AKU KOŠŤATA

AKU koště Kärcher je vždy při ruce pro bleskový úklid. Dětské ani zvířecí hry už nemusí být na vašich podlahách znát… Také to u vás doma žije? Pak se neobejdete bez pomocníka, který je spolehlivý, rychlý a neustále připravený k okamžitému úklidu. Žádné drobky, žádný prach, pouze dokonalá čistota. Vysavač i koště mohou zůstat v komoře, AKU bateriové koště je plně nahrazuje, snadněji s ním prokličkujete domácností a po použití nádobku na nečistoty jednoduše vysypete.


AKU košťata Kärcher: Kompletní sortiment

0 produkty/ů


KB 5

WOW! Zametá bez prášení!Výhody aku košťat Kärcher

Malá domácnost vyžaduje neustálý pořádek a řád, ale také praktického pomocníka. Inovativní Kärcher AKU koště vás ohromí svou silou, spolehlivostí i jednoduchým ovládáním, navíc působí díky svému decentnímu designu v prostoru naprosto nenápadně. Zapomeňte na smetáček a lopatku, otevřete dveře snadnému a pohodlnému zametání s AKU koštětem.

Lithium-iontová baterie

Kdykoliv připraven: Díky bateriovému pohonu (Lithium-iontová baterie) je úklid opravdu flexibilní. Baterie vydrží až 30 minut.

Flexibilní AKU koště

Vždy po ruce: Ideální pro rychlý úklid bez nutnosti vyndavání vysavače.

Kompaktní KB 5

Kompaktní: KB 5 uklidí každý roh a je nenáročné i na úložný prostor.


Využití AKU košťat
AKU košťata pro profesionályKarcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.