Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Podlahové myčky pro domácnosti

Při mytí podlah se v budoucnu již nebudete chtít obejít bez čističek na podlahy od značky Kärcher. Ještě nikdy nebylo stírání podlahy tak jednoduché a komfortní - naše řešení pro úklid nejenže významně zkrátí potřebný čas a vynakládanou sílu, ale zamezí také kontaktu pokožky se špinavou vodou a odpadá ždímání nehygienických hadrů na podlahu.

 

Porovnat výrobky |
7 produkty/ů

Příslušenství a čisticí prostředky

Podlahová myčka Kärcher stírá a odsává v jednom kroku,

Flexibilní podlahové mycí stroje pro domácnosti

Běžné mopy dělají to, co umějí: vytírají. Naše podlahové myčky se starají o čistotu. Skutečnou čistotu. Ten, kdo chce zvládnout vytírání a odsávání pouze v jediném pracovním kroku, sáhne nejlépe po naší podlahové myčce FC 5. Ta ušetří polovinu doby jinak potřebné k čištění. Pro samotné vytírání zvolte naši podlahovou myčku FC 3 Cordless. Leží skvěle v ruce, je dokonale obratná a vejde se téměř všude.

FC 5

FC 5 a FC 5 Cordless (bateriová verze)

 • 2-v-1: Vytírání a odsávání v jednom pracovním kroku
 • Úspora času až 50 % v porovnání s běžnými metodami*
 • Lepší výsledek čištění až o 20 % v porovnání s mopem a kbelíkem**
 • Vhodná pro všechny tvrdé podlahy
 • Inovativní koncept pohonu
 • Úspora vody až 80 % v porovnání s mopem a kbelíkem***
 • U typu FC 5 Cordless nejvyšší možná volnost pohybu díky technologii baterie
Detail FC 5 a FC 5 Cordless
Gegenüberstellung FC 3

FC 3 Cordless (bateriová verze)

 • Vždy čistě vytřeno díky průběžnému zvlhčování válců
 • Lepší výsledek čištění až o 20 % v porovnání s mopem a kbelíkem**
 • Snadné vytírání pod nábytkem
 • Vhodná pro všechny tvrdé podlahy
 • Nejvyšší možná volnost pohybu díky technologii baterie
 • Příjemná práce bez námahy
 • Úspora vody až 90 % v porovnání s mopem a kbelíkem***
Detail FC 3 Cordless

Verschiedene Hartböden

Pro všechny tvrdé podlahy

Ať kámen, dlažba, parkety, laminát nebo vinyl: v kombinaci s čisticími a údržbovými prostředky Kärcher budou všechny podlahy dokonale udržované – a jsou opět rychle pochůzné.

FC 3 Cordless Mühelos

Bezproblémové používání

Žádné drhnutí, žádné ždímání, žádný kbelík: Místo toho 500 otáček válců/min, funkce samočištění a nádrž na čistou a špinavou vodu.

Eckenreinigung

Dokonale čisté rohy a hrany

Uprostřed umístěný pohon válce se stará o lesklé výsledky i v rozích a podél hran.  

Leštič parket

Nyní bude leštění úplně snadné: Leštič parket FP 303 s mnoha novými funkcemi zajišťuje na všech tvrdých plochách, jako např. parketách, laminu, kamenných podlahách, PVC, korku nebo linoleu, perfektní výsledky leštění. Jeho používání je velmi snadné. Nabízí mnoho praktických detailů jako např. ergonomickou rukojeť pro ještě pohodlnější práci. Prach z leštění se snadno odsaje a kabel může být pohodlně a řádně uložen přímo na háku na navíjení kabele, který je umístěn na rukojeti

Leštič parket - leštící hlava

Trojúhelníková lešticí hlava

Díky optimalizované geometrii lešticí hlavy dosáhne přístroj při leštění dokonce i do rohů

Zapínání a vypínání bez ohýbání

Zapínání a vypínání přístroje bez ohýbání se

Leštič parket FP 303 se zapíná a vypíná jednoduchým vychýlením rukojeti poté, co jste ji odblokovali nožním spínačem. Odpadá zatěžující ohýbání se

Leštič podlah lze prakticky uložit

Praktické uložení

Na rukojeti je připojen vysoce kvalitní textilní vak, který obsahuje filtrační sáček. V samostatné zásuvce na příslušenství můžete uložit prostorově úsporně odnímatelné lešticí pady.

Leštiče parket lze lehce přemístňovat

Lehce přepravitelný

Díky kolečkům s lehkým chodem lze leštič parket FP 303 přepravovat bez vynaložení velké síly.

Který podlahový mycí stroj je pro vás nejlepší?

Časté dotazy

Zkontrolujte síťovou pojistku. K práci s přístrojem sklopte rukojeť dolů. Pokud by byly mikrospínač v kloubu nebo motor přístroje vadné, vyhledejte prosím některého z našich servisních partnerů nebo nás kontaktujte.

Vyměňte filtrační sáček nebo jej správně nasaďte. Vyčistěte vzduchový kanál od případného ucpání. Pokud by bylo ventilátorové kolo uvolněné nebo by byl vadný motor, vyhledejte prosím některého z našich servisních partnerů nebo nás kontaktujte.

Pokud jsou lešticí pady znečištěné nebo opotřebované, vyčistěte je nebo je vyměňte. Dbejte na to, abyste na Vaši podlahu používali vhodné lešticí pady. Kärcher vyrábí speciální lešticí pady na tvrdé plochy, naolejované tvrdé plochy, uzavřené tvrdé plochy a matné kamenné podlahy.
Pokud by byla mechanika přítlaku pro lešticí kotouče vadná, vyhledejte prosím některého z našich servisních partnerů nebo nás kontaktujte.