Každý den je stvořen pro velké cíle

Milujeme výzvy – vaše výzvy. Ať už jde o každodenní nebo mimořádný úklid – v Kärcher chceme, aby byl váš každodenní život jednodušší, lepší a příjemnější. Díky výkonným a efektivním produktům vám pomůžeme dosáhnout velkých výsledků.

Co nás pohání vpřed?

Naše inovační filozofie: inovace je to, co prospívá lidem. Jsme perfekcionisté, vždy přehodnocujeme systémy a návrhy. Máme odvahu změnit zaběhlé postupy a realizujeme věci místo toho, abychom o nich jen mluvili. Výsledkem naší filozofie jsou řešení s přesvědčivým výkonem, kvalitou a ovládáním. Pro nás je čistota nejlepší výzvou na světě. Na tom pracujeme. Každý den.

 

Skupina Kärcher.

Kärcher Futuretech

Kärcher Futuretech

Společnost Kärcher Futuretech GmbH ve Schwaikheimu vyvíjí, vyrábí a prodává modulární produkty a systémová řešení pro rychlé a mobilní nasazení v katastrofických a krizových oblastech. Společnost poskytuje systémy v těchto produktových skupinách: zásobování vodou, mobilní stravovací zařízení, vojenské tábory a ochrana CBRN (chemické, biologické, radiologické a jaderné materiály).

Ringler

Ringler

Ringler GmbH ve Waldstetten je uznávaným dodavatelem vysoce výkonných vysavačů pro různé průmyslové požadavky. Produktová řada společnosti zahrnuje mobilní průmyslové vysavače, stacionární sací systémy se stavbou potrubí a systémy odsávání prachu. Sací systémy Ringler hrají důležitou roli při čištění výrobních zařízení, bezpečnosti práce, kontrole znečištění ovzduší a ochraně životního prostředí.

WOMA

WOMA

WOMA GmbH v Duisburgu je renomovaným výrobcem vysokotlakých pístových čerpadel, ultravysokotlakých strojů a nástrojů pro vodní paprsky. Společnost se může pochlubit desítkami let zkušeností s vývojem a výrobou stacionárních a mobilních vysokotlakých systémů v oblasti čištění vysokotlakých vodních paprsků a v průmyslových aplikacích s provozním tlakem do 4 000 barů.

Zoi TechCon GmbH

Zoi

Zoi TechCon GmbH se zaměřuje na využití nových technologií v podnikovém prostředí. Vše, co Zoi dělá, zahrnuje vývoj softwaru a transformaci veřejného cloudu. Jako mladý zaměstnavatel v centru Stuttgartu s pobočkami v Berlíně a Lisabonu inspiruje Zoi talentované lidi z mnoha zemí a oborů k řešení digitálních výzev, kterým čelí globální středně velké společnosti a průmysl.

Interpool

interpool

Jako přední poskytovatel diagnostických služeb se společnost Interpool Personal GmbH, mezinárodní poradenská firma v oblasti řízení lidských zdrojů, specializuje na nábor, rozvoj a výběr kvalifikovaných pracovníků, manažerů a praktikantů po celém světě.

Service Partner One

SoniQ Services

SoniQ Services GmbH, se sídlem v Berlíně, nabízí radikálně nový digitální systém vyvinutý speciálně pro dodavatele stavebních služeb. Tato technologická platforma digitálně integruje a propojuje celý hodnotový řetězec a jeho účastníky. To zajišťuje nejlepší možný zážitek ze služeb.

Kärcher New Venture

Kärcher New Venture

Kärcher New Venture spojuje lidi, nápady, obchodní příležitosti a kapitál. Jako strategický partner a investor Kärcher New Venture umožňuje inovativním a dynamickým zakladatelům dále rozvíjet jejich zakládání a formovat budoucí úklidový průmysl ve spolupráci s Kärcher.

Kärcher Municipal GmbH

Kärcher Municipal GmbH

Kärcher Municipal GmbH je jedním z předních světových výrobců multifunkčních vozidel pro zimní údržbu, čištění chodníků, péči o zeleň a pro řadu speciálních aplikací. Nová společnost sídlí v Reutlingenu, kde jsou umístěny centrální funkce jako administrativa, prodej, produktový management, nákup a vývoj. Schwaikheim u Winnendenu je i nadále domovem kompetenčních oblastí pro vývoj zametacích systémů.

Prostřednictvím otevřeného dialogu s našimi zákazníky vytváříme partnerství. Naše produkty a služby poskytují optimální řešení problémů s velkým přínosem pro zákazníka. Problémy zákazníků jsou řešeny rychle a flexibilně.

Uznáváme, že kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci, kteří si svou práci užívají, jsou pro společnost Kärcher velkým faktorem úspěchu.

 

Více informací

Všechny vztahy společnosti Kärcher, vnitřní i vnější, se řídí důvěrou, loajalitou, otevřeností, spravedlností, spolehlivostí a vzájemným respektem. Všechny zkušenosti a znalosti dostupné ve společnosti začleňujeme do týmové práce a aktivní výměny informací.

Nabízíme čisticí systémy, čisticí prostředky a služby pro rekreaci, domácnost, obchod a průmysl s optimálním poměrem cena/výkon.

Kärcher je mezinárodní společnost a považuje se za vzor. Naším cílem je mít vedoucí postavení na trhu, inovace, kvalitu a image, jakož i vedoucí postavení na světovém trhu v každém z našich obchodních segmentů.

Jako inovativní lídři nastavujeme standardy v oblasti technologií, služeb a designu, abychom našim zákazníkům poskytli optimální výhody a uspokojili požadavky našich zákazníků. Naše inovace jsou přesvědčivé a naplňují naše zákazníky nadšením.

Značka Kärcher je po celém světě spojena se špičkovým výkonem, inovacemi a kvalitou. Naším cílem je neustále posilovat image naší značky.

Naši dodavatelé jsou integrováni do řetězce přidané hodnoty. Neustále pracujeme na zlepšování výrobních procesů a optimalizaci úrovně vlastní výroby. Garantujeme konkurenceschopnost v kvalitě a nákladech naší ochotou ke změně a naší rychlostí a flexibilitou.

Výroba a nákup

Kärcher přebírá společenskou odpovědnost: Ve všech zemích respektujeme místní hodnoty a standardy, lidská práva a právní a sociální systémy - ve smyslu dobrého občana.

Více informací

Vytváříme naše produkty, služby a procesy způsobem šetrným k životnímu prostředí. Kamkoli působíme, splňujeme ekologické požadavky a zodpovědně využíváme veškeré zdroje, které máme k dispozici.

Zvýšíme své zisky a finanční sílu ziskovým růstem. Tím bude zajištěna existence a dlouhodobý rozvoj naší společnosti. Naše podnikatelské chování je založeno na prioritě zachování naší finanční nezávislosti a svobody rozhodování. Navíc interně generovaný růst má přednost před akvizicemi.

Akcionáři se ztotožňují se společností. Kärcher zůstane rodinnou společností.

Údaje, čísla a fakta za rozpočtový rok 2022

 

Alfred Kärcher SE & Co. KG dosáhla v roce 2022 obratu 3,16 miliardy eur, což je nejvyšší obrat v její historii. Rodinný podnik zaměstnává 15 330 lidí ve 150 společnostech v 80 zemích. Více než 50 000 servisních středisek zajišťuje bezproblémové zásobování zákazníků po celém světě. Společnost Kärcher si stanovila cíl zaměřit společenskou angažovanost firmy na zachování hodnot. V rámci kulturního sponzoringu bylo od roku 1980 vyčištěno a restaurováno více než 160 památek po celém světě.

Roční obrat a počet zaměstnanců

Aktuální seznam aktivních patentů a stáří zařízení (Poznámka: 678 aktivních patentů)

Výrobky Kärcher prodává více než 150 společností v 80 zemích.

Kulturní sponzoring společnosti Kärcher: od roku 1980 bylo po celém světě obnoveno více než 150 památek.

Kulturní sponzoring Kärcher
Mount Rushmore

Naše poslání.

 
ESC

Vaše potřeby. Naše řešení.

 
Road Trains

Naším motorem jste vy.

 
Alfred Irene Kärcher

Inovativní. Od samého začátku.