Signature line

Opradu WOW. Pouze ty nejlepší a nejinovativnější produkty pro domácnost nesou podpis Alfreda Kärchera a jsou součástí Signature Line*.

Alfred Kärcher


Alfred Kärcher, zakladatel naší společnosti, byl vášnivým vizionářem a skutečným průkopníkem WOW. Jeho jméno je synonymem pro inovace a nejvyšší standardy kvality. Na jeho počest jsme vytvořili novou řadu špičkových zařízení: Signature Line. Podpis podtrhuje ducha inovace a kvality, díky kterému jsou stroje Signature Line nejlepšími produkty Kärcher ve své kategorii.

Alfred Kärcher

Vyberte to nejlepší z nejlepšího


Kdyby tak bylo snadné vybrat to nejlepší. U nás poznáte nejvýkonnější, inovativní produkty pro domácnost podle kvalitního balení a samozřejmě originálního podpisu Alfreda Kärchera. Špičková zařízení řady Signature Line přicházejí s ještě komplexnějším vybavením než naše ostatní produkty a někdy obsahují exkluzivní příslušenství, které je dostupné pouze pro tyto produkty.

WV Signature Line

Prodloužená záruka +1 rok

Pokud zaregistrujete svůj stroj Signature Line v aplikaci Home & Garden, můžete využít další rok záruky. Aplikace nejen pomáhá s montáží, ale také vás provede prvním spuštěním, poskytuje tipy pro nejlepší výsledky čištění a mnoho dalšího.

K prodloužení záruční lhůty

Produkty Signature Line

*Sortiment je k dispozici pouze u vybraných prodejců.


Karcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.