AKU KOŠŤATA

AKU koště Kärcher je vždy při ruce pro bleskový úklid. Dětské ani zvířecí hry už nemusí být na vašich podlahách znát… Také to u vás doma žije? Pak se neobejdete bez pomocníka, který je spolehlivý, rychlý a neustále připravený k okamžitému úklidu. Žádné drobky, žádný prach, pouze dokonalá čistota. Vysavač i koště mohou zůstat v komoře, AKU bateriové koště je plně nahrazuje, snadněji s ním prokličkujete domácností a po použití nádobku na nečistoty jednoduše vysypete.


AKU košťata Kärcher: Kompletní sortiment

0 produkty/ů


Aku koště

WOW! Zametá bez prášení!Rychlejší do ruky než vysavač

Kdo by nepoznal tu nepříjemnou situaci, kdy právě dokončíte vysávání a hned potom si všimnete, že na podlaze jsou znovu drobky? S aku smetákem od Kärcher už se nemusíte trápit a znovu vytahovat vysavač. Tento praktický pomocník je ideálním společníkem pro rychlý úklid v domácnosti. Malý, snadno ovladatelný a bezdrátový – umožní vám rychle a efektivně uklidit drobné nečistoty kdekoli v domácnosti. Navíc jeho kompaktní tvar a moderní design zaručují, že se vejde do každého úzkého prostoru a je vždy připraven k použití.

Jedno zařízení, mnoho možností použití

Zbytky jídla na podlaze? Špinavý koberec? Aku koště je skutečně všestranný a lze jej použít na všechny tvrdé podlahy, jako je laminát a dlažba, stejně jako na koberce. Jeho výkon mluví sám za sebe: špína se zcela odstraní a totéž platí pro koberce s výškou vlasu do 10 milimetrů. Kartáček proniká hluboko do vláken a čistí tak spolehlivě a účinně.

Aku elektrický smeták Kärcher

Silný výkon na nejmenším prostoru

Inovativní systém aku koštěte Kärcher zaručuje prvotřídní výsledky čištění: flexibilní smeták pro optimální odstraňování nečistot a speciální čisticí kartáč dopraví nečistoty bezpečně do odpadní nádoby bez zanechání zbytků nebo rozptýlení prachu.

Aku elektrický smeták Kärcher

Vždy připraven na další práci

Aku smeták KB 5 přesvědčí lithium-iontovou baterií a výdrží baterie až 30 minut na tvrdých podlahách. To znamená, že můžete zamést podlahy během okamžiku – s optimální volností pohybu a bez otravného kabelu nebo hledání elektrické zásuvky.

Kärcher aku koště


KB vysypávání nečistot

Čištění a péče

  • Rychlé vyjmutí kartáče a nádoby na odpad

  • Snadné vyprazdňování bez kontaktu s nečistotami

  • Čištění univerzálního kartáče bez námahy


Pryč se špínou!

Život s domácím mazlíčkem také znamená větší šíření nepořádku v domácnosti. I když jste právě uklidili. Malé drobky a chlupy od domácích mazlíčků jsou obzvláště odolné v kobercích a rohožkách. Tradiční koště zde nepomáhá. Co vás může zachránit? Aku koště Kärcher! S aku smetákem můžete rychle a efektivně vyčistit špinavá místa a bez námahy odstranit např. kočičí stelivo, krmivo pro psy a chlupy domácích mazlíčků.


AKU košťata pro profesionályKarcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.