Průmyslové vysavače

Silné pro náročné úkoly V průmyslu vznikají v procesu látky v takových množstvích, u kterých se i ty nejsilnější profesionální vysavače dostávají na své hranice. Tyto látky, jako třísky s ostrými hranami, agresivní chladiva a hořlavý prach, zvládnete spolehlivě a v souladu s pravidly pro recyklaci odsát ve velkém množstí a v krátké době pouze se speciálními průmyslovými vysavači.

Kärcher Silné pro náročné úkoly
Kärcher  Průmyslové vysavače na kapaliny / třísky a špony

Průmyslové vysavače na kapaliny / třísky a špony

Naše robustní průmyslové vysavače zvládnou trvale a spolehlivě i velké množství abrazivních třísek a maziv. Proto jsou naše průmyslové vysavače vaší první volnou pro vysávání třísek a emulzí například na frézách a moderních obráběcích centrech.

Kärcher  Průmyslové vysavače pro pevné látky / prach

Průmyslové vysavače pro pevné látky / prach

Objevte naše široké produktové portfolio průmyslových vysavačů se speciální filtrační technologií k vysávání jemných a hrubých pevných látek a prachu. Tyto průmyslové vysavače jsou vybavené kvalitní filtrační technologií pro zdraví škodlivé látky a nabízejí díky čištění filtru mimořádně dlouhé pracovní intervaly.

Kärcher  Průmyslové vysavače Ex

Průmyslové vysavače Ex

S našimi průmyslovými vysavači testovanými a chráněnými proti explozi pro ATEX zónu 22 s třídami prachu M a H máte vždy optimální řešení pro vysávání výbušného prachu.

Příslušenství pro sací technologie Kärcher a Ringler

Příslušenství pro sací technologie

Každý úklid efektivně dokončíte díky správnému příslušenství. Vyberte si vhodné díly nebo sady podle svých požadavků z naší kompletní a chytré řady příslušenství pro systémy - od komplexního čištění podlah až po stacionární příslušenství pro vysávání a odprašování.

Řešení pro každý úkol

S našimi průmyslovými vysavači a odsávacími systémy Kärcher vám nabízíme řešení pro každý úkol v oblasti průmyslového vysávání: ať už flexibilní a mobilní nebo stacionární, pro vysávání všeho od hrubých hoblin až po nejmenší prachové částice, pro malé nebo velké množství materiálu, pro kapaliny nebo pevné látky, pro běžné nebo nebezpečný materiály.

Průmyslové vysavače, odsávací a odprašovací systémy Kärcher

Průmyslové vysávání a odsávání

Díky svým různým odvětvím, klade průmysl na průmyslové vysávání a odsávání zvláštní požadavky: integraci procesů, velká množství odsávaného materiálu různé konzistence, nebezpečné látky, úzké časové úseky a mnoho dalšího. Proto je zapotřebí nasadit a kombinovat univerzální i speciální stroje a systémy. S Kärcher máte k dospozici všechnu vysávací a odprašovací techniku a centrální systémy pro různá průmyslová odvětví.

Řešení na míru

To správné řešení pro speciální úkoly.

Individuální řešení průmyslového vysávání a odsávání

Individuální řešení průmyslového vysávání

Požadavky řešení průmyslového vysávání a odprašování v průmyslu mohou být velmi specifické. Každý systém plánujeme individuálně podle vašich konkrétních potřeb. Naše služby nabízíme od jednoduchého mobilního řešení až po vysoce komplexní, speciálně přizpůsobená a přímá řešení pro vakuové potrubí. S více než 50 lety zkušeností s vývojem a realizací systémů průmyslového vysávání jsme vaším kompetentním partnerem. Ve výsledku získáte efektivní kompletní řešení od jednoho dodavatele, z jednoho zdroje.

Rohrleitungen

Stacionární průmyslové vysavače - na míru

Naše stacionární průmyslové vysavače můžete použít jako systém pro jednoho nebo více uživatelů se stacionárními odsávacími místy nebo vysávání integrovat přímo do výrobního procesu. Nabízíme vám všechny potřebné komponenty, od sacích bodů a příslušenství až po individuálně přizpůsobená potrubí.

Instalace průmyslového vysavače na míru

Reference našeho klienta na průmyslový vysavač IVR 100/60 na míru

Zákazník, který se zabývá výrobou tvrzeného kamene potřeboval vyřešit každodenní údržbu a úklid výrobních prostor okolo míchacích věží, kde dochází k hromadění velkého množství usazeného prachu. 

Řešení: instalovali jsme stroj, který vysává zbytky cementu a velmi jemný kamenný prach. 

 

> Více o zakázce průmyslového vysavače na míru

 


Nabízíme více než 50 let zkušeností z oblasti průmyslového vysávání

S průmyslovým systémem Kärcher budete těžit z více než 50 let zkušeností. Jsme v úzkém kontaktu s našimi zákazníky po celém světě, abychom společně analyzovali stávající a nové úkoly a optimálně přizpůsobili naše produkty těmto aplikacím.

Průmyslové vysavače / odsávací systémy - poptávkový formulář

Potřebujete poradit s výběrem vhodného vysavače pro váš provoz? Neváhejte a napište nám. Konzultovat můžete telefonicky, přes kontaktní formulář, nebo si můžete domluvit termín osobní návštěvy.

Petr KADLEČEK

Specialista pro prodej průmyslových vysavačů a stacionárních odsávacích systémů Česká republika

Telefonický kontakt:
tel.: 702 292 884

*

* povinné pole