Parní čističe

Parní čističe nabízejí všestranné využití a zajistí vám čistou domácnost bez použití chemie. Za pomocí páry parní čistič Kärcher zničí 99,99 % všech obalených virů* a bakterií** běžných v domácnosti, které se vyskytují na tvrdých plochách, a zajistí tak maximální hygienu a zdravé prostředí pro bydlení. Své uplatnění najde především při čistění kuchyně nebo koupelny. Využít ho lze i jako parní mop nebo při zakoupení vhodného příslušenství jako parní čistič oken.


Podkategorie parních čističů:


Parní čističe Kärcher: Kompletní sortiment

Doba zahřívání (min) (min)
Topný výkon (W)
Plošný výkon (m²)
Max. tlak páry (bar)
0 produkty/ů

Parní čistič Kärcher

Čištění bez chemieZákladní přehled řad parních čističů Kärcher

SC 5 EasyFix


Odstraňuje dokonce i odolné nečistoty díky inovativní funkci VapoHydro (aktivace horkou vodou). Vícestupňová regulace průtoku páry také umožňuje volbu optimálního nastavení pro příslušný povrch a stupeň znečištění.

K dispozici také jako verze "Iron" vč. tlakové parní žehličky.

Žehlení pomocí parního čističe Kärcher SC 5 EasyFix s tlakovou parní žehličkou

SC 4 EasyFix


S odnímatelnou nádrží pro jednoduché doplňování a podlahovou hubicí EasyFix pro maximální čisticí výkon a jednoduchou bezdotykovou výměnu hadříku.

K dispozici také jako verze "Iron" vč. tlakové parní žehličky.

Čistění dveří parním čističem Kärcher SC 4

SC 4 Deluxe


SC 4 Deluxe s LED podsvíceným prstencem a dokonalým systémem uložením příslušenství čistí pohodlně a bez přerušení díky trvale doplňovatelné a odnímatelné nádržce na vodu.

SC 4 Deluxe EasyFix

SC 3 EasyFix


S dobou zahřívání pouhých 30 sekund je okamžitě připraven k použití a lze jej průběžně doplňovat. Inovativní systém odvápňovací kartuše šetří ruční nutnost ručního odvápňování.

Čištění dřevěné podlahy pomocí SC 3 EasyFix

SC 3 Upright


S 3stupňovou regulací průtoku páry pro různé podlahy a odnímatelnou, průběžně doplňovatelnou nádrží na vodu pro nepřerušovanou práci. Díky odvápňovací technologii není nutné žádné další odstraňování vodního kamene.

Čištění podlahy v kuchyni pomocí SC 3 Upright EasyFix

SC 3 Deluxe


Zahřeje se za pouhých 30 sekund: SC 3 Deluxe s LED podsvíceným prstencem a praktickým uložením příslušenství čistí bez přerušení díky trvale doplňovatelné nádrži na vodu.

SC 3 Deluxe EasyFix

SC 2 EasyFix


Perfektní základní řešení do světa parního čištění - se všemi základními funkcemi. Multifunkční příslušenství lze uložit přímo na zařízení.

Čištění stolu s Kärcher SC 2 EasyFix

SC 2 Upright


Malý, úzký, lehký a rychle připravený k použití. Jak tvrdé podlahy, tak utěsněné dřevěné podlahy lze čistit pomocí dvoustupňové regulace průtoku páry.

Naplňte nádrž vodou z vodovodu a začněte pracovat téměř ihned - o 30 sekund později. Technologie odvápnění s vyměnitelnou odvápňovací kazetou zajišťuje jednoduchou údržbu bez dodatečného odvápňování.

SC 2 Upright EasyFix čištění podlahy v koupelně

SC 2 Deluxe


Kompaktní SC 2 Deluxe s osvětleným LED kroužkem pro zobrazení provozního režimu. Ideální pro všechny tvrdé povrchy v celém domě.

Čistění koupelny pomocí parního čističe Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix

SC 1 EasyFix


Rychle při ruce a ideální pro příležitostné použití. Díky kompaktní velikosti jej lze skladovat přímo na místě použití (např. kuchyně, koupelna). Navzdory praktické velikosti odstraňuje SC 1 také až 99,999 % obalených virů* a také 99,99 % typických bakterií v domácnosti.**

Čištění obkladů pomocí parního čističe Kärcher SC 1 EasyFix

Než se pustíte do parního čištění, zamyslete se, na jak náročné a časté úkoly budete multifunkční parní čistič používat. Před nákupem si raději vždy ověřte plošný výkon na jedno naplnění nádržky, aby nedocházelo ke zbytečnému přerušovanému úklidu. Výběr závisí i na tlaku páry, tedy čím vyšší tlak páry, tím lepší účinnost pro odstraňování i velmi odolných nečistot. Jednoduše řečeno: čím vyšší řada parního čističe, tím vyšší výkon a delší doba úklidu.

 

Nejlevnější parní čistič

Nejlevnější parní čistič


PARNÍ ČISTIČ SC 1

 • Vhodný do malých domácností a na příležitostný úklid.
 • S plošným výkonem na jedno naplnění až 20m2 a s dobou zahřívání 3 minuty.
 • Tlak páry 2 bary.
 • Možnost využít ho i jako parní mop.
Koupit SC 1
Nejlepší poměr cena/výkon

Nejlepší poměr cena/výkon


PARNÍ ČISTIČ SC 3

 • Nejprodávanější parní čistič vhodný i do větších domácností s tlakem páry 3,5 bar.
 • Doba zahřívání jen 30 s.
 • Možnost úklidu bez přerušování.
 • Pohodlné odvápňování pomocí kartuše.
KOUPIT SC 3
Nejlepší parní čistič

Nejlepší parní čistič


PARNÍ ČISTIČ SC 5 SIGNATURE LINE

 • Nejsilnější tlak páry 4 bary - ideální i na velmi odolné nečistoty.
 • S dobou zahřívání 3 minuty
 • Možnost práce bez přerušení.
 • Funkce VapoHydro pro velmi usazené nečistoty.
 • Regulace páry (3 stupně)
 • Přípojka na žehličku.
 • Po registraci prodloužená záruka +1 rok.
KOUPIT SC 5


Maximální hygiena: Zabíjí až 99.999 % obalených virů* a bakterií**

Parní čistič zabíjí 99,99 % obalených virů a bakterií bez použití chemie

Společnost Kärcher nechala otestovat účinnost svých parních čističů v boji proti virům v nezávislé laboratoři. Výsledek: Při správném používání odstraní parní čističe z tvrdých povrchů až 99,999 % obalených virů*, jako je koronavirus nebo chřipka, a 99,99 % běžných domácích bakterií**. 

 

Protože v současnosti mají být dezinfekční prostředky vyhrazeny primárně pro zdravotní ambulantní a lůžkovou péči, mohou parní čističe významně přispívat k obecné hygieně - jak v domácnostech, tak v komerčním a průmyslovém odvětví. Obalené viry mohou být neutralizovány při vysokých teplotách. Protože viry nejsou bakterie ani živé organismy, odborníci hovoří také o inaktivaci virů. V laboratoři byl na tvrdý povrch distribuován certifikovaný testovací virus (Modified-Vaccinia-Ankara-Virus), který je jedním ze zástupců obalených virů. Tato oblast byla poté vyčištěna ruční tryskou parního čističe s příslušným potahem z mikrovlákna. Bylo prokázáno, že významného snížení až o 99,999 % obalených virů lze dosáhnout při maximálním tlaku páry a s dobou čištění 30 sekund na jedné ploše.

* Testy ukázaly, že při bodovém čištění v přímém kontaktu s čištěným povrchem po dobu 30 sekund při max. tlaku páry s parními čističem Kärcher lze odstranit 99,999 % obalených virů, jako je koronavirus nebo chřipka (s výjimkou viru hepatitidy B), na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech (testovaný zárodek: Modified-Vaccinia-Ankara Virus).

** Při důkladném čištění s parním čističem Kärcher bude 99,99 % všech běžných domácích bakterií zničeno na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech za předpokladu, že rychlost čištění je max. 30 cm/s při max. výkonu páry, a to za přímého kontaktu s čištěným povrchem (testovaný zárodek: Enterococcus hirae).

Využití parních čističů v domácnosti

Karcher parní čistič zajistí maximální hygienu

Parní čistič na podlahy

Veškeré tvrdé, uzamčené podlahy jako kámen, dlažba, PVC, laminát nebo nalakované parkety budou maximálně čisté a hygienické, a to bez užití chemie.

> Zobrazit parní čističe na podlahy

> Zobrazit parní mopy

Karcher parní čističe čistí efektivně plochy v kuchyni

Parní čistič v kuchyni

Ať se jedná o armatury, obklady, skleněné nebo plastové plochy, digestoř, varnou desku nebo dřez – parní čistič SC kuchyň vyčistí hygienicky a bez větší námahy.  

Parní čistič pro čištění koupelny a oken

Parní čistič na hladké povrchy a okna

Parní čističe SC odvádějí perfektní práci i při čištění obkladů, skleněných a zrcadlových ploch, oken, armatur, sprchových koutů, spár nebo štěrbin a starají se o absolutně hygienickou čistotu.

Parní žehlička Kärcher

Parní žehlení

Kärcher parní žehlicí systém se svou vysoce kvalitní napařovací žehličkou, nepřilnavou žehlicí plochou a žehlicím prknem zkracuje dobu žehlení až o 50 %. Vyžehlené prádlo je suché a lze jej hned uložit do skříně.

> Zobrazit parní čističe se žehličkou

Lepší mop

 

Podlaha je místo pro skvělé rejdění. Bohužel nejen pro lezoucí batolata, hrající si děti a domácí zvířata, ale i pro bakterie a nečistoty.

Proto tu jsou parní čističe! Na tvrdých plochách, jako jsou kámen, dlaždice, PVC, laminát nebo zapečetěné parkety, se spolehlivě postarají o hygienickou čistotu bez zbytků chemických látek.

Podlahová hubice EasyFix opatřená lamelami zajišťuje, že se pára dostane do přímého kontaktu s podlahou na dostatečně dlouhou dobu pro dokonalé, čisté výsledky.

Parní čističe odstraní 99,99 procent všech bakterií běžných v domácnosti, které se vyskytují na tvrdých plochách. Tím jsou parní čističe Kärcher podstatně hygieničtější než běžný mop***.

Pomocí kluzáku na koberce lze nyní parním čističem Kärcher také pohodlně osvěžit kobercové podlahy. 

 

*** Při důkladném čištění parním čističem Kärcher je čisticí výkon lepší než při čištění pomocí ručního mopu a čisticích prostředků. Testováno podle mezinárodních výkonných norem.

icon_arrow


Parní čističe pro profesionályKarcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

 • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
 • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
 • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
 • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.