Sportovní sponzoring

Fandíme sportu. Podporujeme lokální i mezinárodní sportovní akce. Kärcher tak můžete potkat třeba na cyklozávodech, Rallye Dakar nebo na dalších sportovních událostech, oslavujících pevnou vůli a radost z pohybu.

Sportovni-sponzoring-Karcher
dakar 2019

Rallye Dakar

Již od roku 2014 provozujeme na každé etapě čisticí stanici, kterou využívají závodníci a jejich týmy pro udržení vozidel v čistotě, aby mohli bezpečně celý seriál absolvovat.

karcher_sponzoring_blinduro

Blinduro

Špičkový český biker Michal Prokop pořádá již pár let svůj seriál enduro závodů s názvem Blinduro. U toho přece Kärcher nemůže chybět! Naše mycí stanice tak mohou účastníci využít během pěti závodů konaných napříč celou Českou republikou.

toi toi cup

Toi Toi Cup 2019

Fandíme i cyklokrosu, a proto sponzorujeme závody Toi Toi Cup. Podporu závodníkům zajišťují naše mycí stanoviště s tlakovými myčkami, aby si po jízdě mohli dát svá kola opět "do pucu".

karcher__na_hard_dog_race_2019

Hard Dog Race 2019

Kde je prach a bláto, tam musí být i Kärcher! Proto podporujeme překážkový závod se psy, kteří společně se svými pány překonávají hory bahna, vodu, nespoutanou přírodu a speciální překážky. Základy závodu Hard Dog Race položil bývalý armádní voják, milovník psů, OCR závodů a bojových sportů Andras Púza v Maďarsku. V Česku se tento závod konal již podruhé, a to 14. září 2019 na motokrosové dráze v Opatově u Svitav.

mrčr horských kol

Český pohár MTB 2019

Jsme součástí Českého poháru horských kol. A protože závodníci chtějí i na tomto seriálu závodů svým kolům dopřát řádnou pozávodní péči, ani zde nemohou chybět naše mycí boxy s tlakovými myčkami.

NOVA CUP

NOVA CUP 2019

Podpořili jsme cyklistický seriál NOVA CUP 2019. Již tradičně si mohli závodníci svoje kolo vyčistit tlakovými myčkami Kärcher v mycích boxech. Do soutěže v rámci tohoto cyklistického seriálu jsme pro výherce připravili ceny, které ocenili nejen při péči o kolo.

 

Bagira

Buggyra Racing

Naše společnost Kärcher je již několik let oficiálním sponzorem Rallye Dakar - nejslavnější pouštní rally na světě, kde se staráme o čistotu závodních vozidel. Nyní jsme se stali také partnerem našeho českého týmu TATRA Buggyra Racing. Sledujte s námi ZDE aktuální dění na aktuálně probíhající Rallye Dakar 2018.

kolo pro život

Kolo pro život

Stali jsme se sponzory cyklistického seriálu pro závodníky, pohodáře i rodiny Kolo pro život. Kolo pro život se od roku 2000 stalo největším a nejpopulárnějším seriálem bikerů u nás. Je akcí pro všechny výkonnostní kategorie, včetně malých dětí a starších ročníků, a dokonce i pro ty, kteří se rozhodnou dělat cyklistům doprovod. Závodníci mohou na trase využít naše mycí stanice a svá kola si zde očistit.

enduro hunters

MMČR a PČR enduro cross country

Kärcher se stal hrdým sponzorem Enduro cross country. Na jaře 2017 jsme se účastnili MMČR a PČR v Uhlířských Janovicích, kde jsme pro závodníky připravili mycí stanoviště, kde měli možnost si své závodní crossky umýt.