AKU KOŠŤATA

AKU koště Kärcher je kdykoliv připraveno z použití. Každý to zajisté známe: sotva je vysáto, už jsou na zemi nové drobečky. Kärcher KB 5 bateriové koště je kompaktní a ideální pro průběžný, rychlý, a především efektivní úklid. Intuitivně se ovládá a díky rotujícímu kartáči spolehlivě odstraňuje nečistoty ze všech podlahových krytin. Výhodou je i snadné vyjmutí a vložení nádrže na nečistoty. Bateriové koště je jednoduše dokonalým kompromisem mezi vysavačem a obyčejným smetákem.

AKU koště

AKU košťata Kärcher: Kompletní sortiment

Porovnat výrobky |
2 produkty/ů

Výhody AKU košťat Kärcher

Mimořádný výkon i na malém prostoru: Inovativní Kärcher Adaptive Cleaning System bateriového koštěte firmy Kärcher se postará o mimořádně spolehlivé výsledky čištění: Díky pohyblivé hraně zametání, optimálnímu vedení nečistot a speciálnímu kartáči se nečistoty dopraví bezpečně, beze zbytku a bez zvíření prachu do nádoby na nečistoty.

Lithium-iontová baterie

Kdykoliv připraven: Díky bateriovému pohonu (Lithium-iontová baterie) je úklid opravdu flexibilní. Baterie vydrží až 30 minut.

Flexibilní AKU koště

Vždy po ruce: Ideální pro rychlý úklid bez nutnosti vyndavání vysavače.

Kompaktní KB 5

Kompaktní: KB 5 uklidí každý roh a je nenáročné i na úložný prostor.

Využití AKU košťat

AKU košťata: Časté dotazyAno, bateriové koště se dodává s 2 kartáči, 1 standardním kartáčem a 1 kartáčem na zvířecí chlupy. Kartáč na zvířecí chlupy umožňuje snadné a hygienické odstranění zvířecích chlupů ze všech podlahových krytin.

Nabíjejte bateriové koště ve vypnutém stavu minimálně 3,5 hodiny. Pokud akumulátor nebude ani po 14-hodinové době nabíjení plně nabitý, vyhledejte prosím některého z našich servisních partnerů nebo nám pošlete e-mail s krátkým popisem vady a paragonem.

 

Kontaktujte nás

Nabijte akumulátor a vyčistěte kartáč od nečistot (provázky atd.).

Nabijte akumulátor, vyčistěte kartáč od nečistot nebo vyměňte kartáč, pokud je opotřebovaný.

Přezkoušejte funkčnost vodicích koleček, vyčistěte je a případně je vyměňte.

AKU košťata pro profesionály