O FIRMĚ

Vynalézavost a inovující myšlení ovlivňují Kärcher od samotného počátku. V roce 1935 byl podnik založen vynálezcem Alfredem Kärcherem. Své průkopnické nápady týkající se produktů v oblasti tepelné techniky nyní mohl uvádět do života, sám vyrábět a přivádět na trh. V roce 1950, s vynálezem prvního evropského vysokotlakého čističe s ohřevem, byl položen základní kámen pro vývoj společnosti Kärcher. Coby odborník v oblasti čištění získala společnost přední postavení na světovém trhu. Když Alfred Kärcher v roce 1959 zemřel, jeho žena Irene vedla životní dílo svého manžela dál až do své vlastní smrti v roce 1989. Kärcher je až dosud rodinným podnikem se sídlem ve Winnendenu u Stuttgartu.

Zodpovědnost za dodavatelský řetězec

O společnosti Kärcher

Včera jako dnes pracuje Kärcher s vysokým tlakem na nových řešeních. Neboť vynalézavost a inovující myšlení ovlivňují Kärcher od samotného počátku.

řízení dodavatelů

Řízení dodavatelů

Náš portál nabízí potenciálním i stávajícím dodavatelům platformu k rychlé a jednoduché komunikaci s naší firmou.

Sponzoring Kärcher

Sponzoring

Firma Kärcher je díky svému cílenému sponzoringu známá v nejrůznějších oblastech. Angažmá firmy je viditelné v oblastech kultury přes sport až k ochraně životního prostředí. 

Pomáháme ve světě i u nás doma

Pomáháme

Společnost Kärcher pomáhá v oblastech tam, kde je to potřeba. Ať už formou přímé pomoci, nebo našimi produkty. 

Garantiebedingungen_Teaser

Tiráž

Zde naleznete údaje o registraci společnosti.