Kärcher Servis pro řadu Professional

Poskytujeme profesionální servis strojů Kärcher řady Professional zakoupených u nás nebo u našich dealerů po celou dobu jejich životnosti. Dále nabízíme servis čisticích strojů a úklidové techniky všech značek (Nilfisk, Hako, Taski, RCM, Kränzle, Casco). Objednat u nás můžete i originální náhradní díly Kärcher, dále servisní služby: záruční i pozáruční servis stroje Professional na místě, objednat svoz malého stroje řady Professional do opravy, nebo uvedení nového stroje do provozu.

Služby Kärcher Servis Professional:

Servisní balíčky pro profesionály

Servisní balíčky a smlouvy

Snižte pravděpodobnost výpadku vašeho přístroje. Využijte naše servisní balíčky, pravidelné odborné inspekce a údržba. Každý servisní balíček je přizpůsoben definovaným potřebám, a to od pouhé zkoušky bezpečnosti v rámci zákonem předepsaných bezpečnostních přezkoušení přes údržbu až k nabídce paušálního Full-Service.

 

NA SERVISNÍ BALÍČKY
Servis strojů i jiných značek

Kärcher All Brand Service

Hledáte kompletní servis všech strojů pod jednou střechou? Pak využijte náš Kärcher All Brands Service pro opravu a údržbu čistících strojů a úklidové techniky všech značek (Nilfisk, Hako, Taski, RCM, Kränzle, Casco a další). Přesně tak, jak jste zvyklí u našeho servisu. Kompetentní, spolehlivý a rychlý.

 

NA ALL BRAND SERVICE
Originální náhradní díly Kärcher

Originální náhradní díly Kärcher

Nakupte si originální náhradní díly a příslušentsví přímo od výrobce. Originálních náhradní dily jsou vyrobeny přesně na míru Vašemu stroji, nabízejí vysokou kvalitu zpracování, snižují riziko poruchy nebo selhání stroje. Nabízejí garanci dostupnosti i po ukončení výroby stroje po dobu deseti let.

 

Objednat náhradní díl

 

Kontakt - Servis Professional


Máte obecný dotaz? Napište nám na:

servis.cz@karcher.com

Potřebujete rychle spojit? Volejte:

+420 323 555 555

Potřebujete-li servisní zásah pro Váš stroj:

Objednat servisní zásah - formulář 

Proč servis Kärcher?

 

Blízkost k zákazníkům pro nás znamená, že jsme rychle u vás - po celé České republice. Při poruchách a akutních problémech bezodkladně, při pravidelných servisních úkonech dle dohodnutého termínu. Velmi krátká reakční doba našeho servisního týmu snižuje prostoje na minimum. Toho dosahujeme díky rozsáhlé servisní síti.

 • 98 % náhradních dílů okamžitě k dispozici

 • Výhradně originální náhradní díly

 • Odborný kvalifikovaný personál

 • Perfektně vybavená servisní vozidla a dílny

 

Kvalitný servis Kärcher

Kärcher Servis Professional - spolehlivý partner pro všechny profesionály

Služby Kärcher
Služby Kärcher
Služby Kärcher
Služby Kärcher
Služby Kärcher
Služby Kärcher

Sekce pro uživatele, majitele strojů, servisních smluv.

Máte problém se strojem, který lze opravit na místě, chcete objednat svoz mlého stroje do opravy, potřebujete  uvedení stroje do provozu, nebo jste přišli ohodotit servisní výkon našeho technika? Zde naleznete vše potřebné.

Oprava stroje na místě / Servisní zásah na místě

 

V případě, že je potřeba provést opravu, nabízíme vám prvotřídní, rychlý a efektivní servis. Naším cílem je, abychom servisní zakázku ukončili co nejrychleji a k vaší naprosté spokojenosti. Popsaný servisní proces - v případě poruchy stroje - objasňuje, jak účinně náš servisní systém funguje. Tak jednoduchý a geniální může být zákaznický servis.

Průběh opravy

 1. Potřebujete okamžitě odbornou opravu vašeho stroje Kärcher Professional?
  Žádný problém! Kontaktujte nás přes kontaktní formulář, nebo telefonicky. 

 2. S námi budete mít stále aktuální informace
  Krátce po přijetí zakázky od nás obdržíte e-mailem potvrzení o přijetí zakázky. 

 3. Rychlé sjednání termínu
  Společně s vámi sjednáme vyhovující termín návštěvy. Díky našemu účinnému systému plánování tras jsme u vás velmi rychle. Termín potvrdíme e-mailem.

 4. Bezproblémová oprava
  Speciálně vyškolený servisní technik se postaví čelem k vaší výzvě - požadavku opravy. Díky předanému popisu vady je zaručeno, že bude mít potřebné náhradní díly ihned s sebou. 

 5. Okamžité servisní hlášení
  Jakmile servisní technik odstraní problém, vystaví přímo na místě protokol o servisní zakázce s protokolem přezkoušení vašeho stroje. Originál tohoto protokolu obdržíte okamžitě na místě. Z tohoto protokolu je zřejmé, jaké náhradní díly technik použil a jakým způsobem byla oprava vyřešena.

 6. Snadné uzavření
  Pokud vaše oprava není pokryta ze servisního balíčku Kärcher nebo neproběhne v rámci záruky zdarma, zašleme vám fakturu poštou. Další možností je využití online platebního terminálu. 

 

Reparaturablauf_Professional

Oprava malých přístrojů / Svoz stroje na servis

 

Potřebujete servis pro menší stroj řady Professional, jako je například vysavač, tepovač, apod.? Objednejte si svoz stroje na servis a přepravu stroje do servisního střediska nechte na nás.

Zabalte vadný přístroj kompletně s veškerým příslušenstvím do krabice, přiložte krátký popis vady a v rámci záruční lhůty ještě kopii paragonu. Následně vyplňte formulář pro objednávku vyzvednutí přístroje do opravy a opatřete balík následující adresou: Kärcher spol. s r. o., 25101 Modletice 193

Náš přepravní partner u vás krátce poté vyzvedne vadný přístroj. Zpravidla obdržíte svůj přístroj zpátky nejpozději do týdne. Na provedenou opravu poskytujeme záruku 24 měsíců na vyměněné náhradní díly (pro koncové spotřebitele) a 6 měsíců na provedenou práci.

servis nový

Odborné uvedení strojů do provozu

Zde si můžete stáhnout seznam vybraných strojů skupiny Professional, které je nutné uvést do provozu způsobilou právnickou nebo fyzickou osobou.

Zajímá nás, jak jste spokojení

Všem zákazníkům servisu posíláme odkaz na hodnotící formulář servisu, ve kterém nám mohou sdělit svůj názor. Formuláře hodnocení jsou slosovatelné, za zpětnou vazbu Vás odměníme.