušenství. Jedna kontaktní osoba pro všechny otázky. 

Výzkum, vývoj a výroba pod jednou střechou.

Čisticí a ošetřující prostředky Kärcher jsou tak všestranné a výkonné jako přístroje a stroje, ve kterých se používají - neboť jsou speciálně vyvinuty pro použití v čisticích přístrojích Kärcher. Jedině tak lze výkonnost systému sestávajícího se ze stroje a čisticího prostředku zcela vyčerpat. Společnost Kärcher to včas rozpoznala a důsledně vsadila na vlastní výzkum a vývoj. Ty jsou totiž základem našeho úspěchu a jádrem našeho myšlení a jednání.

Čisticí prostředky - výzkum a vývoj

Výzkum a vývoj jsou stále důležitější, neboť nároky a požadavky nejen na přístroje a stroje, ale i na celkový balíček stoupají. Jak dosáhnout plného výkonu a přitom ještě více odlehčit životnímu prostředí? Jak lze snížit náklady, aniž by se snížily kvalita nebo výkon? Otázky, na které Kärcher s odborníky z různých oblastí techniky a chemie hledají nejlepší možnou odpověď. Interdisciplinárně a také v úzké spolupráci s dodavateli a profesionálními uživateli.

Naši odborníci analyzují všechny druhy nečistot na všech površích, aby tyto mohly být profesionálně uvolněny, pohlceny a zlikvidovány. To, co vyvíjíme, vzniká od samého začátku v celistvém myšlení a v doslova systematicky. A zcela u společnosti Kärcher. Vysoká výkonnost a hospodárnost čisticích prostředků Kärcher je již víc jak 30 let výsledkem výzkumu a vývoje v našich vlastních laboratořích. Jako přední světový výrobce čisticích přístrojů jsme včas nastoupili cestu poskytovatele systémů a dnes disponujeme Know-how a technologiemi, které určují měřítka.

Jako systémový poskytovatel čisticích řešení společnost Kärcher nejen své vlastní receptury čisticích prostředků pro použití v čisticích přístrojích Kärcher vyvíjí, ale tyto i sama vyrábí. Vlastní výroba čisticích prostředků je ústředním bodem, abychom mohli našim zákazníkům dodávat výrobky s trvale vysokou kvalitou a nejlepší možností dodání a zároveň odlehčili životnímu prostředí od zbytečné dopravy.

Čisticí prostředky - výroba

Představa poskytovatele systému se nevztahuje jen na poskytování čisticích přístrojů, ale i na vývoj a výrobu čisticích prostředků. Prostřednictvím vlastních výrobních a plnicích zařízení jsme schopni trvale ovlivňovat výrobu čisticích prostředků Kärcher a tím zaručit jejich obvykle vysokou kvalitu. Použití nejmodernějších míchacích a plnicích zařízení zaručuje trvale přesvědčivé výsledky čištění našich výrobků. I trvalá dostupnost a možnost dodání výrobků je tak zaručena.

Ve vysoce flexibilním zařízení lze rychle a velmi hospodárně z míchacích nádob o objemu 25.000 l naplnit láhve o objemu 0,5 l až po tankery o objemu 20.000 l. Díky velmi krátkým reakčním dobám ve výrobě jsou naše výrobky vždy na špici technického vývoje. Společnost Kärcher výrobou ve vlastních, vysoce moderních zařízeních a skladováním v místě výroby výrazně aktivně přispívá k ochraně životního prostředí. Odpadá zbytečná doprava a zboží se dodává do celého světa přímo z výrobního závodu.