Profesionální vysavače

Vysávání od A do Z. Profesionální vysavače na vysávání mokrých a suchých nečistot a kartáčové vysavače Kärcher nabízejí optimální řešení pro průmysl, obchod, živnosti, automobilový průmysl, úklidové služby a řemesla. Přesvědčí vás vysokou kvalitou a dlouhou životností, inovativní technologií filtru a výjimečným obslužným komfortem.

Kärcher  Vysavače na vysávání mokrých a suchých nečistot

Vysavače na vysávání mokrých a suchých nečistot

Jsou nepostradatelné: vysavače na vysávání mokrých a suchých nečistot jsou připravené na jakoukoliv nečistotu. Je jedno, zda se jedná o suché, vlhké nebo tekuté nečistoty: odpovídající přístroje od Kärcheru vysají všechno. Tak můžete vysavače využít samozřejmě čistě jako vysavač na mokré nečistoty nebo jen jako vysavač na suché nečistoty.

Kärcher  Vysavače na suché nečistoty

Vysavače na suché nečistoty

Kompaktní a s nízkou hlučností: malé, mobilní vysavače Kärcher na vysávání suchých nečistot jsou přizpůsobeny požadavkům profesionálních zákazníků.

Průmyslové odsávací systémy Ringler

Odsávací systémy

Ringler je již přes 40 let renomovaným výrobcem malých mobilních průmyslových vysavačů, stacionárních odsávacích systémů s potrubními konstrukcemi a odprašovacími zařízeními s individuálně koncipovanými detekčními jednotkami.

Profesionální vysavače - poptávkový formulář

Potřebujete poradit s výběrem vhodného vysavače pro váš provoz? Neváhejte a napište nám. Případně kontaktujte obchodního zástupce ve vašem kraji.

*

* povinné pole