Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Sportovní sponzoring

Fandíme sportu. Podporujeme lokální i mezinárodní sportovní akce. Kärcher tak můžete potkat třeba na cyklozávodech, Rallye Dakar nebo na dalších sportovních událostech, oslavujících pevnou vůli a radost z pohybu.

sponzoring-titulni-fotka
karcher__na_hard_dog_race_2019

Hard Dog Race 2019

Kde je prach a bláto, tam musí být i Kärcher! Proto podporujeme překážkový závod se psy, kteří společně se svými pány překonávají hory bahna, vodu, nespoutanou přírodu a speciální překážky. Základy závodu Hard Dog Race položil bývalý armádní voják, milovník psů, OCR závodů a bojových sportů Andras Púza v Maďarsku. V Česku se tento závod koná již podruhé, a to 14. září 2019 na motokrosové dráze v Opatově u Svitav.

karcher_sponzoring_blinduro

Blinduro 2019

Špičkový český biker Michal Prokop pořádá již pár let svůj seriál enduro závodů s názvem Blinduro. U toho přece Kärcher nemůže chybět! Naše mycí stanice tak mohou účastníci využít během pěti závodů konaných od půlky května do půlky řijna.

NOVA CUP

NOVA CUP 2019

Jsme hrdými sponzory cyklistického seriálu NOVA CUP 2019. Ten letošní startuje již druhou dubnovou sobotu. Již tradičně si mohou závodníci svoje kolo vyčistit tlakovými myčkami Kärcher v mycích boxech. Do soutěže v rámci tohoto cyklistického seriálu jsme pro výherce připravili ceny, které ocení nejen při péči o kolo.

 

toi toi cup

Toi Toi Cup 2019

Fandíme i cyklokrosu, a proto sponzorujeme závody Toi Toi Cup. Podporu závodníkům zajišťují naše mycí stanoviště s tlakovými myčkami, aby si po jízdě mohli dát svá kola opět "do pucu".

mrčr horských kol

Závody českého poháru MTB 2019

Jsme součástí Českého poháru horských kol. A protože závodníci chtějí i na tomto seriálu závodů svým kolům dopřát řádnou pozávodní péči, ani zde nemohou chybět naše mycí boxy s tlakovými myčkami.

dakar 2019

Rallye Dakar 2019

Specialista na čištění bude „čisticím truckem“ speciálně zkonstruovaným k tomuto účelu doprovázet rallye a starat se den za dnem o čistotu.

Všechny týmy mají možnost zbavit vysokotlakými čističi svá vozidla prachu a nečistot dříve, než budou přes noc připravena na další den. Oblíbený servis je k dispozici každý den v kempech.

RallyeDakar2015

Rallye Dakar 2018

Již od roku 2014 jsme hrdými sponzory Rallye Dakar, kde slavíme velký úspěch s našimi mycími parky. Staráme se zde o čistotu vozidel závodních týmů. Sledujte s námi dění na Rallye Dakar Dakar 2018.

Bagira

Buggyra Racing

Naše společnost Kärcher je již několik let oficiálním sponzorem Rallye Dakar - nejslavnější pouštní rally na světě, kde se staráme o čistotu závodních vozidel. Nyní jsme se stali také partnerem našeho českého týmu TATRA Buggyra Racing. Sledujte s námi ZDE aktuální dění na aktuálně probíhající Rallye Dakar 2018.

kolo pro život

Kolo pro život

Stali jsme se sponzory cyklistického seriálu pro závodníky, pohodáře i rodiny Kolo pro život. Kolo pro život se od roku 2000 stalo největším a nejpopulárnějším seriálem bikerů u nás. Je akcí pro všechny výkonnostní kategorie, včetně malých dětí a starších ročníků, a dokonce i pro ty, kteří se rozhodnou dělat cyklistům doprovod. Závodníci mohou na trase využít naše mycí stanice a svá kola si zde očistit.

enduro hunters

MMČR a PČR enduro cross country

Kärcher se stal hrdým sponzorem Enduro cross country. Na jaře 2017 jsme se účastnili MMČR a PČR v Uhlířských Janovicích, kde jsme pro závodníky připravili mycí stanoviště, kde měli možnost si své závodní crossky umýt.