MANUÁLNÍ ČIŠTĚNÍ

Ruční čištění zůstává i v době účinných čisticích strojů běžnou praxí v rámci každodenního udržovacího úklidu. Rukou lze snadno a s nízkými náklady vyčistit povrchy od různých znečištění, a to i na místech, kam se nedostane žádný stroj. Navíc s přesností a jemností lidské ruky, které se nic nevyrovná. Jakožto celosvětově přední dodavatel čisticí techniky rozšiřuje společnost Kärcher soustavně i svoji nabídku profesionálních a vysoce kvalitních ručních čisticích nástrojů.

Podkategorie:

Kärcher  Úklidové vozíky a kbelíky

Úklidové vozíky a kbelíky

Díky různému základnímu vybavení, modulární koncepci a vynikající životnosti našich úklidových vozíků vyřídíte každé údržbové čištění zcela jistě hospodárně a rychle.

Kärcher  Násady a mopy

Násady a mopy

V oblasti manuálního čištění podlah přesvědčí firma Kärcher ergonomicky promyšlenými produkty nejvyšší kvality, které se vyznačují vynikajícím pohlcením nečistot.

Kärcher  Textilní utěrky

Textilní utěrky

Zde naleznete vše pro hospodárné a efektivní čištění povrchu. Odstraníte tak nečistoty i na místech, která jsou se stroji jen těžko přístupná nebo zcela nedostupná.

Kärcher  Čištění oken

Čištění oken

Profi kvalita pro profesionály. Dokonalé čištění skla beze šmouh potřebuje ergonomický design, bezpečné spojovací díly a mnohostranné komponenty. Pro bezpečnou a hospodárnou práci.


Zákazníci nejčastěji nakupují