Příslušenství pro podlahové myčky

Podlahové mycí stroje do domácnosti jsou úžasnými pomocníky, co se týče péče o tvrdé podlahy. Šetří čas i námahu a práce s nimi je opravdu radost. Zde se můžete podívat na doplňkové příslušenství, které lze k podlahovým myčkám dokoupit.

Kromě toho doporučujeme používat pouze Kärcher čisticí prostředky pro podlahové myčky, které kromě dokonalých výsledků napění, a tak je práce s nimi mnohem jednodušší.


Válečky k podlahovým myčkám

Válečky k podlahovým myčkám FC 7 a FC 5 a elektrickému mopu EWM 2

 

Náhradní nebo nové válečky k produktům FC 7, FC 5 nebo EWM 2 si můžete zakoupit v barvě žluté nebo světle šedé. Rozdíl je jen v barvě.

Ty tmavě šedé jsou vhodné na kámen. Mají navíc hrubé štětiny, které dokonale vyčistí i odolné nečistoty a kamenným podlahám dodají potřebný lesk.

Jsou vhodné na odolné kamenné nebo keramické podlahy, nikoli však pro citlivé podlahy z přírodního kamene, jakou jsou mramor nebo terakota.

Jsou vyrobeny z kvalitního mikrovlákna, dobře sají, hodně vydrží a nedělají žmolkly. Můžete je umýt v ruce nebo vyprat v pračce na 60 °C.


Náhradní válečky k podlahové myčce FC 2-4

Válečky k podlahovým myčkám FC 2-4

 

Náhradní válečky pro podlahovou myčku FC 2-4 jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako pro ostatní myčky. Také zde najdete jak válečky univerzální, tak na kamenné podlahy. Rozdíl je jen ve velikosti válečku.


Karcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.