Profesionální vysavače

Vysávání od A do Z. Profesionální vysavače na vysávání mokrých a suchých nečistot a kartáčové vysavače Kärcher nabízejí optimální řešení pro průmysl, obchod, živnosti, automobilový průmysl, úklidové služby a řemesla. Přesvědčí vás vysokou kvalitou a dlouhou životností, inovativní technologií filtru a výjimečným obslužným komfortem.

Podkategorie vysavačů pro profesionály:

Kärcher  Vysavače na vysávání mokrých a suchých nečistot

Vysavače na vysávání mokrých a suchých nečistot

Jsou nepostradatelné: vysavače na vysávání mokrých a suchých nečistot jsou připravené na jakoukoliv nečistotu. Je jedno, zda se jedná o suché, vlhké nebo tekuté nečistoty: odpovídající přístroje od Kärcheru vysají všechno. Tak můžete vysavače využít samozřejmě čistě jako vysavač na mokré nečistoty nebo jen jako vysavač na suché nečistoty.

Kärcher  Vysavače na suché nečistoty

Vysavače na suché nečistoty

Kompaktní a s nízkou hlučností: malé, mobilní vysavače Kärcher na vysávání suchých nečistot jsou přizpůsobeny požadavkům profesionálních zákazníků.


Profesionální vysavače dle použití

Pomůžeme vám vybrat ten správný úklidový vysavač pro váš obor.

Zákazníci nejčastěji nakupují:


Vysavač je tak dobrý, jak výkonný je jeho filtr

Filtry pro profesionální vysavače

 

Naše filtry pro profesionální vysavače jsou prvotřídní a některé jsou dokonce jedinečné.

Prach, který nevznikl, nemůže nikoho ohrozit. Účinnou prevencí před vznikem prachu je přímé odsávání na elektrickém nástroji. K tomuto účelu jsou připraveny speciální filtry na různé třídy prachu.

 

Barevné značení filtrů - bezpečné, snadné.

Naše filtry jsou barevně označeny pro jejich snadný výběr a správné použití.

Hnědá je určená pro prach z dřeva a vláken. Červená znamená HEPA. Černá označuje nejtěžší aplikace. Modré lze použít kdekoli. A zelená je určena pro suchý prach a vysokou efektivitu.

Profesionální vysavače - poptávkový formulář

Potřebujete poradit s výběrem vhodného vysavače pro váš provoz? Neváhejte a napište nám. Případně kontaktujte obchodního zástupce ve vašem kraji.

Pokud jste soukromá osoba, uveďte prosím Jméno a příjmení

*

* povinné pole