Parní čističe

Parní čističe nabízejí všestranné využití a zajistí vám čistou domácnost bez použití chemie. Za pomocí páry parní čistič Kärcher zničí 99,99 % všech obalených virů* a bakterií** běžných v domácnosti, které se vyskytují na tvrdých plochách, a zajistí tak maximální hygienu a zdravé prostředí pro bydlení. Své uplatnění najde především při čistění kuchyně nebo koupelny. Využít ho lze i jako parní mop nebo při zakoupení vhodného příslušenství jako parní čistič oken.


Podkategorie parních čističů:


Parní čističe Kärcher: Kompletní sortiment

Funkce zařízení
0 produkty/ů

Parní čistič Kärcher

Čištění bez chemieZákladní přehled řad parních čističů Kärcher

SC 5 EasyFix


Odstraňuje dokonce i odolné nečistoty díky inovativní funkci VapoHydro (aktivace horkou vodou). Vícestupňová regulace průtoku páry také umožňuje volbu optimálního nastavení pro příslušný povrch a stupeň znečištění.

K dispozici také jako verze "Iron" vč. tlakové parní žehličky.

Žehlení pomocí parního čističe Kärcher SC 5 EasyFix s tlakovou parní žehličkou

SC 4 EasyFix


S odnímatelnou nádrží pro jednoduché doplňování a podlahovou hubicí EasyFix pro maximální čisticí výkon a jednoduchou bezdotykovou výměnu hadříku.

K dispozici také jako verze "Iron" vč. tlakové parní žehličky.

Čistění dveří parním čističem Kärcher SC 4

SC 4 Deluxe EasyFix


SC 4 Deluxe EasyFix s LED podsvíceným prstencem a dokonalým systémem uložením příslušenství čistí pohodlně a bez přerušení díky trvale doplňovatelné a odnímatelné nádržce na vodu.

SC 4 Deluxe EasyFix

SC 3 EasyFix


S dobou zahřívání pouhých 30 sekund je okamžitě připraven k použití a lze jej průběžně doplňovat. Inovativní systém odvápňovací kartuše šetří ruční nutnost ručního odvápňování.

Čištění dřevěné podlahy pomocí SC 3 EasyFix

SC 3 Upright EasyFix


S 3stupňovou regulací průtoku páry pro různé podlahy a odnímatelnou, průběžně doplňovatelnou nádrží na vodu pro nepřerušovanou práci. Díky odvápňovací technologii není nutné žádné další odstraňování vodního kamene.

Čištění podlahy v kuchyni pomocí SC 3 Upright EasyFix

SC 3 Deluxe EasyFix


Zahřeje se za pouhých 30 sekund: SC 3 Deluxe EasyFix s LED podsvíceným prstencem a praktickým uložením příslušenství čistí bez přerušení díky trvale doplňovatelné nádrži na vodu.

SC 3 Deluxe EasyFix

SC 2 EasyFix


Perfektní základní řešení do světa parního čištění - se všemi základními funkcemi. Multifunkční příslušenství lze uložit přímo na zařízení.

Čištění stolu s Kärcher SC 2 EasyFix

SC 2 Upright EasyFix


Malý, úzký, lehký a rychle připravený k použití. Jak tvrdé podlahy, tak utěsněné dřevěné podlahy lze čistit pomocí dvoustupňové regulace průtoku páry.

Naplňte nádrž vodou z vodovodu a začněte pracovat téměř ihned - o 30 sekund později. Technologie odvápnění s vyměnitelnou odvápňovací kazetou zajišťuje jednoduchou údržbu bez dodatečného odvápňování.

SC 2 Upright EasyFix čištění podlahy v koupelně

SC 2 Deluxe EasyFix


Kompaktní SC 2 Deluxe EasyFix s osvětleným LED kroužkem pro zobrazení provozního režimu. Ideální pro všechny tvrdé povrchy v celém domě.

Čistění koupelny pomocí parního čističe Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix

SC 1 EasyFix


Rychle při ruce a ideální pro příležitostné použití. Díky kompaktní velikosti jej lze skladovat přímo na místě použití (např. kuchyně, koupelna). Navzdory praktické velikosti odstraňuje SC 1 také až 99,999 % koronavirů* a také 99,99 % typických bakterií v domácnosti.**

Čištění obkladů pomocí parního čističe Kärcher SC 1 EasyFix

Než se pustíte do parního čištění, zamyslete se, na jak náročné a časté úkoly budete multifunkční parní čistič používat. Před nákupem si raději vždy ověřte plošný výkon na jedno naplnění nádržky, aby nedocházelo ke zbytečnému přerušovanému úklidu. Výběr závisí i na tlaku páry, tedy čím vyšší tlak páry, tím lepší účinnost pro odstraňování i velmi odolných nečistot. Jednoduše řešeno: čím vyšší řada parního čističe, tím vyšší výkon a delší doba úklidu.

 

Nejlevnější parní čistič

Nejlevnější parní čistič


PARNÍ ČISTIČ SC 1

 • Vhodný do malých domácností a na příležitostný úklid.
 • S plošným výkonem na jedno naplnění až 20m2 a s dobou zahřívání 3 minuty.
 • Tlak páry 2 bary.
Koupit SC 1
Nejlepší poměr cena/výkon

Nejlepší poměr cena/výkon


PARNÍ ČISTIČ SC 3 EasyFix

 • Nejprodávanější parní čistič vhodný i do větších domácností s tlakem páry 3,5 bar.
 • Doba zahřívání jen 30 s.
 • Možnost úklidu bez přerušování.
 • Pohodlné odvápňování pomocí kartuše.
KOUPIT SC 3 EasyFix
Nejlepší parní čistič

Nejlepší parní čistič


PARNÍ ČISTIČ SC 5 EasyFix PREMIUM

 • Nejsilnější tlak páry 4,2 bary - ideální i na velmi odolné nečistoty.
 • S dobou zahřívání 3 minuty
 • Možnost práce bez přerušení.
 • Funkce VapoHydro pro velmi usazené nečistoty.
KOUPIT SC 5 EasyFix PREMIUM


Maximální hygiena: Zabíjí až 99.999 % koronavirů* a bakterií**

 

Společnost Kärcher nechala otestovat účinnost svých parních čističů v boji proti virům v nezávislé laboratoři. Výsledek: Při správném používání odstraní parní čističe z tvrdých povrchů až 99,999 % obalených virů*, jako je koronavirus nebo chřipka, a 99,99 % běžných domácích bakterií**. 

 

Protože v současnosti mají být dezinfekční prostředky vyhrazeny primárně pro zdravotní ambulantní a lůžkovou péči, mohou parní čističe významně přispívat k obecné hygieně - jak v domácnostech, tak v komerčním a průmyslovém odvětví. Obalené viry, jako je koronavirus SARS-CoV-2, mohou být neutralizovány při vysokých teplotách. Protože viry nejsou bakterie ani živé organismy, odborníci hovoří také o inaktivaci virů. V laboratoři byl na tvrdý povrch distribuován certifikovaný testovací virus (Modified-Vaccinia-Ankara-Virus), který je jedním ze zástupců obalených virů. Tato oblast byla poté vyčištěna ruční tryskou parního čističe s příslušným potahem z mikrovlákna. Bylo prokázáno, že významného snížení až o 99,999 % obalených virů lze dosáhnout při maximálním tlaku páry a s dobou čištění 30 sekund na jedné ploše.

* Testy ukázaly, že při bodovém čištění v přímém kontaktu s čištěným povrchem po dobu 30 sekund při max. tlaku páry s parními čističem Kärcher lze odstranit 99,999 % obalených virů, jako je koronavirus nebo chřipka (s výjimkou viru hepatitidy B), na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech (testovaný zárodek: Modified-Vaccinia-Ankara Virus).

** Při důkladném čištění s parním čističem Kärcher bude 99,99 % všech běžných domácích bakterií zničeno na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech za předpokladu, že rychlost čištění je max. 30 cm/s při max. výkonu páry, a to za přímého kontaktu s čištěným povrchem (testovaný zárodek: Enterococcus hirae).

Využití parních čističů v domácnosti

Karcher parní čistič zajistí maximální hygienu

Parní čistič na podlahy

Veškeré tvrdé, uzamčené podlahy jako kámen, dlažba, PVC, laminát nebo nalakované parkety budou maximálně čisté a hygienické, a to bez užití chemie.

> Zobrazit parní čističe na podlahy

> Zobrazit parní mopy

Karcher parní čističe čistí efektivně plochy v kuchyni

Parní čistič v kuchyni

Ať se jedná o armatury, obklady, skleněné nebo plastové plochy, digestoř, varnou desku nebo dřez – parní čistič SC kuchyň vyčistí hygienicky a bez větší námahy.  

Parní čistič na sprchové kouty

Parní čistič na hladké povrchy a okna

Parní čističe SC odvádějí perfektní práci i při čištění obkladů, skleněných a zrcadlových ploch, oken, armatur, sprchových koutů, spár nebo štěrbin a starají se o absolutně hygienickou čistotu.

Parní žehlička Kärcher

Parní žehlení

Kärcher parní žehlicí systém se svou vysoce kvalitní napařovací žehličkou, nepřilnavou žehlicí plochou a žehlicím prknem zkracuje dobu žehlení až o 50 %. Vyžehlené prádlo je suché a lze jej hned uložit do skříně.

> Zobrazit parní čističe se žehličkouVýhody parních čističů

 

 • Tajemství čištění párou spočívá v kombinaci vody a vysoké teploty. Voda se v přístroji zahřívá, dokud nevře - vytvoří se horká pára. Tato pára pak opouští přístroj (skrze nástavce: podlahová tryska, ruční tryska, atd.).

 

 • Malé kapky vodní páry o teplotě přibližně 100 °C dopadají na povrch rychlostí až 170 km/h. V důsledku toho se pára dostane do všech trhlin a pórů a čistí právě tam, kam při běžném mechanické čištění pomocí textilie nelze dosáhnout. 

 

 • Odolné a mastné nečistoty se uvolní během několika sekund. Poté zůstanou vyčištěné povrchy déle čisté. 

 

 • Levný provoz - postačí pouze voda a elektřina.

Skvělé řešení pro alergiky a domácnosti s dětmi


Na rozdíl od čisticích přípravků, parní čistič nezanechává na vyčištěném povrchu žádné potenciálně alergenní zbytky. Pára také váže prach, což znamená, že nejsou během úklidu vířeny žádné alergeny.

Parní čističe čistí zcela bez chemie, k úklidu postačí pouze voda a elektřina. Absenci chemickým čisticích prostředků, které mohou někdy způsobovat podráždění kuže, problémy s dýchacími cestami, nebo jiné alergické reakce, oceníte nejen v případě, když máte v domácnosti děti nebo alergiky. 

 

Lepší mop

 

Podlaha je místo pro skvělé rejdění. Bohužel nejen pro lezoucí batolata, hrající si děti a domácí zvířata, ale i pro bakterie a nečistoty.

Proto tu jsou parní čističe! Na tvrdých plochách, jako jsou kámen, dlaždice, PVC, laminát nebo zapečetěné parkety, se spolehlivě postarají o hygienickou čistotu bez zbytků chemických látek.

Podlahová hubice EasyFix opatřená lamelami zajišťuje, že se pára dostane do přímého kontaktu s podlahou na dostatečně dlouhou dobu pro dokonalé, čisté výsledky.

Parní čističe odstraní 99,99 procent všech bakterií běžných v domácnosti, které se vyskytují na tvrdých plochách. Tím jsou parní čističe Kärcher podstatně hygieničtější než běžný mop***.

Pomocí kluzáku na koberce lze nyní parním čističem Kärcher také pohodlně osvěžit kobercové podlahy. 

 

*** Při důkladném čištění parním čističem Kärcher je čisticí výkon lepší než při čištění pomocí ručního mopu a čisticích prostředků. Testováno podle mezinárodních výkonných norem.

icon_arrow


Parní čističe pro profesionályKarcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

 • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
 • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
 • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
 • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.