MANUÁLNÍ ČIŠTĚNÍ

Ruční čištění zůstává i v době účinných čisticích strojů běžnou praxí v rámci každodenního udržovacího úklidu. Rukou lze snadno a s nízkými náklady vyčistit povrchy od různých znečištění, a to i na místech, kam se nedostane žádný stroj. Navíc s přesností a jemností lidské ruky, které se nic nevyrovná. Jakožto celosvětově přední dodavatel čisticí techniky rozšiřuje společnost Kärcher soustavně i svoji nabídku profesionálních a vysoce kvalitních ručních čisticích nástrojů.

Podkategorie:

Kärcher  Úklidové vozíky, přepravní vozíky a kbelíky

Úklidové vozíky, přepravní vozíky a kbelíky

Různé základní vybavení, modulární a ergonomická konstrukce, jakož i robustní odolnost našich úklidových vozíků umožňují efektivní a hospodárné údržbové čištění.

Kärcher  Čištění podlah a povrchů od prachu

Čištění podlah a povrchů od prachu

Díky našim kvalitním výrobkům je čištění povrchů a podlah velmi snadné. Díky užitečnému pomocníkovi je úklid hotový během okamžiku - bez námahy a jednoduše.

Kärcher  Mokré čištění podlah

Mokré čištění podlah

Správné zařízení pro hospodárné a účinné mokré čištění podlah - zejména v místech, která jsou strojům obtížně přístupná.

Kärcher  Mokré čištění povrchů

Mokré čištění povrchů

Ergonomicky navržené produkty pro manuální mokré čištění povrchů. Vyznačují se špičkovou kvalitou pro vynikající sběr nečistot. Zaručují spolehlivou čistotu.

Kärcher  Čištění oken

Čištění oken

Špičková kvalita pro profesionály. Čištění skla beze šmouh vyžaduje ergonomický design, bezpečné spojovací díly a univerzální komponenty. Pro bezpečnou a hospodárnou práci.

Kärcher  Čisticí potřeby

Čisticí potřeby

Více času na důležité věci: dokonale sladěné čisticí náčiní pro ruční čištění. Pro vyšší efektivitu a rychlost v jediném okamžiku.


Zákazníci nejčastěji nakupují