Průmyslové vysavače

Od mobilního stroje až po odsávací zařízení na klíč Vysoký sací výkon vyhovující všem požadavkům: s vysavači Kärcher na vysávání mokrých a suchých nečistot v odpovídajícím vybavení v průmyslových oblastech vysajete dokonce tekutiny a hořlavé prachy.

Kärcher  Třída Super

Třída Super

I zde Kärcher vyniká svými odbornými znalostmi na úseku čištění. S vysoce výkonnými průmyslovými vysavači do 7,5 kW, které zvládnou i ty nejnáročnější podmínky. Vysavače třídy Super jsou vhodné pro mobilní, jakož i stacionární vysávání.

Kärcher  Třída Střední

Třída Střední

Mnohostranné vysavače střední třídy se dodávají se dvěma popř. třemi bypassovými motory a kompresorem postranního kanálu. Hvězdicový a rukavicový filtr těchto vysavačů jsou obzvláště vhodné pro silně přilnavé a adhezní vysávané nečistoty.

Kärcher  Třída Kompakt

Třída Kompakt

Kärcher řada IVC je vybavena stabilním, snímatelným ergonomickým podvozkem s madlem pro tlačení stroje, zaručuje tak nejvyšší mobilitu. Kromě toho nabízí přístroje při dosažení maximální hladiny kapaliny její spolehlivé vypnutí, jakož i osvědčené a inovativní automatické očištění filtru Tact².

Kärcher  Vysavače do výbušného prostředí

Vysavače do výbušného prostředí

Průmyslové vysavače testované a chráněné proti explozi pro ATEX zónu 22 s třídou prachů M a H. Optimální řešení pro vysávání zdraví ohrožujících prachů v oblastech ohrožených prachovou explozí.

Kärcher  Přístavné vysavače

Přístavné vysavače

Pro kompaktní přístavné vysavače nenáročné na místo se najde vždy vhodné umístění - i u výrobních linek. Vysavače jsou vybaveny kompresorem postranního kanálu a díky tomu také použitelné v třísměnných provozech.

Kärcher  Vysavače na tekutiny a špony

Vysavače na tekutiny a špony

Vysoce výkonné vysavače na tekutiny a špony jsou jako ušité na míru pro náročný trvalý provoz v průmyslu, jsou dostupné s různými druhy pohonu. Koš na hobliny odděluje špony od tekutiny, takže oboje může být znovu samostatně upotřebeno.

Příslušenství pro sací technologie Kärcher a Ringler

Příslušenství pro sací technologie

Každý úklid efektivně dokončíte díky správnému příslušenství. Vyberte si vhodné díly nebo sady podle svých požadavků z naší kompletní a chytré řady příslušenství pro systémy - od komplexního čištění podlah až po stacionární příslušenství pro vysávání a odprašování.

Řešení pro každý úkol

S našimi průmyslovými vysavači a odsávacími systémy Kärcher vám nabízíme řešení pro každý úkol v oblasti průmyslového vysávání: ať už flexibilní a mobilní nebo stacionární, pro vysávání všeho od hrubých hoblin až po nejmenší prachové částice, pro malé nebo velké množství materiálu, pro kapaliny nebo pevné látky, pro běžné nebo nebezpečný materiály.

Průmyslové vysavače, odsávací a odprašovací systémy Kärcher

Průmyslové vysávání a odsávání

Díky svým různým odvětvím, klade průmysl na průmyslové vysávání a odsávání zvláštní požadavky: integraci procesů, velká množství odsávaného materiálu různé konzistence, nebezpečné látky, úzké časové úseky a mnoho dalšího. Proto je zapotřebí nasadit a kombinovat univerzální i speciální stroje a systémy. S Kärcher máte k dospozici všechnu vysávací a odprašovací techniku a centrální systémy pro různá průmyslová odvětví.

Průmyslové vysavače pro různá průmyslová odvětví

Cokoliv a kdekoliv potřebujete vysát nebo odsát. Mobilní i stacionární stroje přímo navržené pro průmyslové vysávání a odsávání dle daného průmyslového odvětví.

Řešení na míru

To správné řešení pro speciální úkoly.

Individuální řešení průmyslového vysávání a odsávání

Individuální řešení průmyslového vysávání

Požadavky řešení průmyslového vysávání a odprašování v průmyslu mohou být velmi specifické. Každý systém plánujeme individuálně podle vašich konkrétních potřeb. Naše služby nabízíme od jednoduchého mobilního řešení až po vysoce komplexní, speciálně přizpůsobená a přímá řešení pro vakuové potrubí. S více než 50 lety zkušeností s vývojem a realizací systémů průmyslového vysávání jsme vaším kompetentním partnerem. Ve výsledku získáte efektivní kompletní řešení od jednoho dodavatele, z jednoho zdroje.

Rohrleitungen

Stacionární průmyslové vysavače - na míru

Naše stacionární průmyslové vysavače můžete použít jako systém pro jednoho nebo více uživatelů se stacionárními odsávacími místy nebo vysávání integrovat přímo do výrobního procesu. Nabízíme vám všechny potřebné komponenty, od sacích bodů a příslušenství až po individuálně přizpůsobená potrubí.

Nabízíme více než 50 let zkušeností z oblasti průmyslového vysávání

S průmyslovým systémem Kärcher budete těžit z více než 50 let zkušeností. Jsme v úzkém kontaktu s našimi zákazníky po celém světě, abychom společně analyzovali stávající a nové úkoly a optimálně přizpůsobili naše produkty těmto aplikacím.

Průmyslové vysavače / odsávací systémy - poptávkový formulář

Potřebujete poradit s výběrem vhodného vysavače pro váš provoz? Neváhejte a napište nám. Případně kontaktujte obchodního zástupce ve vašem kraji.

*

* povinné pole