Kärcher Servis pro řadu Professional

Poskytujeme profesionální servis strojů Kärcher zakoupených u nás nebo u našich dealerů po celou dobu jejich životnosti. Dále nabízíme servis čistících strojů a úklidové techniky všech značek (Nilfisk, Hako, Taski, RCM, Kränzle, Casco).

Proč servis Kärcher

Blízkost k zákazníkům pro nás znamená, že jsme rychle u vás - po celé České republice. Při poruchách a akutních problémech bezodkladně, při pravidelných servisních úkonech dle dohodnutého termínu. Velmi krátká reakční doba našeho servisního týmu snižuje prostoje na minimum. Toho dosahujeme díky rozsáhlé servisní síti.

 • 98 % náhradních dílů okamžitě k dispozici

 • Výhradně originální náhradní díly

 • Odborný kvalifikovaný personál

 • Perfektně vybavená servisní vozidla a dílny

Kvalitný servis Kärcher

Zajímá nás, jak jste spokojení

Všem zákazníkům servisu posíláme odkaz na hodnotící formulář servisu, ve kterém nám mohou sdělit svůj názor. Formuláře hodnocení jsou slosovatelné, za zpětnou vazbu Vás odměníme.

Servis Kärcher doporučují

SIKO V2

Vždy když potřebuji, tak je Karcher servis po ruce a na jedničku.

 

Tomáš Kudela, asistent logistiky
Siko koupelny & kuchyně

legend

Vše perfektní. S Kärcher servisem jsem vždy velmi spokojen.

 

Lukáš Rys
Automyčka Legend

vodnanske

Se servisem Kärcher jsem spokojený. Nevím o ničem, co by bylo možné ještě zlepšit.

 

Pavel Bartoš, mechanik závodu, energetik
Vodňanská drůbež, a.s.

 

Servisní balíčky Kärcher - předcházet je lepší než opravovat

Pravděpodobnost výpadku vašeho přístroje můžete snížit jeho pravidelnými odbornými inspekcemi a údržbou. Naše servisní balíčky vám při tom pomůžou - od vysokotlakého čističe až po mycí linku. Každý servisní balíček je přizpůsoben definovaným potřebám, a to od pouhé zkoušky bezpečnosti v rámci zákonem předepsaných bezpečnostních přezkoušení přes údržbu až k nabídce paušálního Full-Service.

Více o servisních balíčcích zde.

Oprava na místě

V případě, že je potřeba provést opravu, nabízíme vám prvotřídní, rychlý a efektivní servis. Naším cílem je, abychom servisní zakázku ukončili co nejrychleji a k vaší naprosté spokojenosti. Popsaný servisní proces - v případě poruchy stroje - objasňuje, jak účinně náš servisní systém funguje. Tak jednoduchý a geniální může být zákaznický servis.

Průběh opravy

 1. Potřebujete okamžitě odbornou opravu Vašeho stroje Kärcher?
  Žádný problém! Kontaktujte nás přes kontaktní formulář, nebo telefonicky. Pro objednání servisní zakázky je možné využít i aplikaci pro mobilní telekomunikační technologie Service App.

 2. S námi budete mít stále aktuální informace
  Krátce po přijetí zakázky od nás obdržíte e-mailem nebo faxem potvrzení o přijetí zakázky. 

 3. Rychlé sjednání termínu
  Společně s vámi sjednáme vyhovující termín návštěvy. Díky našemu účinnému systému plánování tras jsme u vás velmi rychle. Termín potvrdíme e-mailem.

 4. Bezproblémová oprava
  Speciálně vyškolený servisní technik se postaví čelem k vaší výzvě - požadavku opravy. Díky předanému popisu vady je zaručeno, že bude mít potřebné náhradní díly ihned s sebou. 

 5. Okamžité servisní hlášení
  Jakmile servisní technik odstraní problém, vystaví přímo na místě protokol o servisní zakázce s protokolem přezkoušení vašeho stroje. Originál tohoto protokolu obdržíte okamžitě na místě. Z tohoto protokolu je zřejmé, jaké náhradní díly technik použil a jakým způsobem byla oprava vyřešena.

 6. Snadné uzavření
  Pokud vaše oprava není pokryta ze servisního balíčku Kärcher nebo neproběhne v rámci záruky zdarma, zašleme vám fakturu poštou. Další možností je využití online platebního terminálu. 
Reparaturablauf_Professional

Kärcher All brands service

Chtěli byste kompletní servis všech strojů pod jednou střechou, nemáte ale ve svém vozovém parku pouze stroje značky Kärcher? Pak využijte náš Kärcher All Brands Service pro opravu a údržbu čistících strojů a úklidové techniky všech značek (Nilfisk, Hako, Taski, RCM, Kränzle, Casco a další). Přesně tak, jak jste zvyklí u našeho servisu. Kompetentní, spolehlivý a rychlý.

 

Navíc můžete pro všechny stroje a poptávky servisu využívat naši aplikaci Kärcher Service-App. Sedm dní v týdnu, 24 hodin denně  můžete plně využívat velkolepých možností digitalizace, díky které propojíme váš kompletní strojový park bez ohledu na značku.

Odborné uvedení strojů do provozu

Zde si můžete stáhnout seznam vybraných strojů skupiny Professional, které je nutné uvést do provozu způsobilou právnickou nebo fyzickou osobou.

Oprava malých přístrojů

servis nový

Kärcher Service App - Inovativní servisní aplikace pro komerční zákazníky

Service App Kärcher – nástroj budoucnosti pro rychlejší a přesnější předání servisních hlášení servisu Kärcher. V případě požadované služby se všechny relevantní údaje s pomocí smartphonu zaevidují a předají dále na servis Kärcher.

Díky Service App Kärcher můžete: 

 • nahlásit závadu stroje
 • objednat údržbu nebo bezpečnostní inspekci
 • spravovat vaše obchodní a kontaktní údaje
 • spravovat servisní hlášení
 • spravovat a evidovat vaše stroje včetně jejich stanoviště 

Objednat servis je jednoduché

Naskenujte kód stroje, přiložte foto stroje, zadejte termín dle přání – a hotovo. Potvrzení o přijetí vašeho servisního hlášení přijde okamžitě e-mailem a termín se servisním technikem bude potvrzen následně.