Vážení zákazníci, chcete mít svůj Kärcher výrobek včas do Vánoc? Skladové zboží (s doručením 2-4 dny) z e-shopu doporučujeme objednat nejpozději do 15. 12., případně neváhejte navštívit naše kamenné prodejny Kärcher Center.

AKU KOŠŤATA

AKU koště Kärcher je vždy při ruce pro bleskový úklid. Dětské ani zvířecí hry už nemusí být na vašich podlahách znát… Také to u vás doma žije? Pak se neobejdete bez pomocníka, který je spolehlivý, rychlý a neustále připravený k okamžitému úklidu. Žádné drobky, žádný prach, pouze dokonalá čistota. Vysavač i koště mohou zůstat v komoře, AKU bateriové koště je plně nahrazuje, snadněji s ním prokličkujete domácností a po použití nádobku na nečistoty jednoduše vysypete.


AKU košťata Kärcher: Kompletní sortiment

0 produkty/ů


Aku koště

WOW! Zametá bez prášení!Rychlejší do ruky než vysavač

Kdo by nepoznal tu nepříjemnou situaci, kdy právě dokončíte vysávání a hned potom si všimnete, že na podlaze jsou znovu drobky? S aku smetákem od Kärcher už se nemusíte trápit a znovu vytahovat vysavač. Tento praktický pomocník je ideálním společníkem pro rychlý úklid v domácnosti. Malý, snadno ovladatelný a bezdrátový – umožní vám rychle a efektivně uklidit drobné nečistoty kdekoli v domácnosti. Navíc jeho kompaktní tvar a moderní design zaručují, že se vejde do každého úzkého prostoru a je vždy připraven k použití.

Jedno zařízení, mnoho možností použití

Zbytky jídla na podlaze? Špinavý koberec? Aku koště je skutečně všestranný a lze jej použít na všechny tvrdé podlahy, jako je laminát a dlažba, stejně jako na koberce. Jeho výkon mluví sám za sebe: špína se zcela odstraní a totéž platí pro koberce s výškou vlasu do 10 milimetrů. Kartáček proniká hluboko do vláken a čistí tak spolehlivě a účinně.

Aku elektrický smeták Kärcher

Silný výkon na nejmenším prostoru

Inovativní systém aku koštěte Kärcher zaručuje prvotřídní výsledky čištění: flexibilní smeták pro optimální odstraňování nečistot a speciální čisticí kartáč dopraví nečistoty bezpečně do odpadní nádoby bez zanechání zbytků nebo rozptýlení prachu.

Aku elektrický smeták Kärcher

Vždy připraven na další práci

Aku smeták KB 5 přesvědčí lithium-iontovou baterií a výdrží baterie až 30 minut na tvrdých podlahách. To znamená, že můžete zamést podlahy během okamžiku – s optimální volností pohybu a bez otravného kabelu nebo hledání elektrické zásuvky.

Kärcher aku koště


KB vysypávání nečistot

Čištění a péče

  • Rychlé vyjmutí kartáče a nádoby na odpad

  • Snadné vyprazdňování bez kontaktu s nečistotami

  • Čištění univerzálního kartáče bez námahy


Pryč se špínou!

Život s domácím mazlíčkem také znamená větší šíření nepořádku v domácnosti. I když jste právě uklidili. Malé drobky a chlupy od domácích mazlíčků jsou obzvláště odolné v kobercích a rohožkách. Tradiční koště zde nepomáhá. Co vás může zachránit? Aku koště Kärcher! S aku smetákem můžete rychle a efektivně vyčistit špinavá místa a bez námahy odstranit např. kočičí stelivo, krmivo pro psy a chlupy domácích mazlíčků.


AKU košťata pro profesionályKarcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.