Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Čističe teras

Váš parťák pro čištění terasy. Zapomeňte na únavné ruční drhnutí. Jednoduše připojte elektrický kabel a zahradní hadici, a za pár minut si již můžete vychutnat chladný nápoj na čisté terase. Rotující válcové kartáče a voda rovnoměrně čistí a odstraňuje i odolné a hluboce usazené nečistoty. Množství vody lze snadno regulovat, takže spotřebujete jenom tolik vody, kolik je skutečně zapotřebí. Nečistoty se uvolní a současně spláchnou z terasy.

Patio Cleaner

Produkty


Mytí stroj na terasy lze využít i na střechách

Efektivní a rovnoměrné čištění

Inovativní válcové kartáče s reverzním otáčením zajišťují důkladné a rovnoměrné čištění dřevěných teras - a slibují vynikající výsledky.

Mycí stroj na terasy šetří vodu

Rozumná spotřeba místo plýtvání vodou

Manuální regulace vody zajišťuje, že při čištění se spotřebuje jenom tolik vody, kolik je zapotřebí.

Mycí stroj na terasy čistí až po okraj

Čištění až po okraj

Vzhledem k tomu, že je motor upevněn ve středu zařízení, mohou válcové kartáče čistit až po okraj.

Mycí stroj na terasy Kärcher je ergonomický

Ergonomická pracovní poloha

PCL 4 byl ergonomicky navržen tak, aby bylo vždy možné udržet vzpřímenou pracovní polohu bez ohledu na to, jak jste vysoký.

Použití čističe teras na kamenné povrchy

Použitelný na různé vnější povrchy

Kartáče na dřevo, které jsou součástí přístroje, mohou být rychle a bez potřeby náradí nahrazeny kartáči pro čištění hladkých kamenných obkladů.


Nový lesk - pro vaši terasu

Rok za rokem: terasa zoufale potřebuje generální úklid. Slunce, déšť, sníh a led zanechaly stopy; mech a jiné nečistoty kazí dojem. Naštěstí, smeták, koště a kbelík mohou zůstat přesně tam, kde jsou: ve skříni. Čištění je nyní nejen rychlejší, ale také mnohem důkladnější a jednodušší: s mycím strojem na terasy Kärcher PCL 4.

icon_arrow


Efektivní a rovnoměrné čištění terasy

PCL 4 důkladně a rovnoměrně odstraňuje i tvrdošíjnou špínu díky kombinaci rotujících válcových kartáčů, nastavitelnému objemu vody a silnému motoru.

Válcové kartáče, které jsou součástí přístroje, jsou ideální pro čištění dřevěných krytin ve venkovních prostorách. Jako další příslušenství lze objednat kartáče pro čištění hladkých kamenných povrchů.