Podlahové myčky pro domácnost

Běžné mopy dělají to, co umějí: vytírají. Podlahové myčky Kärcher se starají o čistotu. Skutečnou čistotu.

Chytrý úklid všech tvrdých podlah v domácnosti se s elegancí: jedním tahem odstraníte jak mokré, tak menší suché nečistoty, a to bez potřeby předchozího vysávání. Úklid je tak díky podlahové myčce snazší, rychlejší a důkladnější. Práce s ní je velmi komfortní a problémem nejsou ani kouty nebo rohy. Výhodu je i funkce samočištění (model FC 7), vysoká úspora vody, a především bateriový pohon, který činní úklid ještě flexibilnějším.


Podlahové myčky Kärcher: Kompletní sortiment

0 produkty/ů

Robotické podlahové myčky Kärcher

Kärcher TIP

Podlahové myčky do domácnosti vytírají a odstraňují i některé druhy suchých nečistot. Pokud ale sháníte pomocníka pouze na vytírání podlahy, doporučujeme vám náš elektrický mop EWM. Drží se skvěle v ruce, je dokonale obratný, lehký a vytírá bez nutnosti drhnutí.

> Zobrazit elektrické mopy


Podlahová myčka Kärcher

Mále ani velké nehody vás už nezaskočíFC 7 Cordless – to nejlepší na úklid tvrdých podlah

FC 7 Cordless dokáže ničí staré pravidlo „nejdřív vysát, pak vytřít“. Tento úžasný přístroj se postará o všechny druhy suchých i vlhkých každodenních nečistot na vaší podlaze. Díky dvěma párům protiběžných válců se práce zvládne rychle a výsledek je vždy perfektní. Stačí jedno stisknutí tlačítka na rukojeti a můžete přizpůsobit průtok vody a rychlost válce podle potřeby. Navíc, pokud narazíte na odolné skvrny, můžete použít speciální režim boost. S FC 7 Cordless tak můžete ušetřit čas i energii. A to vše bez namáčení rukou a ohýbání!Výhody, které dělají rozdíl

O 20 % lepší výsledky čištění než s mopem*

Vaše podlaha je jako jeviště a s našimi čističi ji můžete nechat zářit. Čištění podlah už nemusí být obtížné a neúčinné jako s obyčejným mopem, naše čističe dokážou provést úklid o 20 % důkladněji a s mnohem menším úsilím. Zapomeňte na stírání nečistot tam a zpět, s našimi automaticky poháněnými válečky se samočisticí funkcí se jednoduše a efektivně vyčistí celá plocha a nečistoty dr přesunou do samostatné nádrže na špinavou vodu. Podlaha zůstává téměř suchá, takže se na ni můžete vrátit už po 2 minutách. A show může pokračovat!

Výsledky čištění čističem podlah

Automatické zvlhčování

Jedině čistá voda dokáže udělat z podlahy nablýskanou plochu. Proto využívají podlahové myčky Kärcher rotační válce, které jsou z jedné strany stále zásobovány čistou vodou a z druhé strany je špinavá voda shromažďována ve speciální nádrži. Tento proces se výrazně liší od klasického čištění podlah mopem, kdy se špína spíše rozšiřuje než sbírá.

Kärcher čistič podlah s automatickým zvlhčováním

Čištění podlah o 50 % rychleji**

Dosáhněte bezchybných výsledků s našimi čističi podlah „vše v jednom“. Současně s vytíráním vysáváte všechny druhy suchých i mokrých každodenních nečistot v jediném kroku. Dokonce i v rozích a podél hran. Díky integrovaným hřebenům na vlasy snadno posbíráte i vlasy a chlupy.

Rychlé čištění s čističem podlah Kärcher

Nastavitelné úrovně čištění pro různé typy podlah a nečistot

U FC 4-4 a FC 7 Cordless můžete upravit rotaci válce a průtok vody tak, aby vyhovovaly typu nečistot a podlahy (např. úroveň 1 pro dřevěné podlahy, úroveň 2 pro kamenné podlahy). S FC 7 Cordless lze také odstranit odolné skvrny pomocí režimu boost.

Úroveň čištění pro podlahové myčky

Systém výměnných baterií pro libovolnou dobu provozu

Maximální volnost pohybu a flexibilita, stejně jako doba chodu, kterou lze podle potřeby prodloužit pomocí 4V výměnných baterií Kärcher Battery Power pro FC 4-4 a FC 2-4. Dlouhá životnost a výkon díky lithium-iontovým článkům. A co víc, výměnnou baterii lze použít ve všech ostatních 4V přístrojích Kärcher Battery Power.

Čistič podlah s výměnnou baterií

Navraťte lesk vašim podlahám

Je mnohem snazší čistit pomocí některé z našich podlahových myček. Jedná se o pohodlná zařízení typu vše v jednom nebo lehké modely napájené bateriemi.

Aku čistič podlah FC 7 odstraňuje všechny druhy každodenních suchých i mokrých nečistot

FC 7 Cordless

 

Plošný výkon cca. 135 m² na jedno nabití baterie

 • Odstraňuje všechny druhy suchých i mokrých každodenních nečistot
 • Vytírání + vysávání prachu + vysávání hrubých nečistot
 • Cca. Výdrž baterie 45 minut
 • Vhodné pro všechny tvrdé podlahy + 2 úrovně čištění + režim boost
 • Perfektní čištění v rozích a podél hran
 • Obsahuje 4 válečky + 1 univerzální čistič podlah
 • Velmi klidný chod díky protiběžným válečkům
 • Technologie 4válcového pohonu

 

Podlahová myčka FC 4-4 BATTERY SET

FC 4-4 BATTERY SET

 

Plošný výkon cca. 90 m² na jedno nabití baterie

 • Odstraňuje všechny druhy suchých i mokrých každodenních nečistot
 • Vytírání + vysávání prachu + vysávání hrubých nečistot
 • Až 30 minut provozu na jedno nabití baterie
 • Vhodné pro všechny tvrdé podlahy + 2 úrovně čištění
 • Perfektní čištění v rozích a podél hran
 • Obsahuje 2 válečky + 1 univerzální čistič podlah
 • 2x 4 V vyměnitelné baterie
Podlahová myčka FC 2-4

FC 2-4 BATTERY SET

 

Plošný výkon cca. 70 m² na jedno nabití baterie

 • Odstraňuje všechny druhy suchých i mokrých každodenních nečistot
 • Vytírání + vysávání prachu + vysávání hrubých nečistot
 • Až 20 minut provozu na jedno nabití baterie
 • Vhodné pro všechny tvrdé podlahy
 • Optimalizované čištění v rozích a podél okrajů
 • Obsahuje 1 válec + 1 univerzální čistič podlah + 4V výměnná baterie

 Leštič parket

Nyní bude leštění úplně snadné: Leštič parket FP 303 s mnoha novými funkcemi zajišťuje na všech tvrdých plochách, jako např. parketách, laminu, kamenných podlahách, PVC, korku nebo linoleu, perfektní výsledky leštění. Jeho používání je velmi snadné. Nabízí mnoho praktických detailů jako např. ergonomickou rukojeť pro ještě pohodlnější práci. Prach z leštění se snadno odsaje a kabel může být pohodlně a řádně uložen přímo na háku na navíjení kabele, který je umístěn na rukojeti

Leštič parket - leštící hlava

Trojúhelníková lešticí hlava

Díky optimalizované geometrii lešticí hlavy dosáhne přístroj při leštění dokonce i do rohů

Leštička podlah Kärcher

Zapínání a vypínání přístroje bez ohýbání se

Leštič parket FP 303 se zapíná a vypíná jednoduchým vychýlením rukojeti poté, co jste ji odblokovali nožním spínačem. Odpadá zatěžující ohýbání se

Leštič podlah lze prakticky uložit

Praktické uložení

Na rukojeti je připojen vysoce kvalitní textilní vak, který obsahuje filtrační sáček. V samostatné zásuvce na příslušenství můžete uložit prostorově úsporně odnímatelné lešticí pady.

Leštiče parket lze lehce přemístňovat

Lehce přepravitelný

Díky kolečkům s lehkým chodem lze leštič parket FP 303 přepravovat bez vynaložení velké síly.


* o 20 % lepší čisticí výkon a mnohem méně námahy (bez drhnutí, bez kbelíku, bez kontaktu s nečistotami) v testovací kategorii „vytírání“. Týká se průměrných výsledků testu účinnosti čištění, sběru nečistot a čištění hran.

** FC 7 Cordless vám umožní dosáhnout časové úspory až 50%, protože běžné nečistoty v domácnosti lze odstranit z tvrdých podlah v jediném kroku, což odstraňuje potřebu vysávat před vytřením.

*** Při čištění podlahové plochy 60 m² spotřebuje FC 7 Cordless (spotřeba: 0,4 l) až o 90% méně vody ve srovnání s tradičním mopem a kbelíkem naplněným 5 litry vody (spotřeba: 5,0 l).


Podlahové mycí stroje pro profesionályKarcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

 • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
 • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
 • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
 • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.